Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> złożenie kompa i wgranie win 98 se
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
złożenie kompa i wgranie win 98 se
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lukaszek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2942
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




mam do dyspozycji 2 dyski 3,2 i 6,4 gb komputer hodził na obu ale
chciałem go sformatowac format tego 3,2 z windowsem i jedna partycja drugiego i go przez przypadek zrestartowałem po ponownym włączeniu (dyskietka startowa jest w odpowiedniej kieszeni i płyta z windowsem w stacji) wyświetla mi sie komunikat nie prawidłowy dysk wymien go zmieniałem go w biosie zeby startował z dyskietki potem z cd romu ale nic to nie pomaga chce go przerobic na kompa z jednym dyskiem i win 98se jak to zrobic prosze o pomoc jestem studentem ekonomi a nie informatyki wiec nie mam pojecia o informatyce i programowaniu
  
Re: <lukaszek> złożenie kompa i wgranie win 98 se
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




o programo waniu nie ale
pisanie tego samego tu i na sprzecie na pewno nie zapewni ci sympatii
  
złożenie kompa i wgranie win 98 se
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010