Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Sobota, 19 Lutego 2005, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kawka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2858
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




witam mam taki drobny problem nalerze do sieci radjowej z połaczeniem do neta (czyli mam neta radjowego) i tu sie muj problem zaczyna mam srtasznie nie utrzciwego administratora sieci tzn ma on do dyskozycji 1 mega dsl ale sam sobie zawala prawie poławe a reszta jest strasznie nieutrzciwie podzielona bo jak na 10 osub przynajmniej on twiedzi ze jest ich 10:) strasznie hujowo chodzi wiec potrzeba mi programku dzieki kturemu bede mógł sprawdzic kto i ile zawala tego neta i najwyrzej troszke przestawic to prosez o pomoc w rozwiazaniu tej sprawy bede bardzo wdzesczny
  
Re: <kawka> witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Sobota, 19 Lutego 2005, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




niestety jeżeli regułki robił przy pomocy QoS to nie bardzo jakikolwiek program Ci pomoże. Ale powinieneś mieć prawo wglądu w ustawienia. Jeżeli tak nie jest, to zbierz ekipę i zróbie bunt, wtedy będzie musiał zareagować.
  
Re: witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kawka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2858
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




dzieki ale szukam czegos zeby mozna było to sprawdzic tak zeby on sam o tym nie wiedział bo jesli mu powiem ze chce luknąc na ustawienia to zmieni je na ok a jak sobie juz popatrze to wszystko wruci do normy
  
Re: <kawka> witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to niech wszyscy zaczną maksymalnie obciążać łącze i suma transferów to będzie wasz przydział.
  
Re: <Bzdury> witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 01:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jezu bzdury jak ty to mozesz czytac :)
  
Re: <J@ger> witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




musiałem sobie czymś humor poprawić. Poza tym chłop nie wiedział, to mu odpowiedziałem :) Po to tu m.in. jestem wink.gif
  
witam prosze o pomoc z siecia bezprzewodową
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010