Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Ktorego wcielenia Malenczuka sluchasz najchetniej? ....
Püdelsi
22%
 22%  [33]
Homo Twist
35%
 35%  [51]
Maleńczuk solo
26%
 26%  [38]
Inne
1%
 1%  [2]
Wszystko, co nagral.
13%
 13%  [20]
Wszystkich Głosów : 144

Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 03 Września 2004, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Lubię słuchać tych utworów gdzie brzmi głos Maćka, jest nie do podrobinia nie ma dnia zebym go nie słuchała, jak mam handrę właczam płytę od razu mi przechodzi mniej dudram na dzieci i na męża lol.gif i tak od 1i1/2 roku. Po prostu niezła jazda. Inaczej się żyje słuchając Maćka.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Czwartek, 23 Września 2004, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
wolfmann
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1678
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ja słucham wszystkiego co śpiewa Maleńczuk wszystko jest super.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aleksandra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1632
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Najchętniej słucham wcielenia każdego.
Moja przygoda z muzyką Pudelsów zaczeła sie nie dawno.Od płyty Legendarni Pudelsi. Ale juz nadrabiam zaległości.I stwierdzam że każde wcielenie jest bardzo dobre. smile.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




aleksandra : 24 Września 2004 :

Moja przygoda z muzyką Pudelsów zaczeła sie nie dawno.Od płyty Legendarni Pudelsi. Ale juz nadrabiam zaległości. smile.gif


No to przed Tobą, całe mnóstwo muzycznych wrażeń smile.gif cool.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 24 Września 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aleksandra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1632
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Muzycznych wrazeń moc ale jakich przyjemnych.Kupiłam "Psychopop" i solo "Pan Maleńczuk" i cały czas słucham.Nie zawiodłam się.
Są Wspaniali wink.gif biggrin.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Środa, 13 Października 2004, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




Szami slucha wszystkich wcielen,wszystkiego po troszku.
Homo Twist uslyszalem najpierw potem Malenczuka i Pudelsow,w takiej oto kolejnosci.
A najciekawsze albumy tej 3,moim zdaniem to:
1.Psychopop
2.Ande la more
3."koncertowka" z Bydgoszczy



Pozdrawiam
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 17 Października 2004, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




hej!
po pierwsze jestem tutaj całkiem nowa, ale nie dlatego, że właśnie nagle zakochałam się w Panu Maleńczuku, tylko dlatego, ża ed dwóch dni mam internet:)
a teraz do meritum: teoretycznie oddałam głos na Maćka solo; ponieważ kategoria "inne" nie przemawiała do mnie zanadto. Natomiast szczerze powiedziawszy najchętniej słuchała(BYM) Pana Maleńczuka w Cantigas de Santa Maria. Słyszałam TO niestety tylko raz, ale przepłakałam całe przedstawienie. Oczywiście przepłakałam z wrażenia. podobne efekty wywouje we mnie "Bema pamięci..." homo twista. ale to już inna bajka...
a już w ogóle najchętniej słucham Maćka na żywo - wtedo wszystko mi jedno, co śpiewa. Wszystko, co robi ma żywo, kilka(naście) metrów ode mnie jest milion razy mocniejsze niż jakakolwiek Jego płyta. Takiego Go lubię słuchać najbardziej (w mojej krwi nadal buzują wspomnienia z koncertu w CDQ, sprzed dwóch tygodni:)
pozdrawiam wszystkich:)
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 17 Października 2004, 18:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1839
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ja też glosuję na Maleńczuka solo...
Od wczoraj się zastanawiałam, na które wcielenie oddać głos, ale jednak ten koncert w CDQ przeważa... Był niepowtarzalny...
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 07:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szami
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1817
Posty: 89


[ Osobista Galeria ]




A Szami słucha tego tego i rowniez i tego,choc najpierw byl twist.
Choc tylko Pudelsi sie sprzedali sa najpardziej roznorodni i ciekawi :-)

A dla mnie najlepszą plytą ze wszystkich (Malenczuk,Homo twist i Pudelsow) jest Ande la More.




Pozdrawiam
  
Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Października 2004, 20:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




Hej, Szami, właśnie słucham Ande la More... i łzy mi ciekną ze ślepii jak głupie... to zdecydowanie moja najukochańsza płyta, może dlatego też, że najmłodsza w mojej kolekcji... pojutrze mija miesiąc, odkąd ją kupiłam... a znam ją tak dobrze i kocham tak mocno, że wydaje mi się, jakbym się Z NIĄ w objęciach urodziła...
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 05 Listopada 2004, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kamilla
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1754
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam,:).
Najbardziej nie lubie piosenek z plyty Bela Pupa. Tak mi one dzialaja na nerwy, ze gdyby nie inne kawalki, wcale nie sluchalabym juz Malenczuka.

Na szczescie na innych plytkach sa takie przyjemne dla ucha kawalki jak Uwazaj na niego albo Tango libido... Ale Pudelsi-Pudelsami, troche kiczowaci, a sam Maciek jest jedyny i niepowtarzalny, jednym slowem-NAJLEPSZY. Moja ulubiona piosenka jest Miasto Krakuff. Kocham wrecz jej linie melodyczna-moim zdaniem nie da sie stworzyc lepszej.

Pozdr,
Kamilla
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Wtorek, 30 Listopada 2004, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




wszystko jest piękne, dech zapiera
  
Re: <kamilla> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Środa, 01 Grudnia 2004, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Ja dałam głos na Pudli. Ale solowy Maciek tez porusza me serce biggrin.gif. Mam swoje ulubione kawałki zarówno z Pudli i MM i nie sa ulubione z powodu wykonawcy...raczej dlatego że mają coś w sobie wink.gif coś co lubię.
  
Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 17 Grudnia 2004, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mamrotka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2292
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jednak Pudelsi.
bo od Pudelsów właśnie zaczęła się moja z Panem Maleńczukiem "znajomość". Przede wszystkim za piosenki takie jak: "Tango Libido", "Samba-mamba", "Nigdy więcej"(mrrr, Panie M.), "Jestem sam", "Kotek mamrotek", "Morisson".
"Leży" mi też solowa twórczość MM. ale raczej "Pan Maleńczuk", niż "Ande la more", które chwilami mnie irytuje (oczywiście wyłączając "Twarze przy Barze", które kooocham,:) )
Głos mój więc zasila konto Legendarnych Pudelsów, mimo sympatii jaką darzę pozostałe wcielenia MM.
  
Re: <mamrotka> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 19 Grudnia 2004, 16:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Pierwszym wcieleniem jakie usłyszałem byli Pudelsi i ich ''Psychopop''. Potem Homo Twist, ale zdecydowanie najbardziej lubie Maćka SOLO. Uwielbiam te teksty i ...gitarkę!
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Środa, 22 Grudnia 2004, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zylka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2098
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ktorego... ja wybralem HT a dlaczego... bo pierwszą piosenka Malenczuka ktora uslyszalem byl "Twist Again"... i to od tego czasu zaczalem sie interesowac Pudelsami, HT i wsystko co z tym zwiazne :) :D
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Środa, 29 Grudnia 2004, 00:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tommek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #807
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Witam Wszyskich bardzo serdecznie!

pisząc tego posta jako, ze jest on moim pierwszym pozwole sobie rowniez sie przedstawic i opowiedziec 'jak to sie wszystko zaczelo...';)
mam nadzieje, ze nikt nie wezmie mi tego za zle:)

otoz pewnego niedzielnego wieczoru, po emisji polsatowskiego programu, ktorego Pan Maleńczuk byl jurorem, z niedowierzaniem postanowilem sprawdzic zdolnosci wokalne szanownego jurora, ktorege ciete uwagi choc szczerze do mnie trafialy to wydawaly mi sie nieco przesadzone;
wlaczylem komputer, w wyszukiwarce wstukałem 'Maciej Maleńczuk' i po chwili znalazlem to czego szukalem, czyli mp3:)
sciagnalem pierwsza, byl to 'Jozef Kania':)... to bylo to...
dla pewnosci druga...
i trzecia...
nim sie obejrzalem, niemalze zaczelo switac, a ja urzeczony wsluchiwalem sie wciaz w utwory Pana Malenczuka...
okazalo sie, ze w ten sam sposob wsluchuje sie w nie po dzis dzien;)

z sentymentu zaglosowalem na solowego MM:) ale z calym przekonaniem moge powiedziec, ze czy to Půdelsi czy HT czy Maciek solo to wszedzie obecny jest ten niepowtarzalny czar... :)

jeszcze raz witam Wszystkich goraco i pozdrawiam! :)
Tomek
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 31 Grudnia 2004, 01:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




A ja nie mogłam sie zdecydować...Wybrałam "wszystko co nagrał"
  
Re: <gROszeCK1> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
munny
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2454
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Tu zgłasza się munny w nowym wcieleniu diabła.Otóź homo twist nie słuchałem nigdy.Jak to jest,że wcielenia są a potem ich nie ma.
Pudelsów słucham namiętnie.Piosenki homo twist są o przebaczeniu,a Pudelsi są o nienawi ści do samego siebie.Wcielenia Pana maleńczuka są po to aby zniekształcić obraz samrego siebie.Są to niejako lustra w których się odbija.Stara się jak może i pot poo nim spływa.By ć jak gówno oto jego marzenie.Nie wiem czy je realizuje w pełni.Może znalajdzie się ktoś,kto przejrzy jego niecne zamiary.Jakkolwiek dlas
mnie jest to wszystko nic nie warte.Ja jestem sobą.Po co się realizować w innych wcieleniach.Kontynuwać dzieło.To mój zamiar.Gadać mi się zachciało.Dla mnie to wszystko jest klatinik na wodę.Jad ę i jadę i nie wiem już czy dojadę.To maleńczuk.Jego zdjęcia w stroju kosmonauty.Przecieć ten cwel boi się śmierci.Ja dawno bym się zabił,ale mam kurwa po co umrzeć.I tego się trzymam.Moje przyczynki do Nietzschego:
Wola niszczy życie,ale realizuje(spełnia)się przez życie.Mam tego więcej,ale zostawiłem u kuzynki.
Na przykład:
Prawdopodobieństwa przyciągają przeciwieństwa,ale,ale mówię
Wszelkie róźnice kryją się w podobieństwach.
To świat kurwa cały.
Nie rozumiem Nietzschego.Wszystkie ksiąźki wyrzuciłem na śmietnik.
Kazantzakis to jest gość.Sztuka ascezy spełnia się tylko w niewielkim stopniu dla polaka.Dla greka w żadnym wypadku.
Odsyłam do ksiąźek.
Chrystus ukrzyżowany po raz wtóry.Znaj ty Judasza.
Nocny Kowboj.Poznaj ty Nowy Jork.
Muzyka:
Poznaj ty madonnę
rRobbiego Wwilliamsa
poznaj ty a wkońcu rammstein
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Najpierw usłyszałam chyba Pudla z Guadelupy i sięgnęłam po Viribus unitis. No i odleciałam. Dzięki Homo twist poznałam Dupą i Pudelsów. I znowu odlot. Uwielbiam. Po prostu uwielbiam. Teksty Maleńczuka kładą mnie na kolana.
  
Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 5 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010