Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości??? Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kokos22wdh> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jeśli ktoś z partnerką się męczy, powinien z nią zerwać. Wspólne przebywanie winno stanowić przyjemność, dawać radość. Co nie oznacza, że jedyną w życiu. Są bowiem i inne, drobne przyjemności, bez których życie traci smak. Takie, jak poranna przebieżka niedzielna, której dziewcvzyna nie musi lubić, i w której moze nie chciec uczestniczyć. A także takie, jak ,,męskie" piwko z kumplami.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Jeśli ktoś z partnerką się męczy, powinien z nią zerwać. Wspólne przebywanie winno stanowić przyjemność, dawać radość. Co nie oznacza, że jedyną w życiu. Są bowiem i inne, drobne przyjemności, bez których życie traci smak. Takie, jak poranna przebieżka niedzielna, której dziewcvzyna nie musi lubić, i w której moze nie chciec uczestniczyć. A także takie, jak ,,męskie" piwko z kumplami.


NIc dodać nic ująć eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




Berger i ty Kokos lubicie mieć spokój??
Bo jeśli tak to byście woleli wysłuchać 35
minutowego kazanie od dziewczyny niż 5 h
od jej starych a potem od swoich, a byście
słuchali o tym jakimi jesteście hamami i jak
wykożystujecie dziewczyny. eusa_wall.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




pudel a czemu niby mamy wysłuchiwać kazanie od jej rodzicówa to ze ty jestes hamem i wykozystujesz dziewczyny to nie nasza sprawa i nieanaczy ze kazdy taki jest.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




no dobra tylko,że jak pytałem poprzedniego jej chłopaka
to on miał podobne cyrki a z nikim poza nią się nie spotykał.
Że wiecie są ludzie, taborety i klamki z parapetami.
Jej starzy i ona należy pewnie do tej 2 grupy.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




No dobra jesli tak o niej piszesz to czemu z nia jesteś bo dla mnie to jest troche niezrozumiałe confused.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




To teraz ciebie zagnę cool.gif . 2 dni temu z nią zerwałem i do dzisiaj dostaję telefony od jej strarych i od niej lol.gif .
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 01 Lutego 2005, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pudel_W-wo :
byście woleli wysłuchać 35
minutowego kazanie od dziewczyny niż 5 h
od jej starych


Nie wysłuchiwałbym. Bo to nie ich sprawa.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




Berger :

Nie wysłuchiwałbym. Bo to nie ich sprawa.


łatwo nieraz powiedzieć ale niekturzy rodzice się wtracają i uwazają że ich i niewiem co by zrobili inni ale ja bym powiedział wprost i powiedział ze niechce słuchać tego "kazania"
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Kokos22wdh :
[..]



łatwo nieraz powiedzieć ale niekturzy rodzice się wtracają i uwazają że ich i niewiem co by zrobili inni ale ja bym powiedział wprost i powiedział ze niechce słuchać tego "kazania"

Obawiam się że stracił byś dziewczyne...rodzice to rodzice...
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




SyLwIa :

Obawiam się że stracił byś dziewczyne...rodzice to rodzice...


jesli by naprawde kochała to by nieprzejmowała się rodzicami i tez by uwazała jak ja a jesli to by było przyczyna roztania się no to niekochała szczeze (i tak bywa sad.gif )
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 14:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Kokos22wdh :
[..]



jesli by naprawde kochała to by nieprzejmowała się rodzicami i tez by uwazała jak ja a jesli to by było przyczyna roztania się no to niekochała szczeze (i tak bywa sad.gif )

Nie no przestań. Są rzeczy ważne i ważniejsze. Meżczyźni, nawet Ci których bardzo kochamy, mogą odjeść, bo Nic nie trwa wiecznie. Z rodzicami jest tak, że oni nigdy się od Ciebie nie odwrócą, cokolwiek byś zrobiła. Boją się o przyszłośc swojego dziecka, dlatego robią tzw. "wykłady" co do tego jak ich zdaniem żyć.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 10:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




SyLwIa :
Boją się o przyszłośc swojego dziecka, dlatego robią tzw. "wykłady" co do tego jak ich zdaniem żyć.


to jest oczywiste ze rodzice boja sie o przyszłosc dziecka ale mim zdaniem karzdy powinien robic co uwaza za słuszne a nie to co inni im mówią. najwyzej puzniej się im przyznaje racje i słyszy "a nie mówiłem/am" (przynajmiej w moim wypadku tak jest smile.gif )
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 09:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




a myślałem że jestem sam lol.gif
  
Re: <Pudel_W-wo> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2056
Posty: 98


[ Osobista Galeria ]




no widzisz jednak niejesteś sam biggrin.gif cool.gif biggrin.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 11:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2356
Posty: 93


[ Osobista Galeria ]




odrazu mi lepiej. biggrin.gif
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 18:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
"Człowiek"
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3064
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Noemi_best :
wiesz, teraz jakos, pod koniec maja,
moj byly, ktory ma 22 lata, bedzie sie zenil
z nasza wspolna znajoma, ktora ma 37 lat.
kurde, normalnie jestem ciekawa czy im cos z tego wyjdzie.
bo to jednak, tak jak juz mowiliscie, bardzo duza roznica wieku,
roznica w wychowniu, pragieniach, potrzebach.
az normalnie sie martwie o niego, zeby sie chlopak nie rozczarowal.
ale z drugiej strony jesli na prawde sie kochaja to pokonaja wszelkie przeszkody.


Ja bym sie zastanowił nad wspołżyciem małżenskim takich ludzi. Teraz jeszcze jakoś to wyglada on 22 ona...aż 37 , ale gdy on bedzie miał 37 lat ona bedzie miała 52, to dość znaczna różnica wieku,....ale kto wie, żona Polańskiego ( Romana) jest od nieko młodsza o dużo wiecej lat niż wyżej wspomniana para i jak na razie są dalej....Pażywiom, Uwidzim...
  
Re: <"Człowiek"> Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Sobota, 12 Marca 2005, 21:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




No duża różnica wieku, ale właśnie w tym wątku próbujemy wyrażać sowje zdanie na temat takich zwiazków. Bo wiek to tylko stan umysłu.
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 04:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Jesli wiek to stan umyslu, to ja jestem bardzo stara ;) A tak wracajac do tematu, to co innego jest 25 lat roznicy, kiedy to facet jest starszy, a co innego, kiedy to kobieta jest starsza... Moze i bede nie fair, ale kobiety sie szybciej starzeja niz mezczyzni. 50-letnia kobieta przechodzi menopauze, zaczyna sie gwaltownie starzec i rzadko ktora kobieta po 55 roku zycia ma ochote na regularne wspolzycie. A sex tez jest wazny w zwiazku... Poza tym dziewczyny dojrzewaja szybciej niz chlopcy (takze psychicznie), tak wiec kiedy widze 17-letnia dziewczyne i 25-letniego chlopaka, to jest ok, ale jesli sytuacja jest odwrotna, to jestem lekko zaskoczona - jak ten zwiazek sie utrzymuje...
  
Re: Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
browar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3156
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




racja zawsze lepiej to wygląda jak facet jest starszy od swojej kobiety mało jest takich par co kobieta jest starsz
a tak propo moja żona jest młodsza o 17 latek i żyjemy jak w raju biggrin.gif
  
Różnica wieku- czy jest przeszkodą dla miłości???
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010