Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Czy firma budowlana nie naciąga mnie?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy firma budowlana nie naciąga mnie?
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Zamierzam kupić mieszkanie. Zakup ma być finansowany częściowo ze środków własnych czesciowo z kredytu. Na poczatek wplacam 5 % zaliczki, za miesiąc resztę - połowa gotówką połowa z kredytu. Po wplacie calej kwoty firma postawi scianki dzialowe - 2 tygodnie, odbior techniczny do miesiaca, usterki akt notarialny itd.Klucze dostane gdy juz wszystkobedzie ok. Czyli za ok 2 miesiace. Firma budowlana każe mi płacić czynsz i inne zobowiązania, przez okres od czasu podpisania umowy do czasu wydania kluczy. Czy to zgodne z prawem? Dlaczego mam płacić za teren budowy, na który w dodatku nie mam wstępu? za mieszkanie które nie jest jeszcze moje
  
Re: Czy firma budowlana nie naciąga mnie?
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 10:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Opłata, którą karze płacić Ci firma jest opłatą za grunt, na którym będzie stał Twój dom.
  
Czy firma budowlana nie naciąga mnie?
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010