Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> operacja się udała ... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 02:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Niby prosił, ale z odzewem marnym się spokał. Komercyjność tego forum jest czysto teoretyczna. Ono już ledwo działa. Jest w wersji przedpremierowej od kilku lat i jakoś się niezmienia.
Nie ma co liczyć, że ktoś sobie kupi forum na dyskusjach, bo nie ma to żadnej zalety względem posiadania własnego forum.
Niekulturalni dyskutanci są niemile widzialni a wszyscy kulturalni już albo są dyskutantami albo nie mają ochoty dyskutować. Poza tym forum przestaje działać kiedy aktywnie dyskutuje kilkanaście osób.
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 02:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




Marek D. :

Tak mam nawet przyjemność oglądać to walkę, macie ostrego zawodnika.


obie strony maja niezlych. to jak walka tysona z golota - jeden wali ponizej pasa, a drugi gryzie po uszach lol.gif lol.gif

wspomniano tu o zmianie miejsca spotkan. to bedzie na tyle trudne, ze oba lokale to jedyne miejsca, gdzie pewnych ludzi mozna spotkac i nie sadze, aby mieli ochote zmieniac nawyki. kurcze, to wyglada jak polskie legiony u niemca, ruskiego i austriaka confused.gif gdzie dziala nie nakierujesz, to rodacy... z drugiej strony oni wala w twoich z grubej rury.
nic, tylko dezerterowac eusa_wall.gif
  
Re: <rude_boy> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Jakie obie?? Ja Rude występuje zawsze solowo, jako reprezentant swoich interesów biggrin.gif. Reszta, to po prosu zbieżność wynikająca z posiadania aspólnego przeciwnika.

I jeżeli mówimy o zawodnikach, to ja mam jednego, siebie smile.gif.

No owszem zdarza mi się kogoś poprzeć, ale to z czytego egoizmu biggrin.gif. No może nie zawsze...
  
Re: <Marek D.> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 17:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




wiem wiem, to jak z solidarnoscia. wszyscy byli skupieni na obaleniu komuny, a zaraz potem sie rozeszli biggrin.gif
  
Re: <rude_boy> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 20:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Wiesz cel były dwa! Obalić komunę i się nachapać.
I to nachapanie było powodem rozejścia, za dużo mord do padliny było. biggrin.gif
  
Re: <Marek D.> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 21:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




upraszczasz;-) sie rozlaczyli najpierw idealisci od "zachlannych". potem ci od bozi zostawili tych od szkielka i oka. u zachlannych prawnicy sie poklocili z robotnikami. teraz czesc idealistow od szkielka i oka sie obrazilo, a paru polaczylo sie z prawnikami, zeby sie nachapac. ci od bozi dolaczyli do reszty prawnikow i profesorkow z zachlannych. wszyscy podzielili sie przez paczkowanie czterokrotnie, a co drudzy dalaczyli do podzielonych czerwonych, proporcjonalnie do ich optowania troche za bozia, albo troche za mamona. lol.gif politologia w pigulce.
  
Re: <rude_boy> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




A wszystko to Rude, sprowadza się do mojego uproszczenia.
Każdy miał ochotę na padlinę ino metody były inne, wygrali ci, co wybrali najwłaściwsz:)
  
Re: <Marek D.> operacja się udała ...
PostWysłano: Sobota, 09 Sierpnia 2003, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




a czy to juz off topic, czy jeszcze nie? wink.gif
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 00:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




To zależy jak na to popatrzeć:D
  
Re: operacja się udała ...
PostWysłano: Niedziela, 10 Sierpnia 2003, 09:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bibi
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #197
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Nikos :
Mike :

Byś się nie zgodził? Sorki to nie wyraz lizusotwa, ale szczera prawda że nadałbyś się do moderki. Nie wiem jak to jest, ale jeśli "oni" sami zgłaszali propozyje zielonych i Tobie nikt nie nie "zaoferował" to ja nie mam pytań...

Co to są "oni"?


No Wy! wink.gif [/b]
  
operacja się udała ...
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010