Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Problem z muzą po podłączeniu karty WLAN
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z muzą po podłączeniu karty WLAN
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




smile.gif Witam to mój pierwszy post, mam nadzieję że znajdę tu parę odpowiedzi biggrin.gif Niedawno połączyłem się z kolesiem za pomocą kart Wi Fi Pentagrama, wszystko działa dobrze oprócz muzy shock.gif nie ważne jakiego programu do odtważania muzy użyje, to przy włączonej sieciówce Wi Fi kaszani mi dzwięk tzn. co jakiś czas przerywa ( jakbym odbierał internetowe radio ) z tego co wiem to u kolesia jest identyczna sytuacja, a mamy całkiem inną konfigurację sprzętową (tylko system ten sam XP PR i te same karty wi fi ) Moje pytanie brzmi: Czy to jakiś ogólny problem przy łączu radiowym, czy może to wina kart??? i/lub znacie na to jakąś radę??

Dzięki z góry za Helpik cool.gif
  
Re: <Horus> Problem z muzą po podłączeniu karty WLAN
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 11:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




sprawdź czy karta wi-fi ma wyłączność na przerwanie. Karty sieciowe ogólnie nie lubią się dzielić przerwaniami.
  
Re: <Bzdury> Problem z muzą po podłączeniu karty WLAN
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 13:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




A możesz mi powiedzieć dokładnie jak i gdzie to sprawdzić????
sad.gif bo nie jestem aż tak dobry w te klocki.
TX
  
Problem z muzą po podłączeniu karty WLAN
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010