Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> OT: sezon na leszcza.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Sierpnia 2003, 16:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




pewnie zaraz zostane przywrocony do porzadku, ale czy warto sciagnac "sezon na leszcza"? nie moge w londynie kupic polskich filmow, wiec zanim sciagne dvd z polski, to chcialbym sobie obejrzec male preview...

czy film ten jest warty zachodu? jakie jest wasze o nim zdanie?
  
Re: OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hmmm... zależy co lubisz ... mnie zbytnio do gustu nie przypadł doubt.gif zauwarzyłem że polskie filmy z popularnymi aktorami zaczynają pruchnąć eusa_sick.gif
  
Re: OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 18:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




to moze jeszcze spytam, czy jest to film ciekawszy od "reichu"? chodzi mi o fabule i rozsadne dialogi. nie spodziewam sie fajerwerkow, bo wiem jakiego nurtu mniej wiecej to kino. zaczalem ogladac "reich", ale to mi wygladalo na pastisz pasikowskiego eusa_eh.gif
  
Re: OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 19:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




reicha akurat nie widziałam ... może nawet lepiej !
według mnie moge Ci polecić już znaną napewno SEKSMISJE !
SUPER !
Cytat:
Ciemność, ciemność ! Widze ciemność biggrin.gif [/b]
  
Re: OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




tu kolega mi prawi takie oczywistosci biggrin.gif rejsy, seksmisje i misie to podstawa. raczej ciekaw jestem nowszych produkcji, ktorych nie widzialem.
bardzo dobrym filmem okazal sie "dzien swira". troche odrealnione kino, ale sporo w tym emocji. taki krzyk intelektualisty zagubionego w nowej rzeczywistosci...
  
Re: OT: sezon na leszcza.
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




rude_boy :
.
bardzo dobrym filmem okazal sie "dzien swira". troche odrealnione kino, ale sporo w tym emocji. taki krzyk intelektualisty zagubionego w nowej rzeczywistosci...



hehe...
wszystko po 7 razy...liczba idealna biggrin.gif

Cytat:
Czasem nawet pół rolki zejdzie zanim się podetre biggrin.gif


Dzień Świra to wg. jeden z lepszych filmów nowszego polsiego kina eusa_clap.gif
  
OT: sezon na leszcza.
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010