Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Windows -> Nie mogę zamknąć windowas xp
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nie mogę zamknąć windowas xp
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 19:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




cześć mam do was pytanko nie mogę zamknąć windowsa od pewnego czasu grzebie tan mój brat i sami wiecie jak to z braćmi bywa. Jak naciskam na zamkni system to on się uruchami ponownie a jak zamukam go przyciskiem na obudowie to robi to samo pomocy
  
Re: Nie mogę zamknąć windowas xp
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Polecam ostatni numer komputer świata z roku 2004. Znajdziesz tam odpowiedź.
  
Re: Nie mogę zamknąć windowas xp
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




--edit--
rymek uzywaj skowinka
bo tego sie czytac nie da
----edit---j@ger---

Mistrzu z krainy ozzz
nie wiem czy tak sie robi u was ale na moj gust skoro juz masz napisac cos odnosnie tematu to napisz cos sensownego...

zamiast odsyłac kogos do gazety (ktorej znajac zycie akurat nie kupil bo nie chcial, nie mogl, uradli mu jak niosl do domu, albo nastapila zaglada wszechswiata) napisz co tam sie znajduje w tym przepieknym numerze a zeby nie bylo plagiatu mozesz jeszcze podpisac skad to wzioles i kto jest autorem artykulu

nie pisz tylko po to zeby cos komus napisac bo to nie ma sensu ja sie za boga komputerowego nie uwazam ale jak ktos pisze jak by chcial a nie mogl to az mnie cos w zoladku skreca...

a i nie mysl sobie ze ludzie na forum Cie nie lubia po prostu kazdy szuka konkretnych odpowiedzi a nie gadaniny o d&*%$ Maryny...

sory ale takie jest zycie...
  
Re: Nie mogę zamknąć windowas xp
PostWysłano: Sobota, 05 Marca 2005, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sherpa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2952
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem to na drugi raz nie puszczac brata do biosa. bo praktycznie to tam sie ustawia takie rzeczy. chetnie bym ci pomogla, ale... kazdy bios troszke sie rozni. zadzwon do kolegi informatyka i przedstaw sprawe to na pewno ci pomoze. pozdrawiam
  
Re: <sherpa> Nie mogę zamknąć windowas xp
PostWysłano: Wtorek, 08 Marca 2005, 16:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




reset biosu o ile to bios :)
bardziej to zarzadzanie energia w windzie
wygaszacz --> opcje zasilania
  
Nie mogę zamknąć windowas xp
Forum dyskusyjne -> Software -> Windows

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010