Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone -> Samo restart?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Samo restart?
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cichociemny.[alexsus]PL
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2196
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Już któryś raz z kolei liczy próbkę i tu pyk i liczy od zera. Kilka razy się w kurzyłem bo liczylo rosete i po 30h restart, ale nie kompa tylko programu. Dosłownie przedchwilą miałem 16h i 60% i teraz patrze i leci znowu od 0. wam też tak się dzieje ostatnio?? zly.gif
  
Re: Samo restart?
PostWysłano: Środa, 02 Marca 2005, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kon141410
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2823
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Agent wykonuje wiele skomplikowanych obliczeń w pamięci RAM,
oraz w pamięci wirtualnej. Co jakiś czas dokonuje też zapisu aktualnych obliczeń.
Przez co w ograniczonej liczbie przypadków może nastąpić uszkodzenie pliku aktualnej próbki
(dla projektu CRP jest to moduł ud_7174683.exe i pliki w folderze o takiej samej nazwie)
i pobranie nowej próbki.

Najczęściej błędy na dysku spowodowane są wzmożoną liczbą operacji zapisu na dysku
- z tym problemem spotkałem się gdy na jednej partycji był Agent (i/lub system)
oraz program wymuszający ciągły zapis małych porcji danych, np. KaZaA, eMule itp.
Błędy na dysku w wielu przypadkach powodują również restart / zawieszenie systemu.

Proponuję reinstalację Agenta na innej partycji.
Wykluczam tu oczywiście wadliwe działanie RAMu - brak restartu / zawieszenia systemu
lub błędów typu STOP.



Pozdrawiam
  
Re: <Kon141410> Samo restart?
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




postaw w koncu ud monitora
i masz po klopocie
  
Samo restart?
Forum dyskusyjne -> Software -> Przeliczanie rozproszone

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010