Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Problem z brakiem biletu
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z brakiem biletu
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 23:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
frenchman
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3108
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam!
Mam nastepujacy problem. Moja mama emerytka podczas przejazdu autobusem podmiejskim nie posiadała przy sobie legitymacji ubezpieczeniowej upowazniajacej do 50% znizki na bilet. Kontroler biletów wystawił jej mandat na kwote 40zł lub proponował łapowke w wysokosci 20zł na która moja mama nie przystała. Nastepnego dnia została wyłasana listem poleconym kserokopia legitymacji lecz po miesiacu został przysłany list ponaglajacy do uiszczenia opłaty w wysokosci 60zł. Kwota została nastychmiastowo uregulowana. Lecz od wtedy co miesiac nadal moja mama otrzymuje listownie ponaglenia do zapłaty kowty w wysokosci 80zł. W ponagleniach sa "grożby" windykacja i/lub komornikiem w przypadku nie zapłacenia. Jak wyjasnic ta sprawe? Aby zadzwonic do tey firmy nalezy usicic kwote 10zł czy moja mama moze ubiegac sie o jej zwrot? Coz poczynic dalej?
Pozdrawiam i z góry dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi!
  
Problem z brakiem biletu
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010