Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Püdelsi&Fani - FOTKI Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan Klub
Viribus Unitis
<b>Viribus Unitis</b>

Użytkownik #1856

[ Osobista Galeria ]

czyli...POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ biggrin.gif

Beata i MM

BIG SIZE

Beata i Pudel

BIG SIZE

Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #390

[ Osobista Galeria ]

Maga i Pudel

PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #198

[ Osobista Galeria ]

Sylwia i Fdh

Sylwia i Pudel

Sylwia i MM

cdn...

Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Środa, 19 Stycznia 2005, 22:56, w całości zmieniany 2 razy

PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1779

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
Sylwia i Fdh

Sylwia i Pudel

Sylwia i MM

cdn...

GG nic nie widać shock.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1547

[ Osobista Galeria ]

Mi się też nie chciało pokazać. Zrobiłam tak: kliknęłam prawym przyciskiem w miejscu gdzie powinno być zdjecie, a następnie lewym na to samo miejsce ;D Tak wykombinowałam i u mnie już jest ;D

Re: <SyLwIa> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1779

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
Mi się też nie chciało pokazać. Zrobiłam tak: kliknęłam prawym przyciskiem w miejscu gdzie powinno być zdjecie, a następnie lewym na to samo miejsce ;D Tak wykombinowałam i u mnie już jest ;D

Jak masz to zapisane na kompie to rzuć mi priv bo dalej nie chce mi się otworzyć. Tenksik

PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #198

[ Osobista Galeria ]

Daria i MM

zmienilam z interii na wp, teraz trzecia zmiana :>,
jest ok? // ggg

Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Środa, 19 Stycznia 2005, 22:35, w całości zmieniany 1 raz

Re: <go_girl_go> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #510

[ Osobista Galeria ]

cool.gif ehh

PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>

Użytkownik #390

[ Osobista Galeria ]

ggg zmien serwer na jakis inny... np. na yahoo...
bo ja tych fotek nie widze:(

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1547

[ Osobista Galeria ]

go_girl_go :
Daria i MM

Ale fajna mina mm lol.gif

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1779

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
Ale fajna mina mm

Czy fajna hmm???

Re: <fdh> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość

[ Osobista Galeria ]

Chce miec fotki P.Maleńczuka!!Kiedy zagosci w Elblągu? Podziwiam Go juz tyle lat i jego tworczość od Sie Sciemnia...A nigdy nie widzałam nie slyszalam : eterycznie, telepatycznie, po prostu na "żywo", obawiam się swojej reakcji na takie wydarzenie nie okielznam swych zmyslów...

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość

[ Osobista Galeria ]

Bella :
Chce miec fotki P.Maleńczuka!!Kiedy zagosci w Elblągu? Podziwiam Go juz tyle lat i jego tworczość od Sie Sciemnia...A nigdy nie widzałam nie slyszalam : eterycznie, telepatycznie, po prostu na "żywo", obawiam się swojej reakcji na takie wydarzenie nie okielznam swych zmyslów...
I nie ma to nic wspólnego z włażeniem do czyjejś dupy( to bylo niesmaczne)

Re: <tnatalia> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1806

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
Czy fajna hmm???

mi się nie podoba... ale ważniejsze od miny było samo siedzenie obok mojego ukochanego MM biggrin.gif

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1779

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
mi się nie podoba... ale ważniejsze od miny było samo siedzenie obok mojego ukochanego MM

No ja się tego domyślam, mam takie same odczucie jak uda mi się z nim parę słów zamienić.
A mój wcześniejszy post nie miał być złośliwy. Jak tak odczułaś to sorki wielkie. redface.gif

Re: <tnatalia> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1806

[ Osobista Galeria ]

biggrin.gif no co Ty! Wcale się nie obrażam! Luzik pełen!!

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1779

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
no co Ty! Wcale się nie obrażam! Luzik pełen!!

To spox. biggrin.gif
Bo juz myślałam że moje mało myślące palce napisały coś głupiego.

Re: <szukamluzu> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość

[ Osobista Galeria ]

Ale masz cudnie, siedzialas kolo M.M pewnie ma zapach kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!

Re: <Bella> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1806

[ Osobista Galeria ]

Cytat:
Ale masz cudnie, siedzialas kolo M.M pewnie ma zapach kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!

heheh biggrin.gif nie czułam biggrin.gif pewnie byłam za bardzo podekscytowana smile.gif

PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #1547

[ Osobista Galeria ]

Bella :
kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!

Kociej sireści....hmmmm...Ja też jakos nie poczułam... crazy.gif

Püdelsi&Fani - FOTKI
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 3  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatdiks91
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010