Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Piątek, 11 Marca 2005, 16:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Mike :
Krystynka :
Jestem oburzona tym, że TRÓJKA dopiero dzisiaj zapodaje na temat konceru, który ma sie odbyć już za dwa dni toż to skandal!!!! Prawda?




Priorytet miała Tori Amos. Zresztą nie dziwota,


Głową betonu nie przebijesz, Michale crazy.gif wink.gif
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Piątek, 11 Marca 2005, 20:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Maleńczuk tylko dla kobiet

Niezła zadyma się szykuje. 13 marca br. Maciek Maleńczuk zostanie babskim
królem. Jak widać na zdjęciu już oblizuje się na tę myśl. W Studio
Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej Maleńczuk zagra koncert wyłącznie dla
kobiet, jego - jak twierdzi - najwierniejszych słuchaczy. Zostaną ze swoim
idolem sam na sam, bez chłopaków, narzeczonych i mężów. Oj, będzie się
działo!
Swój występ lider ?Püdelsów? rozpocznie zapewne utworem ?Święto kobiet?. Te
i inne piosenki Maleńczuk zaśpiewa przy akompaniamencie gitary, jak robił to
ostatnimi czasy, występując w klubach.
Śpiewając, będzie patrzył słuchającym go kobietom głęboko w oczy, bo - jak
mówi - po spoglądaniu w oko kamery, zatęsknił za tym bezpośrednim
kontaktem...


GRAŻYNA KORZENIOWSKA
"Super Express"
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Sobota, 12 Marca 2005, 20:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś będzie nagrywał koncertos przez radio. wink.gif
Proszę niech to ktoś nagra i napisze.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Sobota, 12 Marca 2005, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Ja spróbuję nagrać...ale nie wiem jak mi wyjdzie... [watpic]
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




http://www.warszawaonline.pl/index.php?seltyp=natopie&id=9121&db=newsy &wart1506=V761
http://www.warszawa.pl/news/view,3840.html



tnatalia :
Proszę niech to ktoś nagra i napisze.


Dołączam się do prośby.

To już jutro :-)))



boa, cekiny, fiszbiny, szyfony, nylony- wyjęte z szafy?
wink.gif cool.gif tongue.gif
  
Re: <Agnieszka> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




dziewczyny piszczeć, bo jak nie to nie bede nagrywać
i jutrochce widziec wasze bardzo kontrowersyjne zdjecie w fakcie biggrin.gif
  
Re: <matka polka> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kundels!
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1358
Posty: 157


[ Osobista Galeria ]




Dobrej zabawy drogie Panie... smile.gif

(...szkoda, ze nie jestem kobietą) lol.gif
A własnie ... co z Shame'em? Nie idzie? shock.gif wink.gif
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]






KONCERT WYŁĄCZNIE DLA KOBIET!

Urodzony w Wojcieszkowie koło Złotoryji (woj. dolnosląskie) Maciej Maleńczuk na stałe wpisał sie w krajobraz polskiej sceny muzycznej. Kojarzony jest z zespołami HOMO TWIST oraz PUDELSI. Do chwili obecnej wydał także dwie solowe płyty: "Pan Maleńczuk" w 1998 r. oraz "Ande La More" w 2002 r. W związku z marcowym świętem kobiet radiowa Trójka przygotowała niespodziankę dla swoich słuchaczek. W niedzielę o godzinie 20:05 rozpocznie się transmisja koncertu Macieja Maleńczuka, dedykowanego wyłącznie kobietom. Odbędzie się on w Muzycznym Studiu Trójki im. Agnieszki Osieckiej.

"TELE TYDZIEŃ"
  
Re: <Agnieszka> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




koncert w trakcie, ciekawie nie powiem. szkoda, że nie ma tego w TV bo pewnie jest inaczej niż zazwyczaj
ładnie no ładnie bardzo
dziewczynki też ślicznie piszczycie zwłaszcza teraz (Dzień KObiet) biggrin.gif
ależ ja wam zazdroszcze
  
Re: <matka polka> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Czyli co matka, nie żałujesz że nagrywałaś [oczko] No ja też jestem baaardzo zadowolona [zadowolenie] . Ta kobieta coś mówiła, że będzie go można zobaczyć chociaż w jednej piosence...Ale zobaczyć gdzie??
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




super, super, super.... eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
wszystko nagrałam, wyszło całkiem nieźle.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Kundels! :


(...szkoda, ze nie jestem kobietą) lol.gif


No i masz czego żałować ;-)

Koncert niezwykły.
Dziewczyny nie zawiodły.
Królowało boa- czerwone, różowe, fioletowe, kapelusze, peniuary...
Bomba!
Dzięki.
Maestro sam osobiście zszedł do nas i wprowadził nas na salę.
Na początku wyglądał na mocno przejętego.
Bił nam brawo dwa razy,
mówił, że ten koncert i nasza w Nim obecność to dla Niego nobilitacja- miło od czasu do czasu usłyszeć takie bajery ;)
Pisków multum...

Raz nawet, kiedy zapanowała cisza, wydarłam japę "MACIEK!", a On:
"I nie myślcie, że to jest opłacone"- chyba tego nie bylo słychać, bo już
wtedy zdjęli Kiciusia z anteny.
Po koncercie Mistrz rozdawał na parapecie autografy, fotografował się z dziewczętami,
a Paweł Bogocz kręcił, kręcił, kręcił...
No i chyba jest plus, że premiera "Prostych historii" przesunięta jest na 4 kwietnia, bo być może i coś z dzisiejszego koncertu na nią trafi...?

cool.gif
Póki co tyle, reszta była w radio...:))))
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Adiola
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1016
Posty: 135


[ Osobista Galeria ]




Kundels! :
Dobrej zabawy drogie Panie... smile.gif
(...szkoda, ze nie jestem kobietą) lol.gif
A własnie ... co z Shame'em? Nie idzie? shock.gif wink.gif


Wroconam, fajnie bylo, chociaz tak jakos sztywniacko jak na moj gust, nie bylo tego bujniecia, ale wiadomo, w koncu to oficjalka ;-P...

Shame nie poszedl, bo jest facetem i wiedzial, ze bez Kundelsa go nie wpuszcza lol.gif :-*

BTW, ale byl zaskok, gdy na sale weszla szanowna malzonka MM cool.gif !!!
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tnatalia
Uczestnik vip
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1779
Posty: 400


[ Osobista Galeria ]




Koncertos inny niż zwykle, ale bardzo fajny.

Nie wiem czy to jeszcze było na antenie, ale nasze "ooo jamajca very nice" strasznie stonowane było. Mógł Maciek nie mówić, że ma być w miarę czysto i bez wrzasków bo wtedy byłoby lepiej słychać.

Zdziwko moje było przeogromne shock.gif shock.gif shock.gif shock.gif shock.gif jak zobaczyłam, że jest Pani Ewa i to Wawie, ale spox.

Mam nadzieję, że Panie w szyfonach i nylonach wybaczą, że nie dostosowałam się do ogółu, ale już sam fakt, że miałam koszulę na sobie ozacza, że wielki dla Mistrza szacuneczek i podziwko mam.

No nic idę spać.

Kto nagrał i w miarę fajnie to niech się odezwie na hehu.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 02:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Kto nagrał i w miarę fajnie to niech się odezwie na hehu


i co dalej?
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 02:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Hmmmm

Coz moge powiedziec o tej godzinie...
1) W radiu naprawde dobrze sie tego sluchalo, mowie o piosenkach, oczywiscie, bo wtrety miedzy utworami sa tak oklepane, ze mozna je z pamieci recytowac.

2) Mysle, ze to troche malo szarmanckie, ze facet nie jest w stanie nic nowego dodac do tych kawalkow, a jesli nie umie, to niechaj zamilknie i pozwoli by jego utwory mowily same za siebie.
Niby koncert specjalny... same laseczki na widowni... a jednak jakos tak zwyczajnie i konwencjonalnie :\

3) No musze przyznac, zescie sie dziewuchy w piskach nieco podszkolily, ale pamietajcie, ze droga na szczyty piszczacego lansu nie jest uslana rozami. To bardzo niewdzieczna rola. Jak to mowia: nie ma lansu bez kolcow.
Przyznaje, wiec, ze niezle Wam szlo... ale nie oszukujmy sie... do mojego mistrzostwa dluga droga jeszcze... ;)

No i podsumowanie:
Nie placze w poduszke, ze mnie nie bylo, szczegolnie, ze byly wazniejsze sprawy dzis niz jakistam koncert.
Jedno musze przyznac, ze w radiu slychac bylo moc i bardzo dobrze sie tego sluchalo.
Na oklepane teksty juz wymiotuje i prosze gore o zmiane plyty, bo robi sie to zalosne niekiedy.
Szkoda
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 04:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

wtrety miedzy utworami sa tak oklepane, ze mozna je z pamieci recytowac.


Aluś, byłaś na jednym koncercie MM, więc nie możesz znać wszystkich "wtrętów". Poza tym, jeśli Maleńczuk gra od lat te same kawałki, naprawdę trudno byłoby wymyślać na każdy koncert nowy tekst. Zważywszy na fakt, iż koncertów tych gra całe mnóstwo, chyba by chłopinie mózg ostro sparował jeśli miałby wymyślać non stop nową gadkę.

Alicja :
Mysle, ze to troche malo szarmanckie, ze facet nie jest w stanie nic nowego dodac do tych kawalkow, a jesli nie umie, to niechaj zamilknie i pozwoli by jego utwory mowily same za siebie.


Mnie powtarzalność gadek osobiście nie przeszkadza, łączą się one dla mnie z piosenkami. Są one specyfiką jego koncertów i bez nich no fuckin' way żeby koncert MM był koncertem MM jak dla mnie, więc niech nie milknie absolutnie. Utwory mówią same za siebie tak czy inaczej ;)


Alicja :
Niby koncert specjalny... same laseczki na widowni... a jednak jakos tak zwyczajnie i konwencjonalnie :\


Zwyczajnie i konwencjonalnie bynajmniej nie było - byłam, więc wiem ;)
Jednak inna ocena jest jak się JEST na koncercie, a jak się tylko słucha jego części w radio.


Właśnie słuchamy z Magą koncertu i wspominamy miłe chwile, i jakoś w ogóle nam żałośnie nie jest, wręcz przeciwnie ;) Czekamy na empetrójki professional, będzie czego słuchać.
Ogólnie very positiff i brawo w ogóle za pomysł takiego koncertu, było naprawdę bardzo bardzo miło i pozytywne wrażenia jak najbardziej.
Dziękuję ślicznie w swoim osobistym i własnym imieniu.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 04:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




A tak w ogóle to po raz pierwszy od lat brałam autograf od artychy i zajebiście sie odmłodziłam hehe, za co również dziękuję ;)))
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 04:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Koncert był nieprzyzwoicie dobry!
Jeszcze nie było dane moim uszom słyszceć MM w tak swietnej formie wokalnej.
Mysle, że nie była bym w stanie ubrać w słowa tego co czuje po tym koncercie.
Jestem bardzo zadowolona, że było mi dane tam być...
Bardzo dziekuje! biggrin.gif
  
Re: <Maga> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Dziewczyny piszcie więcej!Może jakieś fotosy?
Mnie tam nie było sad.gif ,więc z utęsknieniem
czekam na dlasze relacje.
Pozdrawiam.
  
13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 2 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010