Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze -> Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lutego 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Motylek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2891
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Uwielbiam soki z warzyw i owoców które robię sama,jednak nie mam za wiele pomysłów confused.gif .Proszę o przepisy i z góry dziękuję za pomoc biggrin.gif
  
Re: <Motylek> Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Mówiąc szczerze jestem dyletantem w dziedzinie soków. Moja wiedza kończy się na kartonie w sklepie (z warzywnych najbardziej lubię barszczyk z Krakusa).
Może jednak znajda się fani tej gałęzi sztuki kulinarnej.
  
Re: <oozz> Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Moja mama robiła sok z jabłek i marchwi w takiej biało-czerwonej, dość antycznej sokowirówce. Ale sok wychodził w niej pyszny, orzeźwiający i spieniony. smile.gif
  
Re: <Motylek> Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fermina
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2494
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Bardzo lubię dorzucać do sokowirówki świeży ogórek,
na przykład do soków z : truskawek, jabłek, gruszek, arbuza...
A jeśli już są jabłka to koniecznie cynamon...mniam smile.gif
  
Re: Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
PostWysłano: Środa, 11 Kwietnia 2018, 08:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
prostefan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7968
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Ja też ostatnio stawiam głownie na warzywa, zwłaszcza surowe, dlatego też szukam jakiś dobrych sałatek więc z chęcią przygarnę takie przepisy Najbardziej interesują mnie warzywa strączkowe, bo są jednym z lepszych źródeł antyoksydantów[reklama]
Są one bardzo ważne dla naszego organizmu, a zwłaszcza dla kondycji skóry i co ważne nie tylko kobiety powinny na nie zwracać uwagę, ale mężczyźni również.
  
Proszę o smaczne przepisy na soki z warzyw i owoców
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Smakosze

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010