Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> Wazne pytanko o Siemensa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wazne pytanko o Siemensa
PostWysłano: Wtorek, 16 Listopada 2004, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
asiat8
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1981
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Mam pewne pytanie.Czy moze mi ktos powiedziec jak wyglada wyswietlacz Siemensa C45 podczas ladowania kiedy telefon jest wylaczony i jak juz sie naladuje?? Tzn czy sa jakies ikonki?? Pytam dlatego iz kupilam na allegro nowa baterie i po 2 godzinach formatowania na wyswietlaczy nie ma nic i nie wiem czy to oznacza ze sie juz naladowala bateria czy jest zwalona.Z gory dzieki za odpowiedz
  
Re: <asiat8> Wazne pytanko o Siemensa
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




Nie podam Ci jak wyglada wyswietlacz od c45, ale z praktyki wiem ze po 2h bateria mogla juz sie naladowac, skoro przez caly ten czas cos migalo na wyswietlaczu. Czemu wylaczasz telefon na czas ladowania ?
  
Re: <asiat8> Wazne pytanko o Siemensa
PostWysłano: Czwartek, 18 Listopada 2004, 15:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Po 1 zaglądnij tutaj.
Po 2 na wyświetlaczu będzie pokazana animowana ikona baterii ze strzałką (po naładowaniu również będzie ikona baterii ze strzałką, tylko że będzie to obraz nieruchomy).
  
Wazne pytanko o Siemensa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010