Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> propozycja niedoodrzucenia Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7, 8
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Piątek, 26 Listopada 2004, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Piszą biggrin.gif

ONET
Cytat:
Inf. wł, LW, 26 listopada 2004 06:00
Püdelsi w radiowej Jedynce
We wtorek, 30 listopada, radiowa Jedynka zaprasza na wyjątkowy wieczór, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia zagrają Püdelsi.
Püdelsi

Wtorkowy recital Maćka Maleńczuka i Püdelsów jest realizacją nagrody przyznanej przez Program 1 Polskiego Radia podczas 41 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie premier dziennikarze i słuchacze radiowej Jedynki za najciekawszą uznali wówczas piosenkę "Dawana Dziewczyno". Podczas występu usłyszymy zapewne także inne największe przeboje zespołu: "Mundialeiro", "Konduktorka PKP", czy "Nigdy więcej".

Koncert poprowadzą: Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Transmisja w Programie 1 Polskiego Radia oraz TVP 2.

http://muzyka.onet.pl/mr,1014741,wiadomosci.html

WIRTUALNA POLSKA
Cytat:
Pudelsi "na żywo" w radiu i telewizji 2004-11-26
W najbliższy wtorek, 30 listopada zespół Pudelsi zagra wyjątkowy koncert. W Studiu Koncertowym Polskiego Radia o godz. 19.05 wraz z kolegami pojawi się Maciej Maleńczuk, by zagrać swoje najbardziej znane utwory. Występ będzie transmitowany "na żywo" zarówno w radiowej "Jedynce" jak i w telewizyjnej "Dwójce".

Wtorkowy recital Maleńczuka i Püdelsów jest realizacją nagrody przyznanej przez Program 1 Polskiego Radia podczas 41. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W konkursie "Premier" dziennikarze i słuchacze za najciekawszą uznali wówczas piosenkę "Dawna dziewczyno" właśnie w wykonaniu Püdelsów.

Prócz tego utworu, podczas koncertu usłyszymy największe przeboje zespołu: "Mundialeiro", "Konduktorka PKP", czy "Nigdy więcej".

Koncert poprowadzą Maria Szabłowska i Paweł Sztomke.

http://muzyka.wp.pl/niusy.html?idn=14228

CGM
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=6010817
  
Re: <Agnieszka> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Piątek, 26 Listopada 2004, 20:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




po krakowie , to nie mogę się doczekać na zapowiadaną konduktorkę. to może być czysty odjazd wink.gif drunken_smilie.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go : 26 Listopada 2004 :
O ile sie nie myle to w STUDIO S-1
STUDIO KONCERTOWE POLSKIEGO RADIA im. WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO przy ul. Jana Pawła Woronicza 17. [...]

Ze strony internetowej Studia:
"Studio znajduje się w kompleksie radiowo-telewizyjnym przy ul. Jana Pawła Woronicza 17. Otwarte w 1991 roku jako Studio S1 jest jedną z najlepszych akustycznie sal koncertowych w Polsce oraz najlepszym studiem nagraniowym tej części Europy. [...]"
No, no, no! cool.gif Ciekawam bardzo jak to wszystko wypadnie! Wprost doczekać się już nie mogę! smile.gif
Ps. Wtajemniczonych bardzo please jeszcze o ostateczne potwierdzenie /najpóźniej w poniedziałek/ czy zbieramy się na pewno o 18-ej.
Dzięki! :-)
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan Klub
Viribus Unitis
<b>Viribus Unitis</b>
 
Użytkownik #1856
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Na dzień dzisiejszy wiemy tyle, że jak juz wcześniej było mówione, zbiórka będzie o 18:00 przed Studiem S-1, w którym odbędzie się koncert.
O 18:45 trzeba być w pełnej gotowości i zająć swoje miejsca.
A które to miejsca dowiemy się prawdopodobnie na miejscu.
Lista z naszymi nazwiskami jest już u Organizatorów.
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Jak myślicie, czy wpuszczą nas z aparatami fotograficznymi czy raczej kasacja na miejscu. Nie dosłownie oczywiście. wink.gif
Jeszcze tylko jeden dzień, już się nie mogę doczekać.
  
Re: <tnatalia> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan Klub
Viribus Unitis
<b>Viribus Unitis</b>
 
Użytkownik #1856
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Na koncecie żadnych aparatów, takie sa wymogi tv.
Mozna wziac aparaty, ze by sobie co najwyzej poza studiem porobic zdjecia :)
Ale w trakcie koncertu prosba wielka o nie robienie zdjec.

Przypominam, ze zbiorka o 18:00. ul. woronicza 17
BLOK D
Dokumenty tozsamosci wskazane

I do zobaczenia! biggrin.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Fan Klub : Pon 29 Lis, 2004 11:28 :

Dokumenty tozsamosci wskazane

biggrin.gif

Byłem niedawno w radiu ze swoją kapelą i nie ma bola- dokumenty (i to te urzędowe czyli dowód, prawko lub paszport) muszą być. Są bardzo restrykcyjni o to.
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Kontrowersja - Charyzma - Prowokacja - Püdelsi z Malenczukiem - jutro w Dwojce o 19:05


Pudelsi z Malenczukiem? To jakas nowa formacja? eusa_eh.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Nawet nie wiecie jak wam zazdroszczę sad.gif , to już jutrooo!
Będę Wam towarzyszyć przed TV, trzymać kciuki i pewnie się poryczę crazy.gif.
Jak obiecałam nagram na VHS i jeszcze na CD cool.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Świetnie że to nagrasz.
To już dziś!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif cool.gif
Przepraszam ggg confused.gif redface.gif , ale nie mogę się powstrzymać.
  
Re: <tnatalia> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Ludzie nie będzie mnie na tym koncercie czego bardzo żałuje ale błagam Was dajcie CZADU!!!!I bawcie się zajebiście!
  
Re: <Alicja> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




liczę na jakieś pozdrowienia od publiki hehe cool.gif
zazdroszczę maksymalnie, będę to tylko oglądać w tv doubt.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




tnatalia : 30 Listopada 2004, 10:29 :
Świetnie że to nagrasz.
To już dziś!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif cool.gif
Przepraszam ggg confused.gif redface.gif , ale nie mogę się powstrzymać.


Kasety wszelkie przygotowane , z radia tez nagram.
Chyba nie dam rady tego oglądać dziś, przesz mi serce pęknie
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 17:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go : Wto 30 Lis, 2004 16:06 :
[..]



Kasety wszelkie przygotowane


mi się Gwiezdne Wojny skasują na tą okazję ;>
spadam na Wierzbno.
  
Re: <gROszeCK1> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Ja na DVD nagrywam, bo...

... sad.gif zly.gif eusa_wall.gif
  
Re: <Kundels!> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Qrrrfaaaa...! ...slucham i... rycze, wyje qrfa z zalu !!! ...i zachwytu!
...ja piernicze, jak to sie stalo, ze mnie tam nie nie bylo... ?!eusa_wall.gif
(to juz inna historia)

Chlopaki dojebali tak jak powinni...! eusa_clap.gif Wielkie Congratulations! Koncerteiro pychota! Szkoda, ze tylko na wizjii moglem podziwiac (glupio mi niesamowicie)

Ehhh... Chyba ide sie powiesic... ''Rozpierdole wszystko wkolo, potem sam powiesze sie...!''
  
Re: <Kundels!> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Właśnie słucham teraz kasety magnetofonowej i mam wrażenie, że nagłośnienie było lepsze w radiu niż w tv...
Jeszcze tu wróce idę posłuchać jeszcze tongue.gif.

Kundels! : 30 Listopada 2004, 17:17 :
Ja na DVD nagrywam,


Nagrałeś może?, bo ja jestem chętna wink.gif
  
Re: <Kundels!> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




kundels, prosze mi się tu publicznie nie wieszać eusa_naughty.gif
obejrzałam, wrażenia pozytywne, jak zawsze, gdy słyszę Pudelsów ;)
MMM chyba nieco zdenerwowany, zapominał tekstów i trochę przekombinował wokalizy, ale ogólnie na plus. Zespół odpicowany jak ta lala cool.gif piękne fryzury, obcisłe spodenki, twarzyczki jak ze spa wyciągnięte, tak więc estetyczne doznania bardzo miłe biggrin.gif
Szkoda, że musiało być tak krótko i że nie mogły polecieć Kolacyje, Hoże Moyry i inne Biada dada sad.gif
tak czy inaczej zazdroszczę przybyłym na ten koncert i mam nadzieję, że drugi raz mnie podobna biba nie ominie cool.gif

P.S. Alusia, słyszałam Cię eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
P.S.2. gRO, fajny masz nowy podpis cool.gif
  
Re: <go_girl_go> propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 21:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Wszystko co dobre, szybko się kończy. KOncert ok - troche za dużo makaronów. Scenografia bardzo dobra. Pan franek na szczęście bez żelu we włosach. Tylko publika drentfa.
eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif JA robie za publike na koncerto cool.gif
  
Re: propozycja niedoodrzucenia
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Pierwsze wrażenia, very good cool.gif, faktycznie po Czerwonym tangu, coś puściło, nawet realizator kamery się rozkręcił. Na scenie słynne wieprzki, ukłon w stronę scenografa. Miałam chwilę trwogi gdy MM rozłożył się na krześlę, w głowie jedna myśl: "żeby tylko nie spadł, żeby tylko nie spadł..." lol.gif . Ojciec Chrzestny Organizacji w doskonałej formie, taki pogodny i wyluzowany, no a prezencja 10/10 cool.gif. Zabrakło mi troszkę niektórych oryginalnych wersji wykonania i szkoda Morisona, ale ogólnie koncert miał MOC! eusa_clap.gif
Wersja radiowa troszkę lepsza, słychać dobrze MM, chyba, że to mnie coś telewizor nawalał confused.gif i zagłuszał wokaliste.
Wciąż zazdroszę tym, którzy byli na miejscu. Zbojkotuje chyba i nie bede czytać ich wrażeń po powrocie wink.gif.
Wiadomo... serce mam w kawałkach...
  
propozycja niedoodrzucenia
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 6 z 8  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010