Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Uzależnienie od kobiet Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Temat nawinął się przypadkiem, co zresztą sami przeczytajcie.

Cytat:
12:32:18 Bzdury
już jestem
12:32:21 Bzdury
fajka spalona
12:32:23 eddy
:}
12:32:37 eddy
25 g smoły wciagniete
12:32:45 Bzdury
thehehe
12:32:48 Bzdury
dokładnie
12:33:02 eddy
to tak, jakbys lubil zaciagac sie spalinami
12:33:15 eddy-00
tylko one nie maja nikotyny i to nie jest juz takie przyjemne
12:33:16 Bzdury
no nie do końca tak
12:33:18 eddy
ani uzalezniace
12:33:31 Bzdury
od wszystkiego można się uzależnić
12:33:38 eddy
od kobiet
12:33:41 Bzdury
jak od kleju można to pewnie i od spalin też
12:33:50 Bzdury
a Ty tylko o jednym
12:33:55 Bzdury
zboczuch
12:34:12 eddy
no co
12:34:12 eddy
biggrin.gif
12:34:23 Bzdury
a nic
12:34:30 Bzdury
sam jestem od kobiet uzależniony
12:34:31 Bzdury
biggrin.gif
12:34:51 eddy
od Lary Croft lol.gif



wink.gif Kto czuje się uzależniony od kobiet, bądź (o zgrozo!) jednej kobiety? Jakie są ku temu objawy? Jak przeciwdziałać? Pytanie całkiem serio. biggrin.gif
Może jedynym lekarstwem pozostaje pewne hasło: "Precz z kobietami! Niech żyją robótki ręczne!"? crazy.gif
  
Re: <EDDY> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Cóż jako wywołany do tablicy będe sie trochę jąkał....
no więc ...tego...jakby tu powiedzieć...to wszystko trochę nie tak....

Bo jeżeli jestem uzależniony od kobiet...ale jednocześnie one sa uzależnione ode mnie...to chyba nie jest uzależnienie.
Tak postawione sformułowanie....jest nie trafne. Uzależnionym jest się mając......(tu wstaw sobie własną, jedynie słuszną cyfrę) lat.
A potem.....
Czyż koneser dobrego wina jest od niego uzależniony...?
Od spoglądania na ten blask...od tego smaku...tego uczucia po pierwszym łyku dobrego trunku....
Podobnie jest z kobietami. To nie uzależnienie...to miłość.
Czego sobie i wszystkim życzę.
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Temat nawinął się przypadkiem, co zresztą sami przeczytajcie.
.....
12:33:31 Bzdury
od wszystkiego można się uzależnić
12:33:38 eddy
od kobiet
.....
12:33:50 Bzdury
a Ty tylko o jednym
12:33:55 Bzdury
zboczuch
12:34:12 eddy
no co
....
12:34:30 Bzdury
sam jestem od kobiet uzależniony
.....
12:34:51 eddy
od Lary Croft lol.gif

...
Może jedynym lekarstwem pozostaje pewne hasło: "Precz z kobietami! Niech żyją robótki ręczne!"? crazy.gif[/quote]

PANOWIE !!!
w waszym wieku to możecie się zapracować na amen,
więc może to uzalezneinie nie jest do końca takim najgorszym wyjściem.
wink.gif
A na poważnie, to uważam, że te objawy dotyczą obu stron, dlatego nie narzekajcie tylko cieszcie się faktem tak przyjemnego UZALEŻNIENIA - szczególnie gdy dotyczy to jednej osoby !!! biggrin.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




wink.gif

EDDY :
Kto czuje się uzależniony od kobiet, bądź (o zgrozo!) jednej kobiety? Jakie są ku temu objawy?


http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2451497.html :
Naukowcy potwierdzili coś, o czym powszechnie wiadomo, tylko nie chcemy się do tego przyznać: miłość jest wszystkim, czego wszyscy, a zwłaszcza mężczyźni, potrzebujemy.

Okazuje się, że w życiu jest jak w piosence Beatlesów "All you need is love". Szczególnie mężczyźni giną bez miłości. I to prawie dosłownie, bo chudną i zapadają na ciężkie choroby - to wnioski z badań dr Patricii Mony Eng z Uniwersytetu Harvarda. Autorka przebadała 4 tys. panów między 40. a 75. rokiem życia i zawyrokowała: żyjący w stałych związkach są zdrowsi. Głównie dlatego, że lepiej się odżywiają, tj. jedzą zdrowsze posiłki, mniej palą i piją, mają więc szanse na dłuższe życie niż samotnicy. Ci, którzy owdowieli lub się rozwiedli, z dnia na dzień przestają o siebie dbać, jedzą posiłki z mikrofalówki, jak oszaleli piją alkohol i palą papierosy, słowem: rujnują sobie zdrowie. Dopóty, dopóki nie ożenią się ponownie. Nowe małżeństwo natychmiast przynosi korzyści w postaci poprawy diety, unormowanego trybu życia, wygodnego domu i stabilizacji emocjonalnej. Szczęśliwi tyją w związku.

W tym względzie polscy mężczyźni nie różnią się od Amerykanów. - Gdy układało się nam z żoną, miałem 2-3 kg nadwagi - wspomina Maciek (39 l.) z Wrocławia. - Gdy zaczęły się kłopoty, schudłem. Lepiej się czuję, gdy jestem szczuplejszy, więc mogłoby się wydawać, że na tym skorzystałem. Okazuje się, że nie. Kiedy ona odeszła, ni z tego, ni z owego zachorowałem na nerki i leczyłem się pół roku. Potem doszły jakieś dziwne alergie.

Opuszczeni łakną czułości bardziej niż inni. Gdy dziennikarze "Metra" ściskali przechodniów na ulicach Warszawy, samotni ludzie specjalnie przyjeżdżali z drugiego końca miasta, aby poczuć bliskość. - Moja żona umarła przed pięcioma laty. Od tego czasu nikt mnie nie przytulił - żalił się ze łzami w oczach starszy pan.

Powszechnie znana, aczkolwiek niedoceniana, prawda mówi, że napięcie psychiczne wpływa na pogorszenie zdrowia fizycznego. - Gdy żona mnie rzuciła, miałem gorączkę, często kołatało mi serce i czułem ciężar w brzuchu - opowiada Marek S., dziennikarz.

Najłagodniejszą konsekwencją takich stanów są nerwobóle, do najgroźniejszych należy zawał lub rak.

- Mężczyźni, którzy tracą partnerkę między 40. a 50. rokiem życia, żyją na ogół jeszcze dziesięć lat. Wali się cały ich świat, całe zaplecze, gdzie odpoczywają i nabierają sił - mówi dr Elżbieta Zubrzycka, szef Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. - Chyba że wejdą w kolejny związek. Wtedy spokojnie osiągają podeszły wiek.


EDDY :
Jak przeciwdziałać?


http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2451497.html :
Lekarstwem dla osamotnionego faceta jest ... druga kobieta.


jeszcze jakieś pytania? wink.gif

kazia :
A na poważnie, to uważam, że te objawy dotyczą obu stron


http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2451497.html :
A co z kobietami? Jak się okazuje, kobiety łatwiej znoszą odejście partnera, zwłaszcza jeśli zostanie po nim renta albo majątek. - Długość ich życia przekracza wtedy 80 lat - cytuje wyniki badań dr Zubrzycka. Niektóre panie dopiero wówczas odkrywają siebie, budzą się w nich społeczne instynkty i zainteresowanie światem.


a jam teraz szowinistką, w pełni się z tym zgadzam i już nie mogę się doczekać biggrin.gif wink.gif
  
Re: <EDDY> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Mężczyźni bez kobiet ponoć żyją krócej, człowiek, który szczęśliwie kocha jest zdrowszy, tym niemniej coś mi się o uszy obiło, że psychologowie mówią nie tylko o alkoholiźmie, pracoholiźmie, ale również i o seksoholiźmie... confused.gif eusa_eh.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Środa, 29 Grudnia 2004, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Generalnie, kobiety to same problemy, dlatego też jeżeli panowie macie taką możliwość, to utrzymujcie stan kawalerski jak najdłużej! Natomiast kobiety dawkujcie sobie w miarę potrzeb bieżących, nic na zapas! No i najważniejsze nie przyzwyczajać się, bo można w ten sposób przyschnąć do jednej, a potem przychodzi płacić bardzo wysoka cenę.

WIWAT KAWALERSKI STAN !!!
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 02:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
Generalnie, kobiety to same problemy, dlatego też jeżeli panowie macie taką możliwość, to utrzymujcie stan kawalerski jak najdłużej! Natomiast kobiety dawkujcie sobie w miarę potrzeb bieżących, nic na zapas! No i najważniejsze nie przyzwyczajać się, bo można w ten sposób przyschnąć do jednej, a potem przychodzi płacić bardzo wysoka cenę.

WIWAT KAWALERSKI STAN !!!


Czemu wcześniej tego nie przeczytałem? eusa_wall.gif Ja jestem mocno uzależniony od kobiet, a od jednej to już tak dogłębnie, że bardziej chyba się nie da (w sferze psychicznej ;) )... aż się boję pomyśleć co będzie w przyszłości tongue.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 12:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Zguba :
Czemu wcześniej tego nie przeczytałem? eusa_wall.gif


Marek swoje lata ma, prawdopodobnie starszy od Ciebie jest (zdradziłeś wszak, że niedługo matura, a on po trzydziestce już...) i z pewnością mądrych i uczonych porad udziela. Ja jednak jako człek prawdopodobnie również od Ciebie starszy, jedną radę Ci dam - nie słuchaj starszych. wink.gif cool.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zguba:
- jestem mocno uzależniony od kobiet, a od jednej to już tak dogłębnie, że bardziej chyba się nie da

Witam Pana.

Prowadzę ogólnopolską ankietę mającą na celu zbadanie zależności pomiędzy o tym, a właśnie tym o pod kątem pracy magisterskiej.

Please, answer the questions and show me result.
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Berger :
[..]



Marek swoje lata ma, prawdopodobnie starszy od Ciebie jest (zdradziłeś wszak, że niedługo matura, a on po trzydziestce już...) i z pewnością mądrych i uczonych porad udziela. Ja jednak jako człek prawdopodobnie również od Ciebie starszy, jedną radę Ci dam - nie słuchaj starszych. wink.gif cool.gif


Chrzanisz Krzychu! Boś kawaler i za dupa Ci się cni. A jako żeś 10 lat w małżeństwie nie przeżył to nie wiesz.
W tym akurat przypadku starszych słuchać trzeba! Ja nie słuchałem, a teraz rację im przyznaję. Mówili: „Maruś nie zeń się, gorszej głupoty w zyciu już nie zrobisz”. Nie posłuchałem, sam teraz młodszym to samo powtarzam, ale oni też nie słuchaja. Znać do tego wniosku trza samemu dojść. Ino szkoda tych lat zmarnowanych...
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :
A jako żeś 10 lat w małżeństwie nie przeżył to nie wiesz...


Wiesz, jak się źle trafi, można i po czterech miesiącach mieć dość i się zniechęcić, dziesięciolecia wcale do tego nie trzeba. Ale w tym rzecz chyba, żeby nie zniechęcać się? eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 17:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Rzecz w tym, co by tego nie sprawdzać !!!
  
Re: <Marek D.> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




E, tam. Sprawdzać trzeba. Żeby życie miało smak.
  
Re: <Berger> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jaaasne! Ale jedna góra miesiąc, dłużej nie ma sensu. A potem następną, etc...
  
Re: <Marek D.> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bywa, że miesiąc to już za długo. Bywa, że cztery lata to stanowczo za krótko.
  
Re: <Berger> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jezu! Berger sam widzisz ze nie ma sensu sprawdzać!!!
  
Re: <Marek D.> Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Widzę. Widzę, że zawsze musisz mieć ostatnie słowo. lol.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Seba
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2745
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Wiem że wszystko co było tu napisane jest dla wielu przedmiotem żartu i kawałów ale ktoś kto naprawde jest sexoholikiem raczej tak nie uważa. Weżmy mnie na przykład, jestem z dziewczyną od 4 lat , kocham ja bardzo nie chciałbym jej stracić ani skrzywdzić ale wszedzie czuje zapach innych kobiet i myśle tylko o tym żeby je wszystkie wyobracać. nigdy nie zdradziłem mojej kobiety ale jak długo jeszcze wytrzymam czy kiedy jest sie uzależnionym od kobiet założenie rodziny jest w ogóle możliwe.
Jestem również pewien że nie tylko ja mam trakie problemy.
Wszystko spoko jeśli jest sie samemu ale potem......????? eusa_wall.gif
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeży
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3053
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Seba :
czy kiedy jest sie uzależnionym od kobiet założenie rodziny jest w ogóle możliwe.


Mój wuja powiedziałby, że JAK NAJBARDZIEJ. ;-))

Po wyobracaniu wszystkich panien z osiedla wyjechał do innego miasta. W tym mieście poznał dziewczynę, w której się zakochał. Miał z nią dwoje dzieci. Następnie dostał raka jąder i po ich amputacji problem rozwiązał się sam. Żyją ze sobą długo i szczęśliwie. :-D

Nie łam się stary, może i Tobie się tak poszczęści. ;-P
  
Re: Uzależnienie od kobiet
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jeży :
Nie łam się stary, może i Tobie się tak poszczęści. ;-P

lol.gif lol.gif lol.gif
Normalnie już Cię chłopie polubiłem.
  
Uzależnienie od kobiet
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010