Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> doom 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
doom 3
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 12:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jureklesisz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2712
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Nie umiem znalezc bezpłatnego poradnika do Doom 3 eusa_wall.gif
Czy ktoś zna strone na której znajde taki poradnik i nie bede musial za niegp płacić????
  
Re: doom 3
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 21:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nutella_9
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2683
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




ja powiem ze nie wiem jak to zrobic ale moze sie nie da? skad wiem ktoo ci pomoze ja nie eusa_naughty.gif i zebys sie o mnie nie prosil ja tu jestem zeby odpisywac na posty i jestem nowa heheh nie wiem jak pomagac popros kogos innego ja tu moge oodpisywac chyba ze mi nie pozwolisz heheh to moge pojsc i znalesc inny temat albo swoj se zarobic jestem mala mam 10 lat dopiero wiec boje sie obcych ludzi jak cos i mam siore
  
Re: <nutella_9> doom 3
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




...aha.....lol
  
Re: doom 3
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nutella_9
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2683
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Fuks masz fajne zdjecie az sie posmialamjak to zabaczylam skad to masz??/ biggrin.gif nigdy jeszzce nie bylam taka zadowolona na tym forum powiedz skad to masz please eusa_eh.gif powiesz tego banana nie wiem coto
  
doom 3
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010