Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połączenia- POMOCY !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połączenia- POMOCY !!!
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danio475
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Więc tak mam radiówke, i mój problem polega na tym że moje połączenie internetowe nie jest ciągłe tzn jeśli chce otworzyć jakkieś www no to wszystko chodzi, ale jeśli nic nie robie to "te dwa monitory na dole nie świecą sie" i jeśli włanczam jakąś gre co ma być przez neta to niemoge sie wbijać na serwery poniewarz moje połączenie jak by nie reagowało że ma sie włącyć ( TROCHE ŚMIESZNIE TO WYTŁUMACZYŁEM :) )

Więc chce żeby nawet jak nic nie robie połączenie było ciągłe , a nie wyłanczało by sie , i tak jest po formacie żeby nie bylo !!!

PROSZE O POMOC PLISSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAaaaa
  
Re: <danio475> Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połącze
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm chyba
masz aktywna opcje rozlaczaj po nieaktywnosci
poszukaj tego
  
Re: Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połączenia- POMOCY !!!
PostWysłano: Sobota, 12 Marca 2005, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danio475
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




a gdzie jest ta funkcja - bo niemam pojęcia
PROSZE O POMOC
  
Re: Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połączenia- POMOCY !!!
PostWysłano: Sobota, 12 Marca 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danio475
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3210
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




kURCZE NIGDZIE NIE MOGE TEGO ZNALEŹĆ
  
Połączenie z internetem - przerywa , niema ciągłego połączenia- POMOCY !!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010