Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky&
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 08:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ponczo
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1484
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




sad.gif Wiekszość pewnie wie co znaczy rozstanie. U mnie tak sie własnie zdarzylo...Opowiem wam wszystko od początku.. zeby wszyscy mogli zrozumieć jak było.
Mam 16lat, jestem zwyczajnym chlopakiem niczym sie nie wyrozniam.Moze tylko tym ze ubieram sie troche jak Punk, ale to nie ubior jest tematem tej dyskusji. Kiedy bylem w trzecierz klasie gimnazjum, pojawily sie nowe 1 klasy. Nic nie mialem przecwiko bo pare ladnych dziewczyn tam bylo. Nie minely 2 miesiace od wrzesnia a juz chodzilem z Pamelą (ciekawe imie ale nikt sobie nie wybiera). Ona wyszla z pomyslem zebysmy sie spotkali ona zebysmy chodzili, zgodzilem sie .. i po pewnym czasie naprawde.. zakochalem sie w niej. Piekne uczucie :) Ale niestety .. przyszly wkoncu po 9 misiacach chodzenia momenty kryzysow. Jestem moze troche wybuchowy, ale pracuje juz nad soba. Zaczelismy sie klucic, bardzo czesto nawet 2 razy dzienie. Wkoncu powiedziala ze nie ma sily i zerwala ze mna. Hehes, ludzie by sie smiali, bo z wygladu nie przypominam uczuciowego, wrecz przeciwnie. ALe plakalem prawie cala noc. Hehs, pewnie niektórzy z was beda sie smieli z tego ale osobiscie mam ich gdzies. Probowalem ja odzyskac, blagalem, prosilem mowilem ze sie zmienie. Ale ona ciagle mowila ze nie ma sily i nie moze juz ze mna byc chociaz mnie kocha. Zaczynalem sie juz z tym godzic. Ale byl jeszcze jeden motyw o ktrym nie wspomnialem. "KOLEGA" zly.gif Przemek. TFU ! , spotykalismy sie w 4, on ja moja pam i jego justyna. Justyna to moja najlepsza kolezanka, tak na marginesie. Wiecie czego sie dowiedzialem ? Ze ona gdyby poznala przemka przedtem to by miala delemat czy wybrac mnie czy jego. Ale to nie jest to co mnie tak strasznie zabolalo. Powiedzialem kolezance pam, soni, ze zerwaalismy i nie chce narazie do zadnej innej podbijac bo to bedzie z mojej strony nieuczciwe. Ona zaczela cos mowic, ze pamela nie jest moze do konca taka jak mi sie wydaje. Zaczolem sie z nia klucic, ze nie jest kolezanka skoro takie rzeczy mowi. Ona przeslala mi rozmowe, przemka i jej. O tym ze zaczyna cos czuc do pameli, i ze oklalam justyne ze to tylko przyjaźni...Pierwszy raz w życiu dostalem drgawek. Nie skore wam calej tamtej rozmowy bo jest za dluga. Ale oni sie spotkali raz... sami u pameli w domu jak jej rodzicow nie bylo, ja tez tak robilem..
Ale wiecie co ? przemek kiedyś sobie zartował ze teraz bedzie mnie zapraszac a nie ciebie. Czy to moze oznaczac ze te jego żarty jednak byly prawdą ? Eh.. nie chec wiedziec :( Ludzie mi każa zamknąc ten rozdział.. ALe nie moge.. najpierw powiem im co mi zrobili, a potem zamkne rozdzial, ksiazke odloze na stara polke i wyjme nowa czysta.. w ktorej zaczne nowe dzieje. Wiem jedno.. Jesli twoja dziewczyna jest bardzo ladna nie pokazuj jej kolegą. Aha.. Propo .. Miłość istnieje, tylko trzeba ja naprawde pielęgnować, bo jest jak kwiatek ktory strasznie szybko usycha jesli nie podlejesz albo podlejesz za duzo. sad.gif Cala moja hisotria. Nie wiem czego oczekuje .. rady ? eh.. co mozecie mi poradzic w takiej sytuacji.. czas leczy rany.. a milosc leczy nieudana milość. Pozdrawiam.. i mam nadzieje.. ze nigdy nie bedziecie czuli tego bolu w klatce piersiowej co ja.
  
Re: <ponczo> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djcooky
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1444
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




No wiec tak wydaje mi się że jeżeli Pamela też coś czuje do tego kolegi , no to raczej nic już nie zmienisz . Jeżeli cię oszukiwała mówiąc ze cie kocha to powinna teraz powiedzieć jak naprawde było . A ze strony kolegi powiem szczerze to nie jest kolega .
  
Re: <ponczo> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Rom
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 14:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




PORAŻKA !!!
  
Re: <Marek D.> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "R
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Marek, nie płacz, takie jest kurwa życie sad.gif
  
Re: <Wujek Zed> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurwa nic na to nie poradzę, ale zawsze mi się chce płakać gdy czytam takie posty, mogiła słowo daję...

Nie to żebym zapomniał że też miałem 16 lat, ale szczerze mówiąc takie problemy nie były moim udziałem. Tu po prostu wystarczy spokojnie pomyśleć i racjonalnie, co by się połapać że problem jest na miarę 11 latka!
  
Re: <ponczo> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 20:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Podobno najgorsza rada to porada, ale zaryzykuję

Cytat:
Wiem jedno.. Jesli twoja dziewczyna jest bardzo ladna nie pokazuj jej kolegą.


Wniosek sam się nasuwa-
należy wiazac się tylko z brzydkimi dziewczynami, bo wtedy żaden chwast Ci Jej nie wyrwie.
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 21:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka : Środa, 25 Sierpnia 2004 20:52 :

Wniosek sam się nasuwa-
należy wiazac się tylko z brzydkimi dziewczynami, bo wtedy żaden chwast Ci Jej nie wyrwie.

Ale to chyba nie jest autoreklama wink.gif
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed : Środa, 25 Sierpnia 2004 21:27 :
[..]


Ale to chyba nie jest autoreklama wink.gif


Zdrugiej strony jakie znaczenie ma uroda?
Przecież i tak "wszystkie drogi prowadzą między nogi" tongue.gif
  
Re: <Agnieszka> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 22:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Nogi to "baza", stare szkoły uczą, że konieczna jest "nadbudowa" wink.gif
  
Re: <ponczo> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
eh.. co mozecie mi poradzic w takiej sytuacji.. czas leczy rany.. a milosc leczy nieudana milość. Pozdrawiam.. i mam nadzieje.. ze nigdy nie bedziecie czuli tego bolu w klatce piersiowej co ja.

I sam sobie odpowiedziales poniekad na pytanie, cytat: "czas leczy rany..a milosc leczy nieudana milosc"' koniec cytatu.
Swiete slowa chlopie wypowiedziales!
A co do "i mam nadzieje...ze nigdy nie bedziecie czuli tego bolu w klatce piersiowej co ja", to niestety czulismy ten boli i dlatego rozumiemy co teraz przezywasz i osmielamy sie dawac Ci rady.
A swoja droga mlody jestes i jeszcze wiele Pamel przed Toba. A tej zanuc za Tercetem Egzotycznym "Zegnaj Pamelo" i glowa do gory.
Jestesmy z Toba.
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka : Środa, 25 Sierpnia 2004 22:27 :

Jestesmy z Toba.

Aga, mów za siebie, jak dla mnie za mała różnica płci wink.gif
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Środa, 25 Sierpnia 2004, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




wujek zed : ¨roda, 25 sierpnia 2004 22:40 :
[..]


aga, mów za siebie, jak dla mnie za mała różnica płci wink.gif


oj wujku!
miałam na myśli wsparcie duchowe.
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky&
PostWysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2004, 01:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




A ja przeczytałam..problemy przedszkolaka..Sorki, ale tak to odebrałam...dziewczyna może jeszcze niedojrzała?? "nie wiedziałaby kogo wybrać?" NAjgorszy tekst na świecie...Albo wiesz że z kim chcesz byc, albo nie...z drugiej strony to byłoby za łatwo...W każdym bądź razie nic nie zmienisz...nie wracaj do tego...tak będzie dobrze...
  
Re: <Marek D.> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "
PostWysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2004, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Nie strasz mnie. Maciek skończył 10 lat...sugerujesz, że jak mnie nie ma w domu...to on...?????? (nawet ma Pamelę w klasie).
  
Re: <ponczo> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky"
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Stycznia 2005, 20:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Przeczytałem, naładowałem się smutkiem i zrozpaczeniem i teraz... Chłopie trzymaj się. Uwierz mi coś podobnego przechodziłem, ba, już miałem sobie pooglądać żyłki od środka, ale... spotkało mnie wielkie szczęście i znalazłem naprawde piekną miłość, wielkie uczucie. Pamiętaj, jeśli Ciebie opuściła to znaczy, że na Ciebie nie załugiwała...
  
Re: Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky&
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2005, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Zguba :
Pamiętaj, jeśli Ciebie opuściła, to znaczy, że na Ciebie nie zasługiwała ...


Męski Szowinista!

Ponczo. Pamiętaj, jeśli Ciebie opuściła, to znaczy, że na nią nie zasługiwałeś ...

eusa_wall.gif
  
Re: <little_wild_girl> Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak ser
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2005, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czy ktos w koncu poprawi tego ortografa w tytule ?

mimo wszystko udawajmy poziom
  
Życie jest bardzo skąplikowane.. a moje jest jak serial z "Romanticky&
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010