Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Spolszczenie.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Spolszczenie.
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 22:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Szukam spolszczenia do programu Nero 6.6.0.0.

Znalazłem już kilka oznaczonych jako 6.6.0.3, 6.6.0.5 itd. lecz żadno z nich nie pasowało do mojej wersji Nera.

Możecie podawać linki do spolszczenia poszukiwanego przeze mnie.
  
Re: <grzegomonia> Spolszczenie.
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 00:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Widac slabo szukales eusa_wall.gif
Poszukaj jeszcze raz
  
Re: Spolszczenie.
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Próbowałem poprzez ten link ale niestety lipa. Owszem na stronie jest to spolszczenie tylko, że do Nero w wersji 6.6.0.3 i u mnie niestety nie działa.
  
Re: <grzegomonia> Spolszczenie.
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




moze [url=plikoskop.pl]plikoskop[/url] a moze zmiana wersji pomoze ?
skoro nowszy program jest lepszy od starszego ....
  
Re: Spolszczenie.
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mikołaj
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2749
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Ja też mam nero 6.6.0.0 i gówno nigdzei nie ma tego spolszczenia. Jak zwykle polaków mają w czterech literach i spolszczenie będzie dla nas ostatnie. Ktoś tam powinien pójść i ich zrąbać żeby wzieli się do roboty za spolszczenie!!! [zly]
  
Re: Spolszczenie.
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 21:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mikołaj
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2749
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie znalazłem trial ale polską wersję Nero 6.6.0.6 tylko ściągajcie sobie 28MB. A trial wersja to nie problem wystarczy wejść na [ciach] tam macie cracki od wyboru do koloru. Zawsze znalazłem tam cracka jakiego szukałem. PoZDRO MIKI cool.gif

--edit-
drogi MIKI
ostrzezenie
  
Spolszczenie.
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010