Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> skaner - co z nim nie tak??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
skaner - co z nim nie tak??
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
studentka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #932
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




hey!

mam pytanie.. co moze byc z moim skanerem nie tak.. kiedys dzialam teraz nie.. pdobno padl zasilacz.. wiec tata nowy wlozyl,ale nadal nie chodzi .. a ten zasilacz na pewno jest dobry.. druga sprawa sterowniki moze nie te..jak wlaczam program prima
page 98.. pokazuje,ze nie wykrywa skanera..przedtem uzywalam skanera na innym kompie pod win 98 juz przetsla dzialac pod tmatym..i tak sobie lezal..teraz uzywam 2000 .
z jakies strony pobrac najnowsze sterowniki??? moj skaner to primax colorado 1200p

z gory dziekuje za odpowiedzi!!!

pozdrawiam!!!
  
Re: <studentka> skaner - co z nim nie tak??
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Grudnia 2004, 15:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jaz zwykle odpowiem uzyc googla
  
Re: <studentka> skaner - co z nim nie tak??
PostWysłano: Wtorek, 14 Grudnia 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




zasilacz może dobry, ale czy ma dobre parametry??


2 link z google pokazał mi to

mogła paść elektronika w skanerze, a to już gorzej
  
Re: skaner - co z nim nie tak??
PostWysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2004, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
studentka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #932
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




kurcze/slaner mam juz dobry..to zasilacz padl,ale..i tk nie zeskanuje nic..sciegnalam nowe sterowniki ..(mam sys win 2000) i pokazuje sie w okienku,ze ten plik sys. nie nadaje sie do uruchomienia aplikacji systemu MS-Dos i microsoft windows..
  
skaner - co z nim nie tak??
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010