Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości??? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




trini :
(...) wniosek taki wyciągnęłam na podstawie przeżyć z autopsji. 100 % facetów - i starszych i rówieśników, z którymi miałam do czynienia, było właśnie takich, jak opisałam. Nawet jeden się nie wyłamał!

Mnie ciekawi ilu ich miałaś, że tak jesteś pewna swego stwierdzenia dla ogółu. wink.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 13:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
[..]


Mnie ciekawi ilu ich miałaś, że tak jesteś pewna swego stwierdzenia dla ogółu. wink.gif


Edek czytaj ze zrozumieniem - nie jestem pewna tego stwierdzenia dla ogółu - może w Legnicy panuje inny mikroklimat cool.gif, a może miałam pecha. A ciekawość, to pierwszy stopień do piekła tongue.gif
  
Re: <trini> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




W takim razie zapraszam nad morze. Tutaj większość facetów jest normalna, czyli taka jaką lubisz. biggrin.gif
  
Re: <EDDY> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Edek - naprawdę nie czytasz ze zrozumieniem! Przecież Trini już znalazła! Pomimo swojego wieku jesteś zatem bez szans!!! lol.gif
Trini - nie twierdzę, że dobierałaś celowo. Podejrzewam, że czyniłaś to podświadomie. Inne możliwości wydają mi się dość mało prawdopodobne...
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 01:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nobody
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1140
Posty: 26


[ Osobista Galeria ]




Widać, Eddy wychodzi z założenia, że nie ma takiego wagonika, którego nie dałoby się odczepić. wink.gif
  
Re: <nobody> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może to i zdrowe podejście. biggrin.gif
Pomimo to coś mi się nadal wydaje, że jest bez szans... cool.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Ja nie kumam jak można wiązać się z osobą, która może być dziadkiem dziecka, które urodzi się z takiego związku confused.gif .
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Domel
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2451
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




popieram przedmowce
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Feniks
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2291
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




No to macie Panowie uboga wyobraźnię i wąski zakres "kumania"....
  
Re: <Feniks> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Popieram przedmówczynię smile.gif
  
Re: <trini> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




I jak każde generalizowanie, obiektywnie nie prawdziwe, subiektywnie jest prawdziwe wink.gif. ALe pewnie miałaś pecha. JAko wielkowy wacet, powiem Ci, że nie potrzebuję gosposi. Ale żona BARDZO mi odpowiada. Nie potrzebuje też głupiutkiej "blondynki" (ale to jak mówią wtajemnieczeni za młody jeszcze jestem by w takich gustować). Podsumowując. Ja lubię zdrowy(czyt. mądry) duch w zdrowym (czyt. zadbanym) ciele. Reszte biorę na siebie.

A różnica wieku....do 10 lat to nic....oczywiście moim, subiektywnym, zdaniem.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 15:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




oozz :
do 10 lat to nic....


A tam, do 10. Do 15 to nic! cool.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jennefer
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #1953
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Hmm... Właściwie w prawdziwej miłości wiek nie powienien miec znaczenia. Myślę, że miłośc między dwojgiem ludzi, między którymi jest duża różnica wieku, jest możliwa. Ma szanse przetrwac tylko wtedy, gdy jest naprawdę prawdziwa, tak samo zresztą, jak w przypadku osób, które są w podobnym wieku. Inną sprawą jest stosunek otoczenia do takiej pary ludzi. Nierzadko spotykają się z presją, krytyką i niezrozumieniem, a to musi byc dla nich ciężkie i trudne, i wystawiac na wielką próbę ich miłośc.
  
Re: <Jennefer> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Gdybym kochał, waliłoby mnie zupełnie zdanie otoczenia.
  
Re: <Berger> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tania
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2287
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Róznica wieku w miłości nie ma znaczenia.Podobnie jak róznica wzrostu czy inne róznice.
Problem pojawia się wtedy kiedy miłość mija.
Przy róznicy wieku z konieczności jedna z osób nagina się do drugiej,zmienia otoczenie przyzwyczajenia sposób ubierania cokolwiek...
I miłośc mija i zostaje się w obcym nagle świecie.
Przy róznicy wzrostu wkłada się obcasy i po kłopocie.
Przy róznicy wieku większej niż 15 lat-ostrzegam.
Ale zakochany/zakochana i tak nie usłucha
  
Re: <Tania> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kiedy miłośc mija, to już i tak gadać nie ma o czym.
Ale starych przyjaciół lepiej nie porzucać. Pomimo nowej partnerki.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Dla tego pięknego uczucia jakim jest miłość nie ma żadnych przeszkód. Jeżeli kogoś kochasz to nie ważne ile on (ona) na lat. Ostatnio nawet płeć staje się mało ważna eusa_naughty.gif .
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Środa, 26 Stycznia 2005, 14:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja powiem krótko i zwięźle tym razem. Uważam ,że miłość nie ma żadnych śmiesznych podziałów na wiek, jeśli jest tą jedyną i prawdziwą może dorwać ludzi w całkiem innym wieku i to wcale nie jest potem ważne. Najważniejsze jest to, że ci ludzie się dobrze ze sobą czują, rozumieją wzajemnie, potrzebują do funkcjonowania i są ze sobą po prostu szczęśliwi, to nie żadnego znaczenia. Znam to aż za dobrze wink.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 09:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




No dobra JEŚLI między nimi jest prawdziwe uczucie to dobra
ale jak ciężko w dzisiejszych czasach o prawdziwe uczucie.
A co do kumpli to się zgadzam ze stwierdzeniem, że kumpli nie
powinno zostawiać się dla partnerki. Może po pewnym czasie ktoś będzie miał dość narzekań i będzie chciał się "rozerwać" to idzie do kumpli.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 09:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




a co twoja partnerka tobie narzeka i niemozesz się z nią "rozerwać" jesli tak to ci wspułczuje
  
Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 3 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010