Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Pasje fanów U2... Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <grusia> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




no co ty biggrin.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




ktoś mnie wzywał???? bo słyszłam moje imię... hehe tylko że ten temat jest o pasjach fanów... no tak Bonuś jest pewnego rodzaju pasją... hehe :D
  
Re: <Rose> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Niedziela, 14 Listopada 2004, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




moze BONIUNIO

oj PATI PATI hehehe
  
Re: <u2toofan> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




:P co się czepiasz? Bono jest moim idolem, dziś mi się nawet śnił. Siedziałam z nim na dachu wierzowca i oglądaliśmy gwiazdy.... eeeh możecie się śmiać ale to był naprawdę cudowny sen... :]
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hehehe, nie wątpię biggrin.gif Chciałabym mieć takie sny... Może by mnie zainspirowały jakoś do napisania nowego tworu, bo na razie wena mi uciekła prawie całkiem... Ostatni chyba już z miech tamu napisałam doubt.gif
A kiedyś śnił mi się koncert Placebo biggrin.gif Byłam w pierwszym rzędzie. Nagle Brian poprosił ochronę, by mnie przenieśli stamtąd na scenę... hehe, dalej to już treści wspaniałe i żałuję, że niektóre sny się nie spełniają... wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 22:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




mnie to Anthony Kiedis z RHCP spiewal i na gitarze gral... na takim wielkim kamieniu siedzielismy....;-)
tak wiec pasja moga byc rowniez sny,no i inspiracja wielka (grusia- badz czujna:-). Jak Wam sie Kobietki takie cuda snia to piszcie o tym gdzies, zachowujac wszystkie szczegoly, cos kiedys z tego bedzie moze...
buziaki i pozdrowcie ode mnie tych BOSKICH Facetow w swoich snach! :-)
  
Re: <grusia> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Listopada 2004, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




dziewczyny to jest to! hehe buziaki dla Was:] pozdroowka
  
Re: <Rose> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




wam sie dziewuhy bardziej snia faceci bo wiadomo czemu biggrin.gif

przeciez nie bede codziennie marzyl o BONIUSIU patiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

heheheheh

"one step closer" ja już kocham tą piosenkę....jest o ojcu Bono ktury pod koniec zycia stracil wiare juz umierajac...ehhhhhhhhhhh ........piekna...jeszcze 6 dni Rose i pogadamy na jej temat


PAPAPAPA all!!!
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Moją pasją był, jest i zawsze będzie BONO!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif mam w komputerze prawie 400 jego zdjęc smile.gif , samych najlepszych (jak na mnie to i tak nie jest duzo.... doubt.gif ) moje biórko jest w całości obklejone jego fotkami i moge się pochwalić bardzo ładnymi snami z jego udziałem, nie tak dawno sniło mi się ze był koncert w moim mieście i Bono wyciągnął mnie na scene i zaśpiewał DLA MNIE dwie cudowne piosenki "Love is blindeness" i "In a little while" o innych nieco podobnych snach juz wam tu nie powiem...są ściśle tajne wink.gif ....ach...na samo wspomienie tych snów odpływam w krainę marzeń crazy.gif ...to dopiero PASJA... wink.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Gitara,GITARA,GITara,konsole,kobiety ( wiadomo ),Żuzel

Krzysiek : Wtorek, 02 Listopada 2004 20:51 :
(nawet gdy wieje wiatr to pokonuje kolejne kilometry wsród klifów gdyńskich :) ).


Wiadomo Gdynskie klify najlepsze: biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mad
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #2034
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




bardzo bardzo szybka jazda samochodem przy muzyce U2. No i straszenie japońskich turystów nago. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <mad> Pasje fanów U2...
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




a ja lubie...nie zgadniecie..U2 :]

ksiazki,filmy i w ogole moja pasja jest Życie eusa_clap.gif ....


"miracle druuuuuuuug"
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Sobota, 10 Maj 2008, 11:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Mysz

''She' s like a rainbow''

The Rolling Stones

She comes in colors everywhere;
She combs her hair
She's like a rainbow
Coming colors in the air
Oh, everywhere
She comes in colors

She comes in colors everywhere;
She combs her hair
She's like a rainbow
Coming colors in the air
Oh, everywhere
She comes in colors

Have you seen her dressed in blue
See the sky in front of you
And her face is like a sail
Speck of white so fair and pale
Have you seen the lady fairer

http://www.kewego.co.uk/video/iLyROoaftnIf.html
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Sobota, 24 Maj 2008, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Granie na gitarze i perkusji :)
  
Re: Pasje fanów U2...
PostWysłano: Piątek, 22 Sierpnia 2008, 16:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyniu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3539
Posty: 162


[ Osobista Galeria ]




cos tu dawno nikt nie wchodzil.... ODSWIERZMY na nowo FORUM :)


moje pasje to GRA NA GITARZE, SNOWBOARD, kobieta, U2 :)
  
Pasje fanów U2...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010