Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego? Idź do strony 1, 2, 3 ... , 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Ktorego wcielenia Malenczuka sluchasz najchetniej? ....
Püdelsi
22%
 22%  [33]
Homo Twist
35%
 35%  [51]
Maleńczuk solo
26%
 26%  [38]
Inne
1%
 1%  [2]
Wszystko, co nagral.
13%
 13%  [20]
Wszystkich Głosów : 144

Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




1. Homo Twist
2. Pudelsi
3. Maciej solo
smile.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
katkana
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2737
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




semel semper homo twist
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Środa, 23 Lutego 2005, 19:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Ja zauważyłam ostatnio u siebie jakieś takie nastroje, jednego dnia cały czas słucham Pudli, HT lub samego Maćka, to jest naprawdę niesamowita muzyka i niesamowity artysta, nic dodać nic ująć. Nic tylko można słuchać i słuchać:)
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 06 Marca 2005, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




serce krzyczy Pudelsi, rozsądek Maleńczuk, ciało Homo Twist. Rozgrywkę wygrał rozsądek.
MAciej za Ande LA more. Za odwagę i pomysł na stworzenie tak odmiennej płyty. Jeszcze jedna taka płytka z Brodką, Dąbrowską i Sadowską na chórkach a będzie miodzio. Ależ mi się ostatnio spaczył gust. I gościnnie Macy Gray cool.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 04:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




matka polka :
Jeszcze jedna taka płytka z Brodką, Dąbrowską i Sadowską na chórkach a będzie miodzio. Ależ mi się ostatnio spaczył gust. I gościnnie Macy Gray cool.gif
Szkoda tylko, ze Ray Charles na hammondach juz nie zagra... sad.gif sniff sniff... wink.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czołgaj się
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3451
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




No, więc jak to. proszę państwa, u mnie jest ? Ano tak, że artysta o którym mówiemy jest wielostronny (wszechstronność to pojęcie abstrakcyjne aż nadto, ażeby zasadnym było użycie go w tym miejscu). A pod uwagę biorę tylko część muzyczną. Chodzi o to, że każda z jego, że tak się wyrażę, audiomutacyj, jest odpowiednie dla różney okazyi, co się przydarza w żywocie naszem. Oczywiście z góry przyjmując, że jesteśmy temu artyście generalnie przychylni i z ukontentowaniem usznie odbieramy jego twórczość. To jest wszystko kwestia rytmu - fakt, że czyjaś twórczość podoba nam się, spowodowany jest tym, iż wpasowuje się rytm jego pieśni do rytmu naszej egzystencji. O, proszę ! Właśnie dlatego !
Miałem jako piękny młodzian zwyczaj narażania pań sprzedawczyń w sklepach muzycznych na utratę cierpliwości. Przekraczając bowiem próg obiektu takowego, wiedziałem tylko jedno : że chcę muzyki i nic konkretniej. Spędzałem długie godziny na wpatrywaniu się w okładki jeszcze wówczas kaset i próbach dojścia do jakiegoś konstruktywnego wniosku. I pewnego dnia naszło mię coś, co miało odcisnąć silne piętno na dalszych mych losach : a imię tego Homo Twist. I to był akt pierwszy, godny zbuntowanego nastolatka, a i przecie nie tylko. Miałem wyczucie, po prostu... smile.gif. Potem to już poszło lawinowo : Pudelsi i Pan Maleńczuk. I emocje, emocje po trzykroć. A to przeecież tylko część rozległych moich preferencyj. Dziękuję. Pozdrawiam.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aneeta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3778
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Moja odpowiedz brzmi Homo Twist. Dla mnie to kapela ktora byla na tyle niepowtarzalna ze zakorzenila sie w moim umysle. Te teksty ta muzyka kto slucha tez rozumi....
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Sobota, 14 Maj 2005, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Humanimal
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #968
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




zdecydowanie homo twist.
dlaczego?

ano, bo 'cały ten seks' i 'moniti revan'.




na marginesie: cześć.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 07:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rapsodia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3783
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Najchetniej slucham pudelsów i homo twista. Pudelsów ze wzgledu na to ze poznalam muzyke Malenczuka wlasnie dzieki temu zespolowi, homo twista za energie gry. Musze jednak przyznac ze koncerty solowe maja swój urok.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agata rozmyslowicz
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3834
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




wybralam m.m. solo bo tak naprawde tylko dzieki niemu lubie pudelsów ,
homo twist odrebnie . ale czepiacie sie za idola . wiecie kim jest prawdziwy artysta ? eusa_wall.gif artysci nieraz zaprzeczaja wlasnym sobie i dlatego som artystami ani przybranymi wzorcami jak bluesmen , rockmen itd. to nie moze napisac jednej piosenki discopolo - dla przekory
a przeciez wiadomo ze m.m. zrobil to dla keszu no i tyle . Ale i tak tam zachowal pozory i zachowywal sie jak na artyste przystalo ... eusa_naughty.gif
zakochalam sie w jego tekstach i muzie no i tyle . (lubie te stwierdzenie)
Uwazam go za jednego z jedynych artystów polskich (niemen itd.) i moich ulubionych na swiecie (blues brothers , waj (nie wiem jak sie pisze eusa_wall.gif ) krall itd.) jest super - nigdy nie przewidywalny malenczuk ...
i za to go lubie !! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_liar.gif eusa_liar.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
hogata[/b][/quote]
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 20 Maj 2005, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




agata rozmyslowicz :
wybralam m.m. solo bo tak naprawde tylko dzieki niemu lubie pudelsów ,
homo twist odrebnie . ale czepiacie sie za idola .

Przepraszam, kto sie czepia? Na tym forum nie ma praktycznie ani slowa na ten temat :/
Cytat:
wiecie kim jest prawdziwy artysta ?eusa_wall.gif

Chyba wiemy skoro tkwimy tutaj
Cytat:
artysci nieraz zaprzeczaja wlasnym sobie i dlatego som artystami ani przybranymi wzorcami jak bluesmen , rockmen itd. to nie moze napisac jednej piosenki discopolo - dla przekory

Niektorzy som a niektorzy są
Cytat:
a przeciez wiadomo ze m.m. zrobil to dla keszu no i tyle . Ale i tak tam zachowal pozory i zachowywal sie jak na artyste przystalo ...

A czy ktos twierdzi, ze jest inaczej? Skoro sam Maciek o tym mowil otwarcie?
Cytat:
zakochalam sie w jego tekstach i muzie no i tyle . (lubie te stwierdzenie)
Uwazam go za jednego z jedynych artystów polskich (niemen itd.)

No to witamy na forum ludzi, ktorzy mysla podobnie

Cytat:
i moich ulubionych na swiecie (blues brothers , waj (nie wiem jak sie pisze eusa_wall.gif ) krall itd.)

skoro sa ulubieni, moze warto sprawdzic jak co sie pisze...

Cytat:
odziwo mam tylko 12 lat i jest super.

po tym co tu przeczytalam Twoje 12 lat wcale mnie nie dziwi. Redaguj swoje posty zanim je wyslesz, latwiej bedzie nam to czytac.
Ale dlaczego Twoje 12 lat ma byc zdumiewajace, tego to juz nie rozumiem...
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Sobota, 21 Maj 2005, 03:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




agata rozmyslowicz :
wybralam m.m. solo bo tak naprawde tylko dzieki niemu lubie pudelsów ,
homo twist odrebnie . ale czepiacie sie za idola . wiecie kim jest prawdziwy artysta ? eusa_wall.gif artysci nieraz zaprzeczaja wlasnym sobie i dlatego som artystami ani przybranymi wzorcami jak bluesmen , rockmen itd. to nie moze napisac jednej piosenki discopolo - dla przekory
a przeciez wiadomo ze m.m. zrobil to dla keszu no i tyle . Ale i tak tam zachowal pozory i zachowywal sie jak na artyste przystalo ... eusa_naughty.gif
zakochalam sie w jego tekstach i muzie no i tyle . (lubie te stwierdzenie)
Uwazam go za jednego z jedynych artystów polskich (niemen itd.) i moich ulubionych na swiecie (blues brothers , waj (nie wiem jak sie pisze eusa_wall.gif ) krall itd.) jest super - nigdy nie przewidywalny malenczuk ...
i za to go lubie !! eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif eusa_liar.gif eusa_liar.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
hogata[/b]


o matko selitko! dziewczyno, zredaguj to po polsku, bo jak na razie tego, co napisałaś, ni choroby nie da się zrozumieć crazy.gif
  
Re: <irma_tine_var> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Sobota, 21 Maj 2005, 13:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




vinetykieta wink.gif
  
Re: <ignac> Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Sobota, 21 Maj 2005, 15:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




znaczy się etykieta z vina cool.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Niedziela, 22 Maj 2005, 22:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




agata rozmyslowicz :
waj


Vai


czyli kawał szpanera ;)



cholerni spamerzy, jak ja was nienawidze! :F / a.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Maj 2005, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Humanimal
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #968
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




[quote:c53295a639="agata rozmyslowicz"]wiecie kim jest prawdziwy artysta ?[/quote:c53295a639]

no tak.
wszyscy artyści to psie krwie są.
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Wtorek, 24 Maj 2005, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




Trudno się zdecydować, bo każde z dokonań artystycznych Pana M. jest na swój sposób niepowtarzalne. Po dłuższym namyśle (z przerwą na wypicie herbaty i posłuchanie Świetlików) dochodzę do wniosku, że najbardziej przemawiają do mnie projekty solowe, bo najlepszy Maleńczuk to Maleńczuk na serio. O.

Btw. biedna agata rozmyslowicz, teraz się w sobie zamknie. lol.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
umarłwbutach
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4178
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




Pudelsi za zjazd po białej łące smile.gif
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Czwartek, 30 Czerwca 2005, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
julka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #574
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Maciek solo za Ach proszę Pani...oraz sierpień w krakowie.... myślę ze to najcudowniejsze jego kawałki...
  
Re: Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
PostWysłano: Piątek, 01 Lipca 2005, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




julka :
Maciek solo za Ach proszę Pani...oraz sierpień w krakowie.... myślę ze to najcudowniejsze jego kawałki...


Zdecydowanie.
  
Ktorego wcielenia sluchasz najchetniej i dlaczego?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 6 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010