Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS -> proszę o kilka informacji
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
proszę o kilka informacji
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maqlik
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3007
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam
Jestem obecnie użytkownikiem Linuxa SuSE 9.2, ale przez ostatni czas dużo dobrego słyszałem o MAC OS X. Chciałbym sie dowiedzieć czy ciężka była by przesiadka na MAC'a i jak to wszystko wygląda z oprogramowaniem dla niego. Czy można go zainstalować na każdym PC?
Mam aktaulnie taki sprzęt:
MSI K7T Turbo Limited Editon
AMD Athlon 900Mhz MMX
512 SDRAM
Prolink GeForce 2Ti
Sound Blaster Live! 5.1
Samsung 120Gb 7200RPM 8Mb Cache
LG-DVD DRD-8160B
Lite-On SOHW-1653S
Lexmark z54s (do tego sterowniki wiem że są)
i w najbliższym czasie karta TV: Prolink Play TV HD

Jak by wyglądała zgodność? miał bym jakieś problemy ze sprzętem? I czy wogule warto sie przesiadać? (jedynym powodem jest drukarka, której pod linuxem nie sposub uruchomić :( )

I tak przy okazji czy musiał bym formatować partycje?? mam na nich troche danych, nie chce tego stracić.... jakich MAC używa systemów plików? ja obecnie na SuSE mam 2 partycje 20 i 100 GB na XFS.

Za wszelkie podpowiedzi/informacje dziękuje :D

P.S Kluczowe pytanie: Czy MAC jest prostrzym sys niż linux? Przeleciałem już chyba każdą dystrybucje Linuxa i trzeba się napocić w niektórych nawet prostych czynnościach. Proszę nie pisać o przejściu na Windows bo modlę sie co wieczur bym tego sys oglądać nie musiał (narazie Bog mnie nie słucha :( )

Z GÓRY DZIĘKUJE
POZDROWIENIA Z TYCHÓW
MARCIN
  
Re: proszę o kilka informacji
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 12:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
MacDada
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1684
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Rozczaruję Cię... MacOS X można uruchomić tylko na... Apple Macintoshach ;-)

Dlatego na starcie zapraszam Ci na stronkę Apple.com.pl. Poczytaj biggrin.gif
  
proszę o kilka informacji
Forum dyskusyjne -> Software -> Mac OS

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010