Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> [WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Xmp3
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2475
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam problem. Łącze się z internetem poprzez sieć WLAN na komputerze, na którym pracuje. Mam jeszcze drugi komputer, który połączony jest z moim komputerem siecią LAN. I teraz próbuje udostępnić połączenie internetowe pochodzące z WLAN w LAN. Udostępnianie plików działa, choć nie zawsze czasami resetuje mi połączenie z NETem. Próbowałem zabawy z mostkami, ale to nie działa. Próbowałem także z bramą ustawiałem:

KOMP 1 z WLAN i LAN

LAN:
IP: 192.168.1.1
BRAMA: 192.168.1.2
MASKA: 255.255.255.0

WLAN
wszystko auto

KOMP 2 z LAN

IP: 192.168.1.2
Brama: 192.168.1.2
Maska: 255.255.255.0

Nie wiem co robie źle, szukałem na forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, która rozwiązała by mój problem. Tak więc napisałem nowy topic. Proszę o odp. ew. konakt na gg: 1012210 Z góry wszystkim THX
  
Re: <Xmp3> [WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 02:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




włącz udostępnianie połączenia. Opisywane parokrotnie na tym forum (na tej stronie znajdziesz 2 lub 3 takie tematy.
  
Re: [WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 11:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Xmp3
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2475
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Dobra to juz nieważne poradziłem sobie. Nie zrozumiałeś mnie mi chodziło o zrobienie podsieci w sieci WLAN która miałaby internet i tutaj z pomocą przyszedł serwer PROXY i teraz wszystko działa jak trzeba. Topic można zamknąć.
  
Re: <Xmp3> [WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to ty nei zrozumiales
oczywistes ze chodzilo o podsiec i mozna to zrobic na wiele sposobow
niekoniecznie via proxy

ale skoro dziala to najwazniejsze
  
[WLAN] WLAN LAN I INTERNET problem
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010