Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Skomentuj NJUS! Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Jako, że w njusowym wątku nie wolno niczego komentować /wiem - wszak nie raz i nie dwa poznałam smak wyeliminowania na własnej skórze ;-)/, postanowiłam założyć do tego celu osobny wątek, który nie okaże się może całkiem beznadziejnym pomysłem...

A wszystko bezpośrednio przez:

Agnieszka :
Tym razem nienajlepszy nius.
Zero nominacji do Fryderyków zly.gif
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=6560997&PHPSESSID=b1 001e2530d7d366ba296e09b209511d

Sorry, ale nie mogę sobie darować i muszę się wypowiedzieć, bo to jest po prostu cholernie niesprawiedliwe... :-(
Czytam i oczom nie wierzę! shock.gif
To jasne jak słońce, że w kilku kategoriach Pudle znaleźć się powinni!
Grupa roku: POGODNO - na ten przykład.
Gdzie tu logika jakaś?
Albo...
Album roku - rock: Chylińska - Winna.
Bardzo lubię Chylińską za to co zrobiła z O.N.A. /mam więc w swoich zbiorach i jej CeDek najnowszy/, ale... co tu dużo gadać!
To naprawdę słaba płyta, która zebrała /łagodnie mówiąc/ marniusieńkie recenzje...
Więc skąd nagle ta nominacja? Zadziwiające!
Albumu /ani zespołu/ Ptaky nie znam w ogóle.
Jasne, pewnie nie muszę, ale czy aby na pewno to oni zasłużyli, by zmieścić się w wyróżnionej piątce do której należał rok 2004?

Pudli może ktoś lubić albo nie, ale chyba nie można zaprzeczyć, że bardzo wiele w minionych miesiącach dokonali i że było o Nich głośno. Bezdyskusyjnie powinno to znaleźć swoje odzwierciedlenie!
A tu proszę!
Niepojęta ignoracja... :-(!
Wszytkie te plebiscyty mają jak widać tyle wspólnego z uczciwością i obiektywizmem co nic!
Jestem zly.gif!
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia. Przecież Pudle nie wydały w 2004 roku żadnego nowego materiału, nie licząc "Dawnej dziewczyny" - najgorszej piosenki w swoim dorobku.

To trochę tak jakbyś się czepiała, że wokalistą roku nie został śp Niemen. Też było o nim głośno w ubiegłym roku :-\

Wydaje mi się, że w przypadku Fryderyków bierze się pod uwagę nowe dokonania twórcy w danym roku i związany z tym sukces artystyczno - komercyjny...
  
Re: <Kwiatek> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Co do braku nominacji dla Pudli zgadzam się w zupełności z Kwiatkiem.
Od siebie natomiast chciałam dodać, iż cieszy bardzo nominacja dla Transistorsów za "Wesele" eusa_clap.gif , oraz że do piosenki roku powinna być nominowana "Chomiczówka" Sidneya Polaka, a nie beznadziejne "Otwieram wino" cool.gif
  
Re: <irma_tine_var> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Fryderyki to nie Grammy i wydaje mi się , że nie ma nad czym rozpaczać. Od wieków wiadomo kto w większości dostaje właśnie te nagrody. Fryderyki żadko kiedy są wyznacznikiem i potwierdzeniem profersjonalizmu i postępu muzycznego. ..........taka jest moja subiektywna opinia
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Kwiatek :
[...] Pudle nie wydały w 2004 roku żadnego nowego materiału [...]


W zasadzie - zgoda! :-), ale.....
jak sam wiesz we Fryderykach istnieje jeszcze taka kategoria jak:
Cytat:
Album REEDYCJE / NAGR.ARCHIWALNE

gdzie nominowani są:
Cytat:
Grzegorz Ciechowski - KOLEKCJA
DŻEM - Złoty paw
Jacek Karczmarski - Syn marnotrawny
MYSLOVITZ - Korova Milky Bar
Czesław Niemen - Niemen od początku

i myślę, że spokojnie można byłoby do tej kategorii zakwalifikować "Jasną Stronę", tym bardziej, że przy realizacji swojego projektu Pudelsi wykazali się dodatkowo oryginalnością i inwencją.

Cytat:
[...] nie licząc "Dawnej dziewczyny" - najgorszej piosenki w swoim dorobku

Tu już racji Ci nie przyznam. Ja "Dawną" bardzo lubię /mimo, że moje zaintersowanie zespołem zaczęło się na długo wcześniej zanim utwór ten pojawił się na świecie :-)/ i moim zdaniem powinna zostać wystawiona w kategorii "Piosenka Roku" i "Videoklip roku".
Cytat:
Wydaje mi się, że w przypadku Fryderyków bierze się pod uwagę nowe dokonania twórcy w danym roku i związany z tym sukces artystyczno - komercyjny...

Sukces artystyczno-komercyjny był :-), a jeśli chodzi o pierwszą część Twojego zdania, to generalnie - oczywiście tak, ale z powodów, o których wspomniałam powyżej, jak najbardziej widzę tam miejsce dla Pudli.

Cytat:
To trochę tak jakbyś się czepiała, że wokalistą roku nie został śp Niemen. Też było o nim głośno w ubiegłym roku :-\

Bardzo trochę :-)))
To chyba jednak nie jest najlepsze porównanie smile.gif
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 01:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




przyklejam ten watek, zeby ulzyc tym, ktorzy czuja potrzebe komentowania njusow, a sobie oszczedzic trudu kasowania spameraidy. jednoczesnie dziekuje za dotychczasowe powstrzymywanie sie od komentarzy. watek zostanie i odnosic sie bedzie do wszystkich nowosci. czuj duch / a.
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
i myślę, że spokojnie można byłoby do tej kategorii zakwalifikować "Jasną Stronę", tym bardziej, że przy realizacji swojego projektu Pudelsi wykazali się dodatkowo oryginalnością i inwencją.


Kategoria brzmi: Album REEDYCJE / NAGR.ARCHIWALNE

Czy Jasna Strona jest reedycją czy nagraniami archiwalnymi? Kryterium nie spełnia to i nominowana być nie może. Równie dobrze możesz mieć pretensję, że "Eks" nie dostała się do kategorii "piosenka poetycka".


Cytat:
Ja "Dawną" bardzo lubię /mimo, że moje zaintersowanie zespołem zaczęło się na długo wcześniej zanim utwór ten pojawił się na świecie :-)/ i moim zdaniem powinna zostać wystawiona w kategorii "Piosenka Roku" i "Videoklip roku".



Co do didełoklipu to nawet bym się zgodził... Niebrzydki jest. A piosenka... no cóż. W świetle "faktu obiektywnego" jaki zaistniał w wątku obok, to można uznać, że ta piosenka nie jest zła. Tylko o której wersji mówimy? Mi się ta Coltrane`a chyba najbardziej podoba. Hej, to może jego winni nominować?

Cytat:
Albumu /ani zespołu/ Ptaky nie znam w ogóle.


Ale co to ma wogóle do nominacji? Liczą się wartości artystyczne czy popularność?

Cytat:
Jasne, pewnie nie muszę, ale czy aby na pewno to oni zasłużyli, by zmieścić się w wyróżnionej piątce do której należał rok 2004?


To retoryczne pytanie, ale odpowiem. NIE WIESZ czy winni się zmieścić w wyróżnionej piątce czy nie, bo ich NIE ZNASZ. A skoro nie znasz to może jednak przed wydaniem wyroku, winnaś się zapoznać?

Cytat:
Sukces artystyczno-komercyjny był :-),


Komercyjny tak, artystyczny nie. Jasna Strona abolutnie nic nie wniosła do dorobku Pudelsow... bo i nie miała. Czy wogóle "greatest hits" mogą coś wnieść? Ano nie mogą. Mają być kompilacją dla przeciętnego słuchacza, który lubi "składanki", a pojęcie "spójnego albumu" kojarzy mu się z płytą, która ubrudzona superglue, przykleja się do biurka.

Cytat:
Pudli może ktoś lubić albo nie, ale chyba nie można zaprzeczyć, że bardzo wiele w minionych miesiącach dokonali i że było o Nich głośno.


Co takiego dokonali poza odgrzaniem swych starych utworów i nagraniem jednej "inspirowanej" (taki eufemizm) piosenki ? A no tak! DVD...

I co z tego że było o nich głośno? Co to wogóle za kryterium? Dobre chyba dla tabloidów...

Cytat:
Wszytkie te plebiscyty mają jak widać tyle wspólnego z uczciwością i obiektywizmem co nic!


Bo Pudli tam nie ma? :} Do sikającego pytona nadepniętego przez słonicę Martę przechodzącą ciężki okres menstruacyjny!

"Wszystkie" ? Znaczy te w których Pudelsi nie wygrywają?
"Uczciwość"? Pewnie Pogodno dało w łapę z Ptakyami.
"Obiektywizm"? A to takie coś jak Pudelsi nie otrzymują nominacji nawet?


Jeśli mowa o obiektywiźmie, to brakuje go chyba jednak Tobie...
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 17:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Ja powiem tak: dla mnie Fryderyki nigdy nie były, nie są i zapewne nigdy też nie będą nagrodą odzwierciedlającą obecne panujące gusty muzyczne. To są gusty jurorów. I kto by cofnął sie kilka lat wstecz to by przypomniał sobie o 5 nominacjach dla Homo Twist i o żadnej nagrodzie a byli uwczesnie tj.1996 zupełnie (jak dla mnie biggrin.gif ) bezkonkurencyjną formacją i nie dostali żadnej nagrody.Uważam ze jest to jeszcze gorsze niz brak nominacji.
Podsumowując nie mamy czego żałować!!!
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




cóż... mi to jest tylko najzupełniej w świecie przykro, że żadna nominacja nie trafiła do Pudli... sad.gif sad.gif

a co do tej dyskusji, co tu powstała - to każdy ma trochę racji. Ja tam myślę, że z jakichś powodów jury postanowiło pominąć Pudli - w niektórych przypadkach słusznie, w innych nie. a dlaczego? to już ich sprawa. z resztom to nie pierfszy raz - pamiętacie, jak po wielkim boomie ich troje i siedmiuset tys sprzedanych płyt nie dostali ani jednej nominacji? (nie żebym ich lubiła, ale choćby ze wzg na wyniki sprzedaży coś im się należało, bo to ewenement wręcz...)
a co do rozmowy o reedycjach, to nie można, o ile wiem, "jasnej..." do nich zaliczać, bo materiał nie ukazał się wcześniej w takiej postaci - reedycje to kategoria dla płyt odkopanych i wznowionych dokładnie w takiej samej postaci... mógłby się tu natomiast znaleźć "psychopop", który, kiedyś niedostępny - teraz jest nareszcie osiągalny, to samo z "viribusem" i "zbigniewem".
a dlaczego Pudli nie nominowali? może ktoś "z góry" ich nie lubi... (znów burza na górze...)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mike :

Czy Jasna Strona jest reedycją czy nagraniami archiwalnymi?

Jasne, że ani ani - jeśli weźmiemy pod uwagę bardzo ścisłe znaczenie.
Ale skoro niektóre z dawnych utworów /konkretnie 8 zdaje się - a więc prawie połowa płyty/ pozostały w wersjach pierwotnych, a reszta /wyjąwszy "DD" natürlich :-)/ to produkcje odświeżone, a nie premierowe , to czemu nie zaliczyć ich do nagrań archiwalnych?
Znalazło się w tej kategorii miejsce dla albumu Myslovitz z 2002 roku. To nie jakieś zamierzchłe czasy chyba?
Wprawdzie nie przekonałeś mnie w pełni, ale ok... Przyznaję, że coś jest na rzeczy.
Bezdyskusyjne sklasyfikowanie "Jasnej" może rodzić problem, więc brak tej nominacji odpuszczam.
Dalej jednak będę się czepiać za pominięcie "Dawnej" w walce teledysków i przebojów roku :-)
Cytat:
Równie dobrze możesz mieć pretensję, że "Eks" nie dostała się do kategorii "piosenka poetycka"

Tu się mylisz :-)
Takiej pretensji mieć nie będę, bo naprawdę czuję się osobą zdrową na umyśle /aspekt cielesny przemilczam celowo ;-)/.
Cytat:
[...] piosenka... no cóż. W świetle "faktu obiektywnego" jaki zaistniał w wątku obok, to można uznać, że ta piosenka nie jest zła. Tylko o której wersji mówimy? Mi się ta Coltrane`a chyba najbardziej podoba. Hej, to może jego winni nominować?

Po co ta ironia?
Cytat:
[...] Liczą się wartości artystyczne czy popularność? [...]

Jestem zaskoczona niektórymi nominacjami, więc... sama zadaje sobie to pytanie....
W każdym razie moim zdaniem powinno liczyć się i jedno i drugie.
Cytat:
[...] NIE WIESZ czy winni się zmieścić w wyróżnionej piątce czy nie, bo ich NIE ZNASZ.

Ano nie znam i zgadzam się, że mogę nie mieć racji. Moja wypowiedź w poprzednim poście dotycząca zespołu Ptaky nie była stwierdzeniem jednoznacznym. Znak zapytania nie znalazł się przy tym zdaniu przypadkowo :-).
Cytat:
może jednak przed wydaniem wyroku, winnaś się zapoznać?

Przeceniasz mnie znacznie :-).
Wyroków nie wydaję i wcale bym takiej odpowiedzialności na siebie brać nie chciała.
To tylko moje skromne zdanie.
A co do "zapoznania się", to... czemu nie?
Z tym, że jakoś do tej pory nie miałam okazji nigdzie na ten zespół natrafić.
Cytat:
Jasna Strona abolutnie nic nie wniosła do dorobku Pudelsow... bo i nie miała. Czy wogóle "greatest hits" mogą coś wnieść?

Trochę nie rozumiem. Wydawało mi się, że w zdaniu:
Cytat:
Czy Jasna Strona jest reedycją czy nagraniami archiwalnymi? Kryterium nie spełnia to i nominowana być nie może.

zwracasz mi uwagę na niejednoznaczność tego wydawnictwa, a teraz tak łatwo wrzucasz je po prostu do worka z napisem "greatest hits" /?/
Cytat:
Czy wogóle "greatest hits" mogą coś wnieść?

Nie przekonasz mnie, że "Jasna" to ot taki sobie, zwyczajny de beściak.
Oczywiście, że nowych wersji /jakichkolwiek/ starych utworów nie da się porównywać z kawałkami premierowymi, ale nie zgadzam się z Twoim kategorycznym stwierdzeniem, że ostatni krążek Pudelsów nie dostarczył żadnych nowych wrażeń.
Cytat:
Co takiego dokonali poza odgrzaniem swych starych utworów i nagraniem jednej "inspirowanej" (taki eufemizm) piosenki ? A no tak! DVD...

To mało, uważasz? Co według Ciebie jeszcze powinni zrobić w jednym roku?
Cytat:
I co z tego że było o nich głośno? Co to wogóle za kryterium? Dobre chyba dla tabloidów...

Moje sformułowanie było skrótem myślowym. Przesadzasz nadając mu od razu tak pejoratywne znaczenie :-).
Malena :
Wszytkie te plebiscyty mają jak widać tyle wspólnego z uczciwością i obiektywizmem co nic!

Mike :
Bo Pudli tam nie ma? :} Do sikającego pytona nadepniętego przez słonicę Martę przechodzącą ciężki okres menstruacyjny!
"Wszystkie" ? Znaczy te w których Pudelsi nie wygrywają?
"Uczciwość"? Pewnie Pogodno dało w łapę z Ptakyami.
"Obiektywizm"? A to takie coś jak Pudelsi nie otrzymują nominacji nawet?

Śmiać mi się chce, że tak to odebrałeś, bo daleka jestem od zachwycania się Pudlami, tylko dlatego że istnieją i od opinii, że należą Im się wszystkie skarby świata :-)
Wydaję mi się, że często daję temu wyraz w innych swoich postach, więc teraz nie będę już bawić się w szersze uzasadnienia.
Pozwolę sobie tylko nie zgodzić się, że:
Cytat:
Jeśli mowa o obiektywiźmie, to brakuje go chyba jednak Tobie...

smile.gif

Ps. Fajnie, że komuś jeszcze od czasu do czasu chce się podjąć na tym forum jakąś dyskusję i polemikę. Pozdrawiam :-)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Czwartek, 10 Lutego 2005, 12:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Ale skoro niektóre z dawnych utworów /konkretnie 8 zdaje się - a więc prawie połowa płyty/ pozostały w wersjach pierwotnych, a reszta /wyjąwszy "DD" natürlich :-)/ to produkcje odświeżone, a nie premierowe , to czemu nie zaliczyć ich do nagrań archiwalnych?


Połowa. A jakby była jedna piosenka mniej była z "dawnych utworów"? A jak dwie mniej? Dla mnie już nie spełnia kryteriów, ale nie wiem czy nie spełniło ich dla jury odpowiedzialnego za nominacje. Może Pudle byli brani pod uwagę, ale wygrało z nimi Myslovitz.

Cytat:
Po co ta ironia?


Ale to przecież nie do Ciebie była skierowana (-; Poza tym niewinny żarcik ; >

Cytat:
Trochę nie rozumiem. Wydawało mi się, że w zdaniu:

Cytat:
Czy Jasna Strona jest reedycją czy nagraniami archiwalnymi? Kryterium nie spełnia to i nominowana być nie może.

zwracasz mi uwagę na niejednoznaczność tego wydawnictwa, a teraz tak łatwo wrzucasz je po prostu do worka z napisem "greatest hits" /?



Bo ja odpowiadam na dwie sprawy jednocześnie. Jedna to nominowanie Jasnej strony do reedycji, a druga to "odkrywczość" albumu tudzieżbrak nominacji w kategorii "grupa roku".

JS to po części hybryda nieprzystająca ani do premierowego albumu ani do kategorii the greatest hit. Choć mym (i nie tylko mym) osobistym zdaniem, bliżej mu do greatest hits niż do reedycji. Chodzi mi tu o aspekt twórczy, kreacyjny czy jak go tam nazwać. Żadna rewolucja ani skok nie zostały dokonane podczas nagrywania tego albumu.


Cytat:
To mało, uważasz? Co według Ciebie jeszcze powinni zrobić w jednym roku?


Co najmniej i co najwyżej premierowy materiał. Więcej nic ale i nie mniej.


Cytat:
Śmiać mi się chce, że tak to odebrałeś, bo daleka jestem od zachwycania się Pudlami, tylko dlatego że istnieją i od opinii, że należą Im się wszystkie skarby świata :-)


Ale tak to wyglądało. Piszesz o obiektywiźmie, a potem zaraz o braku Pudli. Jak to można odebrać?

Zresztą nie ważne...


Anna:

Cytat:
w niektórych przypadkach słusznie, w innych nie. a dlaczego? to już ich sprawa. z resztom to nie pierfszy raz - pamiętacie, jak po wielkim boomie ich troje i siedmiuset tys sprzedanych płyt nie dostali ani jednej nominacji?



Jedna z nielicznych słusznych decyzji jury.

matka polka:

Cytat:
Fryderyki to nie Grammy i wydaje mi się , że nie ma nad czym rozpaczać. Od wieków wiadomo kto w większości dostaje właśnie te nagrody. Fryderyki żadko kiedy są wyznacznikiem i potwierdzeniem profersjonalizmu i postępu muzycznego.


Fryderyki nie są potwierdzeniem profesjonalizmu, a Grammy są?
Pomijam już kwestię, że faktycznie nie ma nad czym rozpaczać. Co za różnica czy Pudelsi mają nagrody czy nie mają? Dla nich pewnie dość duża, ale dla mnie jako odbiorcy to znaczenia najmniejszego nie ma.

Ale zdanie "Od wieków wiadomo kto w większości dostaje właśnie te nagrody" mnie zaintrygowało. Czy mogłabyś rozwinąć swoją teorię spiskową?
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mefiu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #333
Posty: 29


[ Osobista Galeria ]




czemu Pogodno zostalo tak WYROZNIONE przez Ciebie? ;-)

to swietna kapela! jedna z najlepszych koncertowych kapel w kraju;)
alez ja jestem nieobiektywny :p

a poza tym, czym tu sie przejmowac, jakimis Fryderykami, chyba najwazniejsze co dla Was te kapele znacza,
czy nie? ;-)
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 19:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Z jednej strony wiadomo jest mi trochę przykro, z powodu braku nominacji dla Pudli bo sobie przecież na nią bardzo zasłużyli. Ale Fryderyki nie są dla mnie w żadnym przypadku wyznacznikiem jakiejkolwiek popularności, a już zwłaszcza Pudelsów. "Wygranych" wybiera komisja, więc widocznie znajdują się w niej ludzie o innych gustach muzycznych niż my, więc chyba nie ma czego tak bardzo żałować. W moim prywatnym odczuciu Pudelsi zasłużyli chociaż na jakąś marną nominację, ale w moim skromnym rozrachunku oni zawsze są jawnymi zwycięzcami, więc nie zważam na decyzje i opinie jakichś tam niby ekspertów. Wystarczy, że ja ich kocham i tyle.....nagrody nie potrzebna, chociaż i one bywają miłe dla głównych zainteresowanych:)
  
Re: <mefiu> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




mała:
Cytat:
Nius co do premiery "zwału"
byłam dzisiaj i okazało się ze biletów brak na premiere 10.03
i zapraszają na następne tj.
11.03
12.03
13.03
w Malarni Teatru Polskiego o godzinie 19.30
Szkoda, że na premiere nie ma już biletów, bo może by MM też był...


Żeby zobaczyć MM 13 marca na żywo polecam... przyjazd do Warszawy. wink.gif
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Marca 2005, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Ze strony Kwiatka:
www.malenczuk.art.pl

Cytat:
Już 7 marca ukazał się singiel promujący album pt. "Święto kobiet" [...].
Teledysk do utworu zrealizował Paweł Bogocz.

Czy ktoś kompetentny wie może od kiedy klip ten bedzie krążył po telewizjach muzycznych, bądź zostanie wrzucony do sieci?
  
Re: <Malena> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Marca 2005, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




klip dopiero zostal skonczony dzis !
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Środa, 09 Marca 2005, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




[aplauz] I...??? Może jakiś zarys ogólny
  
Re: Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 09 Kwietnia 2005, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
informacja byla bledna i zostala z cgm usunieta


a została tam zamiszczona zapewne na skutek ingerencji (uroku?) "dziewczyn z fan clubu" ,)

Cytat:
mroczna strona FC
,)
  
Re: <ignac> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Sobota, 09 Kwietnia 2005, 15:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




oczywista, że to wina FC :-)


a na poważnie - ktoś zinterpretował przełożenie promocji i reklamy jako przełożenie premiery i wysłał niusa
  
Re: <Malcolm McCrane> Skomentuj NJUS!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




anka:
Cytat:
17.04. (niedziela) g.18-20- gościem Radioaktywnej Listy Przebojów Radia 94 będzie ..... Maciej Maleńczuk. [...]

Bardzo przyjemny wywiadzik :-) Szkoda, że krótki trochę...

Tylko czemu MM nie chciał, żeby puścili naszą "Jamaicę"? confused.gif :-)))

Ps. Na koniec artysta wspomniał o dwóch gościnnych występach Wolanda w Warszawie. Pierwsze słyszę :-)
Na dzień dzisiejszy mamy chyba tylko wieści o tym jutrzejszym, ale... jeżeli to prawda - jestem jak najbardziej "za" biggrin.gif

Gdyby ktoś z Was otarł się o jakieś nowsze i dokładniejsze info na ten temat, please o cynk! :-)
  
Skomentuj NJUS!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010