Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci -> strony forumowiczow! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
strony forumowiczow!
PostWysłano: Sobota, 07 Czerwca 2003, 23:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #75

[ Osobista Galeria ]

niech sie kazdy pochwali, co tam dlubie po nocach...
te watek bedzie przyklejony, abyscie mogli dodawac nowe wypociny!

tu jest moja pierwsza proba:
http://rude-boy.moonfruit.com

strona nie laduje sie niestety zbyt szybko, bo serwer jest chyba dosc przeciazony. potrzeba flasha! nie na wszystkich przegladarkach sie otwiera.
prosze o wytrwalosci tych, ktorzy chca tam obejrzec jakies zdjecia tongue.gif

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #28

[ Osobista Galeria ]

No ja mam (do października, a później na łasce modera, bo kończe studia) słynne Unix - używasz przegrywasz cool.gif

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 01:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #75

[ Osobista Galeria ]

szkoda, ze to nie we flashu eusa_clap.gif

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #28

[ Osobista Galeria ]

Ja flasha uważam za wirusa i walczę z nim jak mogę. Od biedy mógłbym to w Perlu napisać, ale niby co miało by to robić? eusa_wall.gif

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 01:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #75

[ Osobista Galeria ]

tu jest za to prawda o winows lol.gif

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 02:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #28

[ Osobista Galeria ]

Pomyłka. To jest prawda o Linuxie. Jego urzytkownicy nie mają nic lepszego do roboty i robią takie bzdury. Oczywiście pomijając użytkowników Linuxa, którzy przez pierwszy rok konfigurują system, dopiero później nie mają co robić.

PostWysłano: Niedziela, 08 Czerwca 2003, 03:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #75

[ Osobista Galeria ]

a mi sie teraz nudzi - od czasu jak OSX zainstalowalem (oparte zreszta na BSD itd.). jak uzywalem windozze, to ciagle bylo cos do roboty - nawet nie musialem zadnych gier instalowac eusa_wall.gif

Re: strony forumowiczow!
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

no to ja z innej beczki
moja prywatna na ktora nigdy nie ma czasu i checi
www.lenartowicz.com

no i firmowa która kiedys zostanie w koncu poprawiona i skończona :)
www.haste.pl

pozdr.

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 17:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

to i ja sie pochwale ;)
Heh.pl - To nie żart! cool.gif

PS. J@gger robisz zle linki, brakuje http://

PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

primo J@ger nie J@gger
secundo poprawione prawie od razu ale dzieki ze zauwazyles :>

PostWysłano: Środa, 09 Lipca 2003, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #13

[ Osobista Galeria ]

Łojezu, to haste jeszcze istnieje??? shock.gif :-))) Mój ojciec tam kiedyś pracował biggrin.gif

PostWysłano: Środa, 09 Lipca 2003, 16:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #2

[ Osobista Galeria ]

he, a moja www.hardtmuth.prv.pl :)

nie aktualizowana, ale jest :D

PostWysłano: Wtorek, 15 Lipca 2003, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #103

[ Osobista Galeria ]

A to moja: http://www.u2.mmx.pl i aktualizuje ją często, gdy tylko moge !!!!! eusa_clap.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Head_Hunter
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #76

[ Osobista Galeria ]

www.headhunter.piwko.pl - a to moja, nieaktualizowana, ale jest :D
Niedługo będę robić nową, albo zastąpię tą starą, i zaczne wreszcie porządnie się brać do roboty ;)

PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

trini :
Łojezu, to haste jeszcze istnieje??? shock.gif :-))) Mój ojciec tam kiedyś pracował biggrin.gif

ano istnieje i jak widac ma sie całkiem całkiem
a teraz kolejna rewolucja bo przenoszą sie do Oleśnicy
tak wiec chyba juz im nie bede psuł komputerów bo za daleko

cos ode mnie
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
michux
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #167

[ Osobista Galeria ]

To ja tez swoja dorzuce: http://www.wortal-brustracja.prv.pl - jej plus to taki ze aktualizuje sie sama cool.gif
Aha - zeby nie bylo ze nie ostrzegalem - to strona jedynie dla zdeklarowanych kretynow, ktorych śmieszą foki, morświny oraz Wielki Królestwo MPK.
czuwaj.

Re: cos ode mnie
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #75

[ Osobista Galeria ]

oddaje szacunek. wielkim fanem zawsze bylem eusa_clap.gif

PostWysłano: Wtorek, 11 Listopada 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DoRoTa
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #205

[ Osobista Galeria ]

www.boroidora.prv.pl biggrin.gif

PostWysłano: Wtorek, 16 Marca 2004, 23:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pidu[FMC]
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #680

[ Osobista Galeria ]

No to ja dorzuce dwie stronki:
1. http://www.fantazyzoe.prv.pl - współtworzona przeze mnie strona poświęcona opowiadaniom fantastycznym
2. http://fmc.glt.pl - strona mojego klanu StarCraft'a

Re: <Pidu[FMC]> strony forumowiczow!
PostWysłano: Środa, 17 Marca 2004, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip

Użytkownik #256

[ Osobista Galeria ]

Ta pierwsza o dziwo nie istnieje crazy.gif

strony forumowiczow!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Perełki w Sieci

Strona 1 z 2  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010