Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djsi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2506
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Komp mi się resetuje jak mu sie chce!!! Powiedzcie co to może być?? czy to jest wina systemu czy sprzętu??
Mam win. 2000, sztywne łącze (1024Mb/sek) przez sieć lokalną w której na wyjściu jest dobrze zabezpieczony server, ściana ogniowa i router, oprócz tego mam dobrego antyvirusa, więc żadnego robala nie mam.
Mam nową płytę główną firmy "fujitsu siemens", i przypuszczaqm iż to może być jej wina lub twardy dysk może mieć błędne sektory. I proszę odpowiedzieć Czego to jest wina!!!
Z GÓRY DZIĘKI


-pozwolilem sobie na kilka poprawek-
j@ger
  
Re: <djsi> KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 21:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




chłopie czy my jestesmy jasnowidzami ?
oczekujesz jasnej odpowiedzi a takiej chyba nie ma
mnie zafrapowala ta NOWA plyta marki siemens ...
co to za plyta i co nia niej masz za proca ?

uwzgledniajac ze nic nie wiemy o kompie mam 2 propozycje
temperatura czyli zobacz czy nie za goraco
2 robale mimo wszystko sa
sprawdz tym
  
Re: KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 00:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djsi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2506
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za odpowieć!!! Sprawdziłem tym programem i nic nieznalazło, niemam na kompie żadnego złośliwego oprogramowania!!! żeczywiście jasnowidzami niejesteśmy i trudno jest określić przyczynę awarii. w skrucie opiszę co mam w "pustaku" : płyta główna "MSI MS-6585F1 CEL/P4 3G AUDIO/LAN /FV" , Procesor Intel Celeron 1,7 GHz, dysk twardy 40GB samsung, karta graficzna GForce4 64 MB, 2x128 DDRam, napęd LG CD-RW. Jak napiusałem Wyżej system Win. 2000 Profesional. To by było chyba wszystko. Wiem skromnie. Jeszcze raz dzięki za odpowiedź. Dzięki za programik.
  
Re: KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 00:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djsi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2506
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze jedno. Temperature mam w porządku (średno 40stopni celcjusza)!!! A jak się resetuje to komp nic nie piszczy, więc albo jest coś walnięte, albo to jest system , ale to jest świeży 5 dniowy, i moim zdaniem dobrze skonfigurowany!!!
  
Re: KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sherpa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2952
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




a moim zdniem to windows /bez urazy/ to jeden wielki wirus i tu bym byla ostrozna w ocenianiu czy system jest dobry. czasem jest tak, ze plytka glowna kloci sie z prockiem i powstaja bledy. ja sie nie fascynuje hardwerem ale na towim miejscu poczytalabym o tym sprzecie, chodzacym razem. moze byc jeszcze tak, ze poprostu wylanczas system klawiatura i nie zdajesz sobie z tego sprawy.... no nie wiem, pozyjemy, zobaczymy
  
Re: <sherpa> KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Marca 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




no bez przesady, jak płyta jest zaprojektowana pod procesor danego producenta, to nie ma mowy o niekompatybilności.


Do zainteresowanego:
jeżeli nie masz żadnego robactwa itd., a temperatura procesora nie przekracza 50*C to następny w kolejce jest zasilacz. Sprawdź wartości napięć krytycznych (+12V, +3.3V, +5V <-- to pierwsze może mieć odchyłkę do 10%, pozostałe 5%. Jeżeli jest inaczej, to nie jest dobrze.)
  
KOMP MI SĘ WALI!!! POMóŻCIE PROSZĘ!!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010