Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> potrzebuje porady na temat modemow adsl
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
potrzebuje porady na temat modemow adsl
PostWysłano: Środa, 17 Listopada 2004, 23:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulema
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2079
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




jaki wybrac do ceny 400 zl ? i czy warto kupic nowy mam łacze 524kb
  
Re: potrzebuje porady na temat modemow adsl
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Awgan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1045
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




Nie napisałeś kto jest providerem (chodzi o sposób łączenia) i czy potrzebujesz samego modemu czy razem z routerem (jeden komp z własnym firewallem czy wolisz sprzętowy zabezpieczenia). Za około 300 zł są modemy z routerem (1 wyj ETHERNET) pracujące na chyba wszystkich łączach z wejściem telefonicznym są produkowane przez firmę PLANET, np kosztujący koło 250 zł PLANET ADE-3000, który dodatkowo ma złącze USB i winda wykrywa go jako zwykłą kartę sieciową. testowałem te modemy i na prawdę świetnie się spisywały, mają pełną konfigurację łącznie z parametrami linii ( VPI VCI ) i mogą nawet aktualizować się w dynDNS. całkiem fajne rozwiązanie za niedurzą cenę. Jeżeli masz łącze z kablówki to potrzebujesz modemu ze złączem jak w kablówce ale to privider powinien zapewnić Ci modem. z tego co pamietam Motorolla robi takie modemy ale ile kosztują i jakie to modele nie wiem.
Zaletą modemu nowego jest gwarancja, przekonasz się o tym jak niedajboże padnie.
  
Re: <Awgan> potrzebuje porady na temat modemow adsl
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to nizsza polka
jak ma byc srednia to np. USR
router + switch
sam posiadam 2 sztuki i bardzo chwale

jak wyzsza polka to Linksys
router + switch + AP
  
potrzebuje porady na temat modemow adsl
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010