Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Seks w... no właśnie, gdzie? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Może być nawet z Grażyną Wolszczak


Może nie jest to idealna Yennefer (niestety w filmie nic nie jest nawet w miarę dobre), nie taka jak sobie wyobrażałem ale żeby "nawet"? Uważam, że jest zacna i mam nadzieje, że moja żonka w jej wieku będzie tak samo dobrze wyglądać :)
  
Re: <chlebak> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A nie zauważyłeś emotki?
Tak na poważnie, to urodę tej aktorki stawiam o niebo wyżej od poziomu samego filmu.
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




hehe, fakt. olałem emot. a co do filmu to szkoda, że JEJ więcej nie było. może łatwiej byłoby go zmęczyć. czasem nawet zmuszam się do obejrzenia obszernych fragmentów "na wspólnej" lol.gif
  
Re: <chlebak> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że to już poważna fascynacja. cool.gif
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 10:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




tymbardziej, że widać tam czasem renate dancewicz
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 11:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie właśnie myśl.... Hm.... Szafa. Tak szafa jest moim wymażonym miejscem na uprawianie sexu. Oczywiście mowa tu o takiej trzydrzwiowej szafie a nie jakieś tam M1.
  
Seks w... no właśnie, gdzie?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010