Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Problem z Winrout and NAT
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z Winrout and NAT
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2004, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maureliusz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2260
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Hej biggrin.gif
Jestem poczatkujacym adeptem sztuki sieciowej, wiec prosze wybaczyc mi ewentualne bledy. Mam problem. Rozdzielam siec na mieszkaniu przy pomocy drugiej karty sieciowej oraz programu Winrout 4.1. Wszystko dziala poprawnie, ale tylko gdy mam ustawiona opcje Server Proxy. Bez tej opcji, czyli na NAT nie chce dzialac nic. sad.gif Natomiast na Server Proxy tez nie jest idealnie, bo nie wszystkie strony chca "wchodzi". Moze ktos mial podobny problem lub wie co zrobic. Prosze o pomoc eusa_eh.gif
  
Re: <maureliusz> Problem z Winrout and NAT
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




prawdopodobnie administrator sieci ustawił na routerze czas życia pakietu na 1 i dlatego nat nie działa. Jeżeli chodzi o proxy to on puszcza już całkiem nowy pakiet, dlatego ten problem nie występuje. Ale dlaczego wszystkie strony nie działają to nie wiem. Podaj więcej szczegółów.
  
Problem z Winrout and NAT
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010