Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)! [pojedyńcze utwory] Idź do strony 1, 2, 3 ... 122, 123, 124
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)! [pojedyńcze utwory]
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 07:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Na powyższy pomysł wpadłem przy okazji wrzucania na YouSendIt.com "Fast Cars" i "Mercy". Idea jest wyjątkowo prosta ale myślę, że warta uwagi. Każdy z Nas ma na pewno w swojej kolekcji audio, utwór U2 (koncertowy lub nie publikowany na oficjalnym wydawnictwie) z którym nie może się rozstać, który wywołuje ciarki na plecach przy każdym przesłuchaniu. A gdybyśmy tak zaczęli dzielić się tymi utworami? Sposób na to jest wyjątkowo banalny.

1. Wchodzimy na stronę: www.yousendit.com
2. Wpisujemy adres maila
3. Przeglądamy nasz dysk w poszukiwaniu pliku
4. Klikamy na "Send it"

Po kilku(nastu) minutach otrzymujemy komunikat o pomyślnym wysłaniu pliku i wygenerowany link. Owy link wrzucamy na Nasze Forum pod powyższym topikiem. Dodajemy info o owym utworze, no i dlaczego jest Nam bliski. W ten sposób Ci najszybsi fani będą mogli wzbogacić zbiór o kolejny rarytas.

Myślę, że pomysł jest fajny. Jeśli nie - to znaczy, że poniosła mnie wyobraźnia:). Na wszelki wypadek dodaję prostą ankietę.

Mam nadzieję, że moderatorzy się nie wkurzą ale jest to zgoła inna idea niż ta zawarta w topicu "do zasysania"...

Pozdrawiam!!!!
  
Re: <U2roopa> Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




czesc,
pomysł bardzo fajny popieram w 100%
wrzucam jedno z pierwszych wykonan SBS (nawet chyba pierwszy raz zagrane chociaz nie jestem pewny) jakosc bardzo dobra (radio broadcast) - BBC Concert London 06.12.1982

link:
http://s20.yousendit.com/d.aspx?id=90DEDA580C2DFCC6F41E044DDD6AF7BE
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




bardzo fajna strona, mozna przesyłac duże pliki smile.gif
Jakby komus sie chciało to moze umiescic nawet koncert U2 video :)
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Dzienks. Właśnie słucham sobie "Mercy" i jest bardzo, bardzo zaskoczony - pozytywnie. Fajny kawałek, bardzo jutuowski ;d

your home is my home
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 13:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jakby ktos miał jakis bardzo fajny koncert to moze go spakowac rarem albo zipem i wrzucic i dac linka ... wtedy wszyscy skorzystamy smile.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




Hmm...a co ja mam?? A ja mam na przykład sylwestrowy koncert z Dublna 1989/1990, mam Slane jedno i drugie, no i jeszcze koncert z 1981 roku Race of angels znany też jako Boy Belfast wink.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 27 Listopada 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no to moze niech kazdy z nas cos wrzuci ciekawego ... piractwo to nie jest bo koncerty sa legalne a ile radości...

poki co narazie dzieki dla Maxa za koncert super jakosci biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Niedziela, 28 Listopada 2004, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Brawo!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Świetny pomysł!!!!

Mam kilka ciekawych kawałków i będe je sukcesywnie wrzucał :p

Pewnie znacie większość z nich bo mam je oczywiście z internetu biggrin.gif . Mimo wszystko chciałbym się podzielić...

A więc pierwszy kawałek nazywa się The full, jest zdecydowanie niemłody :D, no i oczywiście ma w sobie to coś ;-)


http://s2.yousendit.com/d.aspx?id=EC3823BB5660C46D9859A9A6C488CBD3

enjoy biggrin.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Listopada 2004, 09:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Super, że pomysł się przyjął!!!! :))!!!!

Ja dzisiaj wrzucam wyjątkowy utwór - "A Sort Of Homecoming" z koncertu ze Slane Castle (25.08.01). Koncert ten jest w cieniu swego brata bliźniaka, który ukazał się na DVD.

Dlaczego wrzucam ten kawałek? Pierwszy raz słyszałem Bono tak wzruszonego, że prawie łamał mu się głos. Piękny utwór i ten niesamowity klimat.

Oto link:
http://s19.yousendit.com/d.aspx?id=76CDF44C30EA62F12AEA8C3F1BB92261
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Środa, 01 Grudnia 2004, 03:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Tym razem coś bardziej tanecznego:)!!!

Dwa remixy rozpoczynające dwie ostatnie trasy koncertowe. Spakowałem rarem:

"PoP Muzzik (Pop-Mart Mix)", a więc ponad 8 minut popmartowskiego szaleństwa w najlepszym wydaniu:).

"Elevation (Influx Remix)" - czyli energetyczny początek koncertów z trasy Elevation Tour.

http://s7.yousendit.com/d.aspx?id=B715EE45043E5EC6DDB71B86745E9AC9

Miłego słuchania!!!
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Środa, 01 Grudnia 2004, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Niech będzie tanecznie biggrin.gif

Kawałek nie jest do końca jutowy, ale bardziej Edge'owy. Nazywa się Snake Charmer i jak mój poprzedni kawałek jest zdecydowanie stary wink.gif

http://s9.yousendit.com/d.aspx?id=6D05621277010C3899A8E75FB363BB05


biggrin.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Środa, 01 Grudnia 2004, 22:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




ajm wery konfjuzd confused.gif dziwny ten edge'owy kawałek... confused.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2004, 10:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Mo i nadszedł czas na kolejny kawałek biggrin.gif Jest to poiosenka z kotertu U2 & The Police. W prawdzie Bono śpiewa tylko jedą zwrotkę ale jeśli chodzi o ogólne wrażenie jest niesamowite... Po prostu utwór ma swój klimat biggrin.gif

http://s17.yousendit.com/d.aspx?id=8E2409F9D042446479EAD5D9EB6D6331


Hola!!
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Niedziela, 05 Grudnia 2004, 07:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Tym razem przesyłam coś bardziej spokojnego. Piękny głos Bono. Kawałek pochodzi z albumu "Jimmie Rodgers Tribute" i nosi tytuł "Dreaming With Tears In My Eyes".

Oto link: http://s12.yousendit.com/d.aspx?id=8852A82095334DC55AAD6A14E3A2C0EF
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Niedziela, 05 Grudnia 2004, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




To naprawde dziala hehe eusa_clap.gif bardzo dobry pomysl mi sie bardzo podoba wink.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Grudnia 2004, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robin Hood
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1345
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj ze względu na specjalną okazję wrzucam kolejne utwory z tamtego koncertu.

Miłego

http://s2.yousendit.com/d.aspx?id=E0E4E17F716D99BF20E47032CBA95334
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 00:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




http://s3.yousendit.com/d.aspx?id=F17F7C98A6B458F9686E93C7B5662986

Pod tym linkiem kryje się remix New Year's Day (Millenium remix), całkiem ciekawy, prawie 10 minutowy, w sam raz na sylwestra kawałek.
  
Re: <sprzedawca-marzen> Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




pierwszy singiel U2: U2-3


http://s12.yousendit.com/d.aspx?id=F6B7EC2A2B9BD2A3F6C55D4328DB361B
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Czwartek, 09 Grudnia 2004, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




U2- Beat On The Brat moj ulubiony cover The Ramones (chyba nie pomyliłem nazwy zespołu) w wykonaniu U2 ... ach .... te punkowe brzmienia biggrin.gif biggrin.gif smile.gif smile.gif smile.gif eusa_clap.gif
  
Re: Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)!!!
PostWysłano: Czwartek, 09 Grudnia 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dobre duszyczki!

Proszę pomóżcie i podrzudcie jakieś linki, gdzie mógłbym znależć następujace teledyski U2:

1)Miss Sarajevo
2)Electrical Storm
3)Stay (Faraway, So Close!)
4)Numb
5)The Hands That Build America
6) The Ground Beneath Her Feet
7)Please
8) If God Will Send His Angels
9) Last Night On Earth
10) Lemon

Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczny. Sczególnie zależy mi na The Grond Beneath.

Pozdrawiam wszystkich
  
Fani - Fanom (Ściągnij se songa;)! [pojedyńcze utwory]
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 124  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010