Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Potrzebna rada, praca czeka
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Potrzebna rada, praca czeka
PostWysłano: Sobota, 20 Listopada 2004, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aleksander
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1490
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich! Zabrali mi prawo jazdy na rok. (kolezanka miala urodziny wracalem od niej po wypiciu 3 piw zadnego wypadku ani nic nie spowodowałem trafilem na kontrole) no i zabrali mi prawko. Mam pytanie, co sie stanie jakbym jednak jezdzil (bo mam powody do tego, związane z praca, ciezko o pieniądz w tych czasach) jak by mnie zatrzymała policja , co mi wtedy grozi? Pojde siedziec?
  
Re: Potrzebna rada, praca czeka
PostWysłano: Czwartek, 25 Listopada 2004, 21:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tom
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2140
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




odpowiedź na twoje pytanie kryje art. 244 kodeksu karnego -Kto nie stosuje się do orzeczonego przez sąd zakazu zajmowania stanowiska, wykonywania zawodu, prowadzenia działalności lub prowadzenia pojazdów albo nie wykonuje zarządzenia sądu o ogłoszeniu orzeczenia w sposób w nim przewidziany,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

zatem jest taka możliwość, że cię przymkną :oI
  
Potrzebna rada, praca czeka
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010