Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Manga!!! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Srokus masz to, a jeśli masz to czy mógłbyś mi to jakoś przesłać.
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
srokus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #449
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




GitS2 i Appleseed mozesz sciagnac z BT, Wonderful Days wrzucam na binarki w przyszlym tygodniu
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Może cię to rozśmieszy ale nie jestem takim znawcą i czy mógłbyś dokładniej mi wyjaśnić co to BT
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 05:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Prawdopodobnie Bit Torrent, ale tylko zgaduje, wiec prosze o weryfikacje wink.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Czy tak to jest już lepsze niż wogule nie wiedzieć.
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.jpf.com.pl/ :
» Nowy magazyn - "Anime+"

Już 11 marca na rynek trafi nowy magazyn, poświęcony mandze, anime i japońskiej popkulturze. Anime+ będzie koncentrować się na recenzjach i analizach filmów i komiksów, których tematyka skierowana jest dla starszej widowni.

W piśmie oprócz recenzji anime i mang znajdą się działy poświęcone kinematografii japońskiej i azjatyckiej, erotic corner, dwa plakaty, sekcja poświęcona muzyce (J-music, plytoteczka oraz gry muzyczne), ćwiczenia z japońskiego, felietony, listy czytelników, galeria, opowieści z Japonii, dział poświęcony gadżetom i jeszcze parę niespodzianek.

Na pewno wśród autorów tekstow znajdziecie nazwiska, ktore mogą być Wam znane z wcześniejszych publikacji.


Czyżby po nieszczęsnej mutacji magazynu ,,Kawaii" przyszła w końcu pora na coś godnego uwagi (i swojej ceny) ? biggrin.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
srokus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #449
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




Mangazyn wcale nie byl zly ale niestety popularnosc byla za mala zeby sie utrzymal na rynku :(
Niestety polski rynek m&a jest dosc zacofany a wiekszosc ludzi dalej uwaza, ze to sa "bajeczki dla dzieci" :/
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem bąba dajcie znać jak wyjdzie pierwszy numer.
a co do mangazynu to był dobry tylko że troszke drogi jak na to co w nim było.
a z kąd wiadomo ze ma wyjść taka gazeta??
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Tylko ile ta gazeta będzie kosztować, bo umnie kiepsko z kasą przez najbliższe 4 miechy sad.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 25 Lutego 2005, 18:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ANANKE
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2911
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]




OCZYWIŚCIE I TAK DRAGON BALL RZĄDZI. NIGDY NIE WYSZŁO NIC LEPSZEGO I CHYBA NIE WYJDZIE. ALE NP. NARUTO IDZIE W DOBRYM KIERUNKU. HELLSING-NICZEGO SOBIE. ALE NIC NIE DORÓWNUJE DB.

SWOJĄ DROGĄ -WRESZCIE KTOŚ POMYŚLAŁ W POLSCE I ZROBIŁ COS DOBREGO W TYM KIERUNKU. WIELKA SZKODA, ŻE KAWAII I MANGAZYN ZESZŁY NA PSY- ZRESZTĄ Z OSTATNICH INFORMACJI WYNIKA ŻE NIEDŁUGO ZAMYKAJĄ OBYDWA PISMA. HEH, VEGETA BY SIĘ NIE UCIESZYŁ. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH FANÓW DB!!!
  
Re: <ANANKE> Manga!!!
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




po1 pierwsze pisz normalnie bez kolorów i bez caps locka smile.gif

po2 zgadzam się z tąbą ze db jest fajny ale na pewno nie naj. leprzy od niego jest (według mnie oczywiście cool.gif ) island, hellsing, WR, GITS, EVA i wiele innych. A gadanie ze jedna seria jest najleprza jest dla mnie troche dziwne bo myśli sie ze nic po za tym nie oglądałeś.
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Kokos ma ciut racji w obu punktach.
Co do koloru to wez go zmien bo ciut daje po oczach na laptopie
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 15:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Pudel_W-wo :
Kokos ma ciut racji w obu punktach.
Co do koloru to wez go zmien bo ciut daje po oczach na laptopie


cool.gif Wiem ze mam racje. cool.gif
cool.gif Ja zawsze mam racje. cool.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 09 Marca 2005, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




http://www.jpf.com.pl/ :
»Magazyn "Anime+" - więcej danych

Z największą przyjemnością przedstawiamy Wam okładkę Anime+, czasopisma które już 11 marca będzie miało swoją premierę rynkową. Anime+ jest efektem pracy redaktorów i wielu autorów tekstów, razem mamy nadzieję, że ta nowa gazeta przypadnie Wam do gustu. Nowy magazyn dla fanów japońskiej animacji i (pop)kultury będzie miał 92 strony. 40 stron i dwa plakaty zostaną wydrukowane w pełnym kolorze, na nich znajdą się głównie recenzje anime, filmów, opowieści z Japonii oraz galeria czytelników. Pozostałe strony zawierać będą teksty na temat mang, felietony, lekcje języka japońskiego i oczywiście komiks! Zaprezentujemy pierwszy rozdział, 32 strony, koreańskiego komiksu "Priest."



W pierwszym numerze spodziewać się możecie konkursów z nagrodami, do wygrania będą, między innymi, płyty DVD z pierwszymi odcinkami GunslingerGirls oraz z kolekcji filmów Akiry Kurosawy.

Mamy nadzieję, że Anime+ spełni Wasze oczekiwania. Na wszelkie uwagi, komentarze, sugestie czy też wyrazy krytyki, czekamy pod adresem: animeplus@phoenix.pl

Pierwszy numer Anime+ będzie kosztował 8,90 zł.


Cena jest dość ludzka.

Pozostaje mieć nadzieję, że gazetka dotrze do Konina. eusa_wall.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Środa, 09 Marca 2005, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
srokus
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #449
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




mam nadzieje ze nowosci beda opisywane zanim obejrze cala serie :)
czekam "z taka pewna niesmialoscia" ;)
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
[..]



Cena jest dość ludzka.

Pozostaje mieć nadzieję, że gazetka dotrze do Konina. eusa_wall.gif


Oraz do wejherowa bo cena nawet nawet biggrin.gif
  
Re: <Kokos22wdh> Manga!!!
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Nie okłamój forumowiczów cool.gif
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shu
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3349
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Troche dawno to pisałeś... ja interesuje się mangą....
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 25 Marca 2005, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Shu :
Troche dawno to pisałeś... ja interesuje się mangą....


a moze coś wiecej napiszesz cool.gif
np. jaką
a anime + do mego miasta nie doszło sad.gif a do was ??
  
Re: Manga!!!
PostWysłano: Piątek, 25 Marca 2005, 21:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Apropos pisemka "Kawaii" kiedyś to były dopiero czasy pod tym względem, grubsze i o wiele fajniejsze, było o czym poczytać, było wszystko dosłownie pod ręką. A kiedy ostatnio chciałam sobie odświeżyć nieco pamięć i poczytać znów o ulubionych pozycjach, a tu powitało mnie cieniusieńkie i raczej kiepskie pisemko. Jestem szczerze mówiąc głęboko oburzona jak można było tak skiepścić jedyne chyba, dobre pismo dla mangaków? No cóż nasz rodzimy rynek wydawniczy ma to do siebie, że często niszczy fajne pozycje, a dlaczego? Tego nie wie już chyba nikt, no oczywiście poza szanownymi wydawcami, ale są jeszcze czytelnicy i to chyba dla nich są wydawane gazety tudzież inna prasa.....Never mind eusa_eh.gif
  
Manga!!!
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010