Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> D&D Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
D&D
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Zapraszam wszystkich co grają w d&d do dyskusji biggrin.gif

Mam prośbe do wszystkich MP o pomysły na przygody. Z chęcią się dowiem jak grają inni biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




tylko d&d czy moze ogolna dyskusja na temat rpg?
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Ogólna!!

A w co grasz??
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Ja gram w:
-Heros III
-KO
Narazie to wszytko bo nie mam za dużo miejsca
na twardzielu biggrin.gif doubt.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Pudel tu niechodzi o takie gry lol.gif !!!

Tu chodzi o gry rpg nie na kompa tylko fabularne np. jak w temacie D&D cool.gif .

Wiesz wogle co to za gry smile.gif ??
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Nie biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Pudel eusa_wall.gif

W takich grach chodzi o to że wcielasz się w swoją postać (wymyślasz se ją całą jego historie, wygład, moce itd.) Następnie MP (mistrz podziemia inni tez nazywają go mistrzem gry biggrin.gif ) prowadzi przygodę opisując wszystko co się dzieję w swiecie w którym się gra, a ty musisz sobie to wyobrazić i grać swoją postacią cool.gif
Jest to w jak najprostszej postaci opisane i inaczej ci tego niepotrafie wytłumaczyć mam nadzieje że chociaż troche zrozumiasłeś biggrin.gif

Czy masz jeszcze jakieś pytania?? cool.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Nie za dużo to nie zrozumiałem.
Wymyślam se postać, jej historie,
moce to jest jasne, ale o co ci chodzi
z tym MP i prowadzeniem gry.

Jakbyś mógł wytłumacz mi to dokładniej
przez e-mail'a, na forum lub spotkajmy się
i mi wszystko wytłumaczysz od deski do deski biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




gram w warhammera, call of cthulhu, kiedyś w ad&d, hehe ogólnie w temacie koło 14lat biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




chlebak niewiem co to jest ta druga gra bo ja w temacie rpg jestem dopiero od roku i za dużo jeszcze niewiem więc mógłbyś cos mi napisać o tej grze biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Gra napisana pod wpływem prozy H.P.Lovecrafta. Pierwotnie świat opisany w grze odnosił się do lat 20 - tych XX wieku. Później dodano jeszcze lata 90 - te XIX w i 90 - te XX w. Horror napisany przez ludzi z Chaosium (Elric, Pendragon). System oparty na kości 100.
Ostatnio wydany pod D20 http://www.rpg.gildia.pl/systemy/zew_cthulhu/recenzje/coc_d20
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Mógłby ktoś mi wyjaśnić zasady i sens
tej gry? sad.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




http://fantasy.elixir.int.pl/articles.php?id=119

coś tam udało mi się znaleźć. przeczytaj i zadawaj ewentualne pytania.

pzdr doc. chleb
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




J próbowalem wielu systemow poczawszy od Warhammera, Erthdown, Wiedżmin, D&D 3rd ed, Neuroshima, i zajrzalem jeszcze do Vampira: Mroczne wieki ale tylko zajrzalem bo grac mi sie nie zdarzylo...

Swego czasu odrobine prowadzilem ale glownie bylem graczem...

a jesli szukasz konkretnych pomyslow na przygody a brakuje Ci weny to proponuje zajrzec na ktorakolwiek plytke CD Action tam w dziale Tawerna RPG mozna znalezc opisy przygód pomysly na przedmioty... i wiele wiele innych ciekawych materialow... min. opisy wielu systemow....

jesli cos jeszcze sobie przypomne co moze sie przydac poczatkujacym to na pewno napisze... :)
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Fajnie tylko ze ja niemam zadnych płyt CD action bo tego nie kupuje i zaden z moich znajomych tez tego niekupuje sad.gif

A ja tez szukam sprawdzonych przygod przez innego MP smile.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




skoro tak to moze cos wykombinujemy... ja mam 14 tawern na HDD i chetnie je udostepnie tylko jeszcze nie wiem jak jesli macie jakis pomysl to walcie calosc zajmuje niecale 40MB wiec niby nie duzo ale jednak sporo...

tylko radze sie pospieszyc z pomyslami bo niedlugo wyjezdzam i dluzszy czas mnie nie bedzie... jesli ktos chce moze zajrzec na moje gg i sie dogadamy 881840 a i jakby co nie chce tego sprzedawac bo to nie jest po pierwsze moje a po drogie nie zarabiam w taki sposob wiec zeby mnie ktos nie posadzal... ze zaraz bede chcial za to kase brac...
  
Re: D&D
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




to fajnie jesli bym ci przysłał płytke to byś mi to na niej wypalił??

jesli tak to na jaki adres mam wysłac dogadamy się na gg i napisze do ciebie jak bede miał czas co ty na to?? biggrin.gif
  
Re: D&D
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




odezwij sie na gg najlepiej dzis bo od p9oniedzialku wyjezdzam a moze i wczesniej wiec puzniej moze byc lipa ja dzis bede caly dzien moge byc niewidoczny ale bede...

wiec jak to chcesz to sie odrobine stresc...
  
Re: <Rymek> D&D
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




panowie privy sa od tego


-- edit --
posprzatalem tu troche

---edit2---
wszystkie posty OT zostaly usuniete
wracamy do meritum


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Wtorek, 15 Lutego 2005, 11:00, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: D&D
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




A Jager znowu swoje lol.gif
  
D&D
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010