Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Muzyka
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Czy jestes za tym, aby powstalo forum Muzyka?
Tak
87%
 87%  [7]
Nie
0%
 0%  [0]
Obojetnie, ja i tak nie bede tam pisac
12%
 12%  [1]
Wszystkich Głosów : 8

Muzyka
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zastanawiam sie, czy aby nie stworzyc forum o muzyce, co Wy na to? ;)


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 14:31, w całości zmieniany 1 raz
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




A my na to jak na lato lol.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a czego nie? Tylko czy to ma być ogólnie o muzyce czy masz na mylśli jakieś konkretne rodzaje/style?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Bzdury :
a czego nie? Tylko czy to ma być ogólnie o muzyce czy masz na mylśli jakieś konkretne rodzaje/style?

wydaje mi sie, ze na razie, to wystarczy jedno forum, ogolnie o muzyce :>
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




JA mam nadzieję, że ogólnie po za klubową nie przepadam. Choć ten Oakenfold (czy jakoś tak) co mi kiedyś EDDY link podesłał to całkiem całkiem.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ma byc muzyka, szczegolnie klubowa !!!!, jazdaaa, ups wymknelo sie roka EDDY to wiecej sie nie powotrzy, ma byc kwasna grzybna muza :)

minimal
trance
house
drumik
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Noemi_best
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




jak dla mnie to moze byc takie forum
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 22:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




moze byc? no to macie ;P
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Forum oki , tylko że ja siem na muzie klubowej nie znam ;-(
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Forum oki , tylko że ja siem na muzie klubowej nie znam ;-(
to jest o Muzie wszelako rozumianej, nie tylko o klubowej :>
to, ze hard napisal taki watek, to juz jego sprawa lol.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Niech cie będzie , ale moderować mi siem nie chce , tu będę spamować tylkom ;-P biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Niech cie będzie , ale moderować mi siem nie chce , tu będę spamować tylkom ;-P biggrin.gif


szkoda, ale nie spamowac mi! :D
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Oki , idę pospamować (na temat) na muzycznym ;-)
  
PostWysłano: Sobota, 19 Kwietnia 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Mi :
Oki , idę pospamować (na temat) na muzycznym ;-)

oby! ;-p
  
PostWysłano: Niedziela, 20 Kwietnia 2003, 14:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zamknac juz ten topic, bo forum utworzone i dziala pelna para :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 23:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Dobry pomysł! Narazie jest o U2 ale nie wszyscy ich znają a przydało by się ogólne forum poświęcone muzyce
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 09:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Krzysiu, przeciez takie forum od dawna juz jest biggrin.gif tongue.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 10:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Krzysiu, przeciez takie forum od dawna juz jest biggrin.gif tongue.gif
dokladnie i dlatego zamykam watek, bo niektorzy nie patrza na daty ;>
  
Muzyka
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010