Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> TRANS-MISJA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
TRANS-MISJA
PostWysłano: Czwartek, 02 Grudnia 2004, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




w imieniu sfoim i koleguff z gremium w osobach pudla i wielkiego misz3a pudelsofskiego MM pragne podzienkowac wszystkim przybylym na koncert do studia polskiego radia i tv w warszawie i wszystkim zebranym przet odbiornikami tymi i innymi ,pszytym 3y pszytamtym i owym,)
mam nadzieje ze next time przybendzie jesz3e wieksza grupa fanuff na taki koncert i niebendziemy musieli opisywac drentwoty publiki ktura tak naprawde z mojego punktu widzenia nie byla taka drentwa .
musimy pamientac ze niefszcy hcom skakac pod scenom w siwej atmosferze a hentnie na rzywo obejrzeli by bestie .
niewarzne cool.gif
sz3egulnie chcialem podzienkowac grupie 3ymajoncej ,) flage FDH ,) bardzo to bylo mile a nawet morzna by bylo powiedziec cos wiencej ,)
pozdrawiam dzieki za wsparcie misja byla trudna ale takie wlasnie uwielbiam(y)
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Czwartek, 02 Grudnia 2004, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Beata
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1057
Posty: 159


[ Osobista Galeria ]




Zawsze do uslug, tym bardziej, ze przyjemnosc ogromna.....oby wiecej bylo takich okazji.., no i przybadzcie wreszcie do Gdanska.....
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Czwartek, 02 Grudnia 2004, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aleksandra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1632
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Ogromne Brava należą sie Wam Pudelsi
Dziekuje za możliwość uczestniczenia w tym koncercie
Koncerto fantastico
  
Re: <aleksandra> TRANS-MISJA
PostWysłano: Piątek, 03 Grudnia 2004, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Wypadliście wspaniale! :-) eusa_clap.gif Wrażenia naprawdę niezapomniane!!! Bardzo dziekuję.
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2004, 11:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze raz wielkie dzięki Franz za możliwość uczestniczenia w tym koncercie. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <tnatalia> TRANS-MISJA
PostWysłano: Sobota, 04 Grudnia 2004, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shame
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1178
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Ja także gratuluję eusa_clap.gif Świetny koncert. Fajnie było machać łbem "nad sceną" przy Hipisie cool.gif
Jeszcze raz gratulejszyn chłopaki!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Środa, 08 Grudnia 2004, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




A mnie nie było =((((( Ale mam nagrane =P
  
Re: <SyLwIa> TRANS-MISJA
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




na 3o tonah pindelsi teras
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aleksandra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1632
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Powtórka 30 TON w czwartek 16.12 godz 13 20
  
Re: TRANS-MISJA
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Powtórka 30 TON w czwartek 16.12 godz 13 20


zly.gif
Z tego nic muszę być w pracy, chyba że .................. do domu z pracy daleko nie mam................. zobaczymy
  
TRANS-MISJA
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010