Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> jakie sa dobre cd-r?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jakie sa dobre cd-r?
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




ma ktos moze doswiadczenie w szukaniu dobrych plyt cd-r?
Jakos wszystkie ktore kupowalem nie za bardzo mi pasowaly - ostatnio Platinum (50 sztuk) i beznadziejnie graja.
Glownie chodzi o muzyke z odtwarzacza CD ten ktory mam w samochodzie jest do dupy i nie wiele plyt czyta :(
Zalezy mi na tym, zeby kosztowaly <= 2 zł, w opakowaniach i byly dostepne w inecie, a nie sklepie "na rogu" w jakims miescie (chyba ze Gdynia ;).
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




nie wiem jak z audio, ale tdk dview sa rewelacyjne :), ani jedna mi nie padla, wszystkie dobrze sie czyta...to pewnie Twoj cd w samochodzie tez bedzie :), a w sklepach intewoych pewnie beda, bo popularne sa.
  
PostWysłano: Poniedziałek, 19 Maj 2003, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja kiedyś uzywałem Platinum. A obecnie Verbatim DataLife po 65zł za 50sz. Ale to bez opakowania. Jak dla mnie to bez pudełka pasuje bo mam już koło 1000 płytek wypalonych i problem miejsca zajmowanego przez pudełka jest istotny. A co do miejsca zakupu to w sklepiku w przejściu pod GUSem w Warszawie.cool.gif
  
PostWysłano: Piątek, 23 Maj 2003, 06:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DJ
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #23
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




mnie kiedys bardzo mile zaskoczyluy eurodaty
neistety nie wiem czy one sa jeszcze dosteone
plyty bardzo slabo sie rysowaly a do tego bardzo sybko je odtwarzal cd-rom
a odtwarzacz mojego kolegi audio ktory jest bardzo wymagajacy odczytywal je zawsze bez problemu
i jak ktos wie gdie je jeszcze mozna dostac to będę dźwięczny
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
igrok
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #97
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




moi faworyci to dysany, verbatimy, emtec/basfy platinuy no i teraz testuje mediastory narazie jestem zadowolony na 20 zadna sie niespalila i wszystko je czyta...
  
Re: jakie sa dobre cd-r?
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wenon123
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #109
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




VERBATIM i TDK sa najlepsze tdk w pudełku 1.60 a verbatim 1.80 w slimie
  
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 18:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




tylko nieoplacalne jak sie wypala duzo filmow itp na plytkach bo sie duzo sciaga :(
  
Re: jakie sa dobre cd-r?
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reed
Tweak.pl
 
Użytkownik #99
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




Verbatim
Platinum
Esperanza Black
TDK
  
Re: jakie sa dobre cd-r?
PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem EMTEC są świetne do wszystkiego ... są też specjalne audio , twój cd pewnie je odczyta biggrin.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Kurcze a w Warszawie ostatnio nigdzie nie ma Verbatime Datalife w pudełku 50sztuk.
  
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ostatnio nagrywam na CURSOR Colorful za 89gr. biggrin.gif i równierz dobrze czyta !!!
  
jakie sa dobre cd-r?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010