Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Püdelsi&Fani - FOTKI Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fan Klub
Viribus Unitis
<b>Viribus Unitis</b>
 
Użytkownik #1856
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




czyli...POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ biggrin.gif

Beata i MM


BIG SIZE

Beata i Pudel


BIG SIZE
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Maga i Pudel
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Sylwia i Fdh


Sylwia i Pudel


Sylwia i MM


cdn...


Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Środa, 19 Stycznia 2005, 22:56, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Sylwia i Fdh


Sylwia i Pudel


Sylwia i MM


cdn...


_________________


GG nic nie widać shock.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Mi się też nie chciało pokazać. Zrobiłam tak: kliknęłam prawym przyciskiem w miejscu gdzie powinno być zdjecie, a następnie lewym na to samo miejsce ;D Tak wykombinowałam i u mnie już jest ;D
  
Re: <SyLwIa> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Mi się też nie chciało pokazać. Zrobiłam tak: kliknęłam prawym przyciskiem w miejscu gdzie powinno być zdjecie, a następnie lewym na to samo miejsce ;D Tak wykombinowałam i u mnie już jest ;D


Jak masz to zapisane na kompie to rzuć mi priv bo dalej nie chce mi się otworzyć. Tenksik
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Daria i MM


zmienilam z interii na wp, teraz trzecia zmiana :>,
jest ok? // ggg


Ostatnio zmieniony przez go_girl_go dnia Środa, 19 Stycznia 2005, 22:35, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <go_girl_go> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fdh
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #510
Posty: 540


[ Osobista Galeria ]




cool.gif ehh
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




ggg zmien serwer na jakis inny... np. na yahoo...
bo ja tych fotek nie widze:(
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 00:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




go_girl_go :
Daria i MM


Ale fajna mina mm lol.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ale fajna mina mm


Czy fajna hmm???
  
Re: <fdh> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 15:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Chce miec fotki P.Maleńczuka!!Kiedy zagosci w Elblągu? Podziwiam Go juz tyle lat i jego tworczość od Sie Sciemnia...A nigdy nie widzałam nie slyszalam : eterycznie, telepatycznie, po prostu na "żywo", obawiam się swojej reakcji na takie wydarzenie nie okielznam swych zmyslów...
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Bella :
Chce miec fotki P.Maleńczuka!!Kiedy zagosci w Elblągu? Podziwiam Go juz tyle lat i jego tworczość od Sie Sciemnia...A nigdy nie widzałam nie slyszalam : eterycznie, telepatycznie, po prostu na "żywo", obawiam się swojej reakcji na takie wydarzenie nie okielznam swych zmyslów...
I nie ma to nic wspólnego z włażeniem do czyjejś dupy( to bylo niesmaczne)
  
Re: <tnatalia> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 18:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Czy fajna hmm???


mi się nie podoba... ale ważniejsze od miny było samo siedzenie obok mojego ukochanego MM biggrin.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
mi się nie podoba... ale ważniejsze od miny było samo siedzenie obok mojego ukochanego MM


No ja się tego domyślam, mam takie same odczucie jak uda mi się z nim parę słów zamienić.
A mój wcześniejszy post nie miał być złośliwy. Jak tak odczułaś to sorki wielkie. redface.gif
  
Re: <tnatalia> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




biggrin.gif no co Ty! Wcale się nie obrażam! Luzik pełen!!
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 20:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
no co Ty! Wcale się nie obrażam! Luzik pełen!!


To spox. biggrin.gif
Bo juz myślałam że moje mało myślące palce napisały coś głupiego.
  
Re: <szukamluzu> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Ale masz cudnie, siedzialas kolo M.M pewnie ma zapach kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!
  
Re: <Bella> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ale masz cudnie, siedzialas kolo M.M pewnie ma zapach kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!


heheh biggrin.gif nie czułam biggrin.gif pewnie byłam za bardzo podekscytowana smile.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Bella :
kociej sierści, w koncu jest Lwem!!!

Kociej sireści....hmmmm...Ja też jakos nie poczułam... crazy.gif
  
Püdelsi&Fani - FOTKI
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010