Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Powitanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Powitanie
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Chciałbym powitać wszystkich na nowym forum.
Widzę, że wszyscy czują się tu jak u siebie, co bardzo mnie cieszy.
Miłego smakowania i gotowania.
Pozdrawiam wszystki smakoszy.
Marek
  
Re: <oozz> Powitanie
PostWysłano: Czwartek, 16 Października 2003, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Pozdrawiam wszystki smakoszy


dziękuje za pozdrowienia i równiez pozdrawiam-nie tylko smakoszy biggrin.gif
  
Re: <szaman82> Powitanie
PostWysłano: Piątek, 17 Października 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Smakosz, to osoba lubiąca smacznie zjeść, czyli większość z nas. Drugi biegun to anorektycy, ale myślę, ze takie osoby nie będą odwiedzac tego forum - ale masz rację, im także należy się pozdrowienie.
Pozdrawiam więc również wszystkich anorektyków smile.gif
  
Re: Powitanie
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 14:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Cieszę się, że powstał taki ogólny temat - super - chyba nie tylko dla smakoszy, dla "wygodnickich" też.
Czasami szykujemy imprezkę, albo mamy mało czasu - a tutaj wszystko podane jak "na dłoni" - ekstra.
Świetny pomysł. !!!
  
Re: <oozz> Powitanie
PostWysłano: Niedziela, 19 Października 2003, 23:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Drugi biegun to anorektycy, ale myślę, ze takie osoby nie będą odwiedzac tego forum - ale masz rację, im także należy się pozdrowienie


moze własnie jakis anorektyk odwiedzi to forum i moze wpadnie mu coś w oko i zacznie jesc więcej naszych pyszności?he?

pozdrawiam
  
Re: <szaman82> Powitanie
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Anorektycy chyba rzadko będą tu zaglądać. Ale bulimicy... Oni przeca lubią się najeść, tyle że potem pozbywają się tego jedzenia w inny sposób niż większość z nas. Ale czy gorszy? Kwestia umowna wink.gif cool.gif
Pozdrawiam więc serdecznie wszystkich bulimików! Smaczności! cool.gif
  
Re: <oozz> Powitanie
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




mi się to forum bardzo podoba;
dodam, że uwielbiam gotować
  
Re: <Kowal> Powitanie
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




KOWAL - uwielbiasz gotować i jeszcze nie podałeś żadnych przepisów ani dobrych i fachowych porad - chyba jesteś dobrym kolegą i podzielisz się z nami niektórymi nowinkami, nawiasem mówić każdy jak lubi gotować to takie praktyczne i fachowe rady z pewnością zna. Więc czekamy !!
  
Re: <kazia> Powitanie
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




przepis jeden juz podałem w wątku o makaronach (kulinarna zagadka)
cool.gif
  
Re: <Kowal> Powitanie
PostWysłano: Poniedziałek, 20 Października 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Wiem - sorki - przeczytalam go później, ale wiesz jest taki wątek jak "Przepisy Krzysia" i chyba tam powinno to się przerzucić, żeby wszystko było w jednym kawałku, ale to powinien zrobić moderator tego tematu.
Ciężko jest później coś znależć jakby się chciało z tego przepisu skorzystać.
Ostatnio moja córka korzystała z jakiegoś tam przepisu o sosie do makaronu, ale ćwiczyła na ojcu swoje umiejętności - jakoś nie mialam odwagi - dla ciekawości powiem że przeżył i nie mial kłopotów żołądkowych.
Dział z przepisami jest niezły, dobrze by było jakby każdy tam coś swojego dodał.
  
Re: <kazia> Powitanie
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 08:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Chwilowo pozwolę sobie nie przerzucać. Boję się, że powstanie jeden gigantyczny wątek w którym bardzo trudno będzie się poruszać.
(Bo wyobrażam sbie, ze przepisów będzie na tym formum dużo).
  
Re: Powitanie
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 09:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Witaj oozz!!!
Widzę, że z forum "dla ducha" cichaczem dałeś nogę, by ciałem się zająć w sposób godny. wink.gif Doceniam, a jakże bo i dusza i ciało ma swe wymagania. eusa_clap.gif biggrin.gif
  
Re: Powitanie
PostWysłano: Wtorek, 21 Października 2003, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




oozz :
...
(Bo wyobrażam sbie, ze przepisów będzie na tym formum dużo).

nie można podzielić ich tematycznie np. makarony, sosy, zapiekanki, ciasta itd. wszystko można - trzeba chcieć
  
Re: Powitanie
PostWysłano: Czwartek, 13 Listopada 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kowal :
mi się to forum bardzo podoba;
dodam, że uwielbiam gotować


Nie wiem czemu, ale przyszło mi do głowy, że najlepiej robisz zacier!! lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Powitanie
PostWysłano: Piątek, 14 Listopada 2003, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




Ale tego się nie gotuje Maro! crazy.gif
  
Re: Powitanie
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 11:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Lubicie dobrze zjeść?


Wybacz...ale skasowałem link (nie traktuj tego osobiście, ale bardziej robiło to wrażenie autoreklamy niż linku informacyjnego. Byłem na stronie i nie mogłem znaleźć nic o gotowaniu).
Wszystkich zainteresowanych linkiem prosze o priv'a do grzegomonia, a na pewno wam go wyśle. oozz
  
Powitanie
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010