Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> Püdelsi&Fani - FOTKI Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <SyLwIa> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




smile.gif z kotami to raczej kojarzy mi się nie zapach sierści, tylko.... blee crazy.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 22:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




szukamluzu :
smile.gif z kotami to raczej kojarzy mi się nie zapach sierści, tylko.... blee crazy.gif

Nie lubię kotów...no chyba że mamrotka biggrin.gif
  
Re: <SyLwIa> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Piątek, 21 Stycznia 2005, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Ciekawe żeczy pisze tu nam na forum koleżanka Bella lol.gif
  
Re: <Lil-fizz> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2005, 17:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
koleżanka Bella


no własnie tak się zastanawiam od dłużeszgo czasu....
bo niby pisze jako kobieta....a znaczek pod nickiem wstawiła męski.... jakaś taka niezdecydowana albo niedouczona biggrin.gif
  
Re: <szukamluzu> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




...hermafrodyta! wink.gif
  
Re: <Kundels!> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shame
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1178
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




Hahaha, very funny doubt.gif wink.gif, ale pamiętaj... ten sie śmieje kto sie smieje ostatni lol.gif

wink.gif
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Shame z Sylwia i MM
  
Re: <go_girl_go> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shame
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1178
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




"a liczba jego (...)

od dzisiaj już nie jesteś (g)(g)(g) tylko (6)(6)(6) cool.gif Też tak chce wink.gif
  
Re: <Shame> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




o kurcze, mialam nic wiecej nie pisac , zeby zostalo 666,
ale juz za pozno crazy.gif, doklikam do 999 i stane na glowie wink.gif
  
Re: <go_girl_go> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 18:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shame
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1178
Posty: 48


[ Osobista Galeria ]




lol.gif Ty to pomysłowa jednak jesteś wink.gif jakby co to mam Print Screena, zgłoś się jakoś to Ci wyśle
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Środa, 09 Lutego 2005, 16:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lady_ferenchy
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1273
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkim pudel-maniaków. Świetne zdjecia!!! Jak najszybciej chce miec zdjecie z MM i pozostałymi chłopakami....
Pozdrawiam
L.F.
  
Re: Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 05:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Natka& Franz- Eskulap, Poznań



Natka& Daria& MM



Natka& Pudel

  
Re: <Agnieszka> Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 16:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Nata!! W końcu wysłałaś ... Ale nie TO które zrobiłam Ci w BrowarPUBie lol.gif

W ESKULAPIE -to wtedy udało nam się spotkac po raz pierwszy! Było nieźle. Miło wspominam tamten koncert!!

Tego na którym jestem z Tobą i MM to nie miałam wink.gif więc od razu sobie skopiowałam! Dzięks!!!

Nie mogę się doczekać kiedy znów będziemy mogły PISZCZEĆ na next koncercie!!!!! lol.gif
  
Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]





foto z solowego koncertu mm
  
Re: <matka polka> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Kurcze mam identiko fotkę smile.gif to z Wrocka,nie?Też mnie złapał za... wink.gif
  
Re: <Lil-fizz> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lutego 2005, 10:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




tesz byłaś na tym koncercie..ale dupa, że się jakoś nie zmuwiłyśmy...ale kwas...mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja....
no mm postawił warunek ale, nie powiem, był bardzo subtelny biggrin.gif
  
Re: <matka polka> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lutego 2005, 13:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Ty pewnie byłaś gdzieś na przodzie,bo ja cholera obstawiałam tyły,zapóźno przyjechałam i już nie było jak się przepchać do przodu...Ale za to ta fotka to rekompensata hehe.Jak nastepnym razem będzie jakiś koncert we Wrocku to musimy się zgadać koniecznie.
  
Re: <matka polka> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lutego 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
mm postawił warunek


heheheh dobrze znam ten warunek
Pytał: chcesz fotkę czy nie ???? biggrin.gif
Ja takiego zdjęcia nie mam biggrin.gif bo powiedziałam NIE!!!
Ale niektóre poznanianki mają biggrin.gif
  
Re: <Lil-fizz> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lutego 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




no na szczęście udało mi się zasiąść na samym przodzie przy stolikach, ale o to nie trudno jaksię przychodzi 1,5h przed koncertem......a na foto się zgodziłam, bo co mi szkodzi, jak później mam pół nocy nie spać żałując czegoś...ja wole nie spać pół nocy z radości cool.gif
  
Re: <matka polka> Re:Püdelsi&Fani - FOTKI
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Wygląda na to,że tamtą noc obie miałyśmy nieprzespaną hehe.Tylko wiesz co,na mojej focie nie ma uchwyconego tego co najistotniejszego smile.gif bo robił mi ją jakiś koleś mocno drunken_smilie.gif i pewnie aparat mu się przesunął smile.gif Bo Twoje to profesjonal hehe.A ja tak przeklinałam tym ludzi przy stolikach;)Mówię:"Pewnie sobie rezerwacje zrobili i mądrzy siedzą sobie a ja na palcach cały koncert;)"A to wystarczyło szybciej przyjechać...;)W sumie byłam wcześniej ale z nim ten klub znaleźliśmy to godzina zeszła...Aj było minęło.Następnym razem będę koczować od rana;)
  
Püdelsi&Fani - FOTKI
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010