Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Melinda & Melinda
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Melinda & Melinda
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 11:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Stary, dobry Woody Allen nie rzuca może tym razem na kolana, ale wciąż trzyma wysoką formę! Dowcipny i inteligentny film "Melinda & Melinda" to kolejna, po między innymi ,,Przypadku", czy ,,Biegnij, Lola, biegnij", opowieść o tym, jak to różnie nasze losy potoczyć się mogą w zależności od... Tym razem rzecz przedstawiona o tyle oryginalnie, że jedna wersja życia tytułowej bohaterki ukazana jest jako dramat, a druga - jako komedia romantyczna.
Jako poznaniaka cieszy mnie też, że tym razem, aby obejrzeć Woody Allena, nie musiałem jechać za miasto - do ,,osiedlowego kina na Franowie", czyli alienującego ,,Kinepolis". Z przyjemnością odświeżyłem znajomość z kinem ,,Apollo", ponownie otwartym po długim remoncie.
  
Melinda & Melinda
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010