Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> WC Puzzle
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WC Puzzle
PostWysłano: Piątek, 22 Października 2004, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ojezu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #309
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Do swojego WC postanowiłem zakupić nową pompkę. Mam ją już i w żaden sposób nie udaje mi się wymyślić jak ją podpiąć do swojego układu.

"jak połączyć pompkę z króćcami 1/2' z układem z rurkami 10mm?"

nigdzie nie widzę żadnych trójników Y/T o wymiarach 10-16-10.

Mam zcustomizowany blok i chłodnicę ze złączkami 10mm. Nie chcę się ich pozbywać. Wstępnie widzę to tak, że dodam drugi obwód. też 10mm (a może 16?). Ale od tygodnia w głowie mam pustkę jak to sklecić do kupy.

Jak wy chłopaki łączycie do układu bloki Uriel czy X3M gdy konfiguracja jest 12-16-12?

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc zapalając światełko w tym kanale? wink.gif


[/list]
  
Re: WC Puzzle
PostWysłano: Niedziela, 07 Listopada 2004, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchew
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #767
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




Witam

Najprostrzym rozwiązaniem jest zakupienie kształtek miedzianych (odpowiednich, tobie potzrebnych srednic) i polutowanie tej konstrukcji cyną, ja bynajmniej tak robię....

cool.gif

Pozdrawiam

marchew
  
Re: WC Puzzle
PostWysłano: Wtorek, 07 Grudnia 2004, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl
 
Użytkownik #8
Posty: 204


[ Osobista Galeria ]




Jest duze ryzyko, ze taka operacja moze spowodować zassanie rurek, na wloci pompki. Oststnio Klient zastosował Eheim1250 z rurkami 9/12 i opory w ukladzie spowodowały zassanie rurek do wnętrza.
  
WC Puzzle
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010