Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> CoD UO - problem z instalacją
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Grudnia 2004, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Mam Call of Duty zpatchowane do wersji 1.5 i pojawił się taki problem że nie mogę doinstalować United Offensive. Proces instalacji przebiega normalnie, woła o drugą płytkę, potem z powrotem o pierwszą i przy samym końcu instalator wyłącza się bez żadnych komunikatów a plików oczywiście na dysku nie ma. Na razie poradziłem sobie tak że zrobiłem kopiuj, wklej większości plików z płytek do katalogu CoD\uo i co ciekawe działa crazy.gif ale nie do końca mnie satysfakcjonuje (chyba brakuje filmików, ale nie wiem czy w dodatku w ogóle były). Wiecie może co zrobić, żeby jednak się zainstalowało, tzn zostały dodane wpisy do rejestru i wszystkie pliki, które producent przewidział? I co jest w plikach *.cab, bo tych nie mogłem ruszyć (tzn. rozpakować)
  
Re: <Falcon> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Wtorek, 21 Grudnia 2004, 08:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czyzby kolejny "oryginał" ?
  
Re: <J@ger> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Środa, 22 Grudnia 2004, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie jest to kolejny "oryginał". Gra została kupiona w Empiku. Pisałem do tech supportu LEM ale dotąd nie odpowiedzieli więc myślałem, że może ktoś tutaj będzie umiał pomóc
  
Re: <Falcon> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Czwartek, 23 Grudnia 2004, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a masz jakies virtualne napedy w systemie ?
  
Re: <J@ger> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Sorry za zwłokę :)
Powiedz mi jeszcze co to jest wirtualny napęd? Mam jeden dysk 80 GB podzielony na dwie partycje po 40 GB i dwa napędy optyczne, raczej nie ma nic nietypowego w konfigu.
  
Re: <Falcon> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 01:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




napędy, które można sobie "stworzyć" przy pomocy oprogramowania np: Daemon Tools, CloneCD i jeszcze parę innych. Gry zabezpieczone Starforce'm 3 baaardzo nie lubią żadnych emulatorów napędów.
  
Re: <Bzdury> CoD UO - problem z instalacją
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Falcon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #551
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




No, nie używam żadnego z tych programów, ale dzięki :)
  
CoD UO - problem z instalacją
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010