Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU -> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krystynka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1389
Posty: 318


[ Osobista Galeria ]




TNATALIA
Cytat:
Kto nagrał i w miarę fajnie to niech się odezwie na hehu


Muszę tu odpowiedzieć, chociaż wiem że tak nie wolno ale od kilku dni mam problem (tylko) z wysyłaniem prywatnych wiadomości, więc dostałabyś odp. za jakież dwa, trzy dni. Oczywiście zgadzam się to zrobić.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]








  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Julita :
Dziewczyny piszcie więcej!Może jakieś fotosy?
Mnie tam nie było sad.gif ,więc z utęsknieniem
czekam na dlasze relacje.
Pozdrawiam.


Nie ma co sie rozpisywać, poza tym, że cały czas żyję jeszcze wczorajszym koncertem.
Jednym słowem:
KONCERT BYŁ W DECHĘ!!!
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia, które robiły nasze dziewczyny i na mp3.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




irma_tine_var :
[..]

Aluś, byłaś na jednym koncercie MM, więc nie możesz znać wszystkich "wtrętów". Poza tym, jeśli Maleńczuk gra od lat te same kawałki, naprawdę trudno byłoby wymyślać na każdy koncert nowy tekst.

Ale można porównać choćby z bootlegami.
Ja byłem na conajmniej kilku na przestrzeni paru lat i podpisuję się pod Alicją.
Ale nie tyczy się to tylko solowego Maćka, bo w Pudelsach czy tamtym Twiście (nie wiem jak będzie tym razem) Maleńczuk także zagaduje od lat tymi samymi tekstami. Z moich obserwacji różnych innych artystów o podobnym a nawet dłuższym stażu, jak Maciek, to jest to jakiś ewenement. Wokaliści często zagadują takimi samymi tekstami, ale w obrębnie jednej trasy, sezonu ale nie całego życia crazy.gif.
Nie mam pojęcia, jaki będzie repertuar na najbliższej płycie Maćka, ale coś czuję, że gawęda do wielu kawałków może być podobna do gawędy z koncertówki Homo Twista.
Dla mnie to będzie obciach, więc mam nadzieję, że się mylę ;)


Co do samego koncertu, to miło się go słucha. Często, jak się słucha koncertów w radiu to 'czegoś bardzo brakuje'. Tu naturalnie też brakowało, ale nie raziło to aż tak. Ergo - bardzo dobre nagłośnienie Maćka i bardzo dobrze zaśpiewany koncert :)
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




irma_tine_var :
Aluś, byłaś na jednym koncercie MM, więc nie możesz znać wszystkich "wtrętów".


Co za roznica ile znam wtretow? czy znam 500 czy 20. Kiedy slysze to samo po raz kolejny, koncert nie staje sie dla mnie wydarzeniem wyjatkowym. Nie lubie kiedy artysta ma swoje oklepane gadki, ktorymi raczy wszystkich na okolo. To sie nazywa RUTYNA! A to nie mial byc zwykly koncert, tylko specjalny, wyjatkowy, jedyny w swoim rodzaju.
Moja mama tez byla na jednym koncercie i sluchala transmisji z Trojki. Po czym przyszla do mnie i powiedziala "Niestety, ale chlop w kolko pieprzy to samo, jak stara kataryna".


Cytat:
Poza tym, jeśli Maleńczuk gra od lat te same kawałki, naprawdę trudno byłoby wymyślać na każdy koncert nowy tekst. Zważywszy na fakt, iż koncertów tych gra całe mnóstwo, chyba by chłopinie mózg ostro sparował jeśli miałby wymyślać non stop nową gadkę.


Wybacz, ale to tylko jego problem. Jesli nie umie swoich utworw odnosic do nowej rzeczywistosci, to znaczy ze malo ma do powiedzenia, albo mu sie najzwyczajniej nie chce gadac. Ja nie mowie, ze on nie ma opowiadac o tych utworach, ale chodzi o to, ze MM nie powtarza tematow tylko powtarza ZDANIA, cale frazy z pamieci. Nie zmieniajac nawet intonacji.
Mnie sie to nie podoba i juz. To jest udawanie, ze sie cos mowi.

Cytat:
i zajebiście sie odmłodziłam hehe

No to sie chyba zrzucimy na pieluszki dla Irmusi hihihi :F
  
Re: <Alicja> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jako moderator mam nieśmiałą propozycję, aby wydzielić wrażenia pokoncertowe i wrzucić je na forum P, HT, MM. :)
Po rozpatrzeniu, Szanowne Moderatorki, skasujcie tego posta.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 12:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
irma_tine_var
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #353
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

No to sie chyba zrzucimy na pieluszki dla Irmusi hihihi :F


sama se już sprawiłam :F

jak juz mówiłam - mi powtarzalność gadek jakoś szczególnie nie przeszkadza, rybka jak dla mnie. dla mnie te teksty są wpisane w konkretne utwory, tworzą jedną spójną historię, łączą się ze sobą i traktuję teksty MM + piosenkę jako całość kawałka zagranego live. to są piosenki napisane 20 lat temu, są to PROSTE HISTORIE, do których jest dorobiona konkretna, dobra gawęda i na koncertach to wszystko zostaje opowiedziano-zaśpiewane ze stałym wstępem. jak dla mnie w porządku.
btw. - chciałabym usłyszeć, jak odnosisz Aluś "józefa kanię" do *nowej rzeczywistości* lol.gif

tak poza tym wszystkim chciałam zaznaczyć, iż najistotniejsze we wczorajszym koncercie było to, że był znakomicie zaśpiewany (forma wokalna na medal eusa_clap.gif ). a wyjątkowe było już to, że MM zdecydował się na zorganizowanie takiego koncertu tylko dla kobiet, złożył obecnym pannom bardzo miłe życzenia, podziękowania za przybycie i było to naprawdę bardzo miłe i bardzo się cieszę, że mogłam tam być. uderzylam troche w pompe, ale co tam, raz można cool.gif
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




irma_tine_var :
[..]
jak juz mówiłam - mi powtarzalność gadek jakoś szczególnie nie przeszkadza, rybka jak dla mnie. dla mnie te teksty są wpisane w konkretne utwory, tworzą jedną spójną historię, łączą się ze sobą i traktuję teksty MM + piosenkę jako całość kawałka zagranego live. to są piosenki napisane 20 lat temu, są to PROSTE HISTORIE, do których jest dorobiona konkretna, dobra gawęda i na koncertach to wszystko zostaje opowiedziano-zaśpiewane ze stałym wstępem. jak dla mnie w porządku.


Podpisuję się pod tym co napisała Irma
Jak również i pod tym, że MM wczoraj był rewelacyjny.

Moja przyjaciólka, która wczoraj pierwszy raz była na MM solo wyszła również z koncertu zachwycona.
Napisała mi dzisiaj między innymi, że:
Koncert
mi sie podobal - teksty swietne, kicius w formie fantastycznej. Fan Klub
ujal mnie wygladem i sila - fajne dziewczyny.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 13:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :

Jak również i pod tym, że MM wczoraj był rewelacyjny.

A czy ja sie nie podpisuje?

Cytat:
Fan Klub ujal mnie wygladem i sila


To on w koncu istnieje czy nie, bo sprzeczne informacje do mnei dochodza... Dowiemy sie wreszcie?


Cytat:
fajne dziewczyny.


hehe, nie zna chlopakow :F
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 13:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
[..]

To on w koncu istnieje czy nie, bo sprzeczne informacje do mnei dochodza... Dowiemy sie wreszcie


Dochodzą mnie głosy od ludzi, co chcieli nawiązać kontakt z fan klubem, że była im odesłana informacja, iż takowy nieistnieje ;) crazy.gif
Ale to OT, więc nie drążmy tego tematu tutaj.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




dzis do skul kumpela mi przyniosła cd z koncetem cool.gif cool.gif tylko nie ma pierwszej piosenki ale luz
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 15:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rachela
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1875
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :


irma_tine_var :
[..]

mi powtarzalność gadek jakoś szczególnie nie przeszkadza, rybka jak dla mnie. dla mnie te teksty są wpisane w konkretne utwory, tworzą jedną spójną historię, łączą się ze sobą i traktuję teksty MM + piosenkę jako całość kawałka zagranego live. to są piosenki napisane 20 lat temu, są to PROSTE HISTORIE, do których jest dorobiona konkretna, dobra gawęda i na koncertach to wszystko zostaje opowiedziano-zaśpiewane ze stałym wstępem. jak dla mnie w porządku.




Podpisuję się pod tym co napisała Irma
Jak również i pod tym, że MM wczoraj był rewelacyjny.



Ja również podpisuje sie pod hasłem :Koncertos los rewelacjos [usmiech] A jeśli chodzi o zmiany to podobała mi sie wczorajsza wersja "St James Infarmy", i takowego komentarza do tego songu to jeszcze nie słyszałam [oczko] ...Osobiście jednak życzę Miszczowi aby swoją grą i śpiewem zachwycał nasze wielebne uszy jeszcze przez długie długie lata.


I raz jeszcze specjalne podziękowania dla Goni, Magdy i Ptania za gościnę [usmiech] .
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Anna Teperek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1853
Posty: 140


[ Osobista Galeria ]




ech...

no co tu dużo gadać, było po prostu z a j e b i ś c i e

Mistrz w faktycznie rewelacyjnej formie. cudo.

Aga, dzięki za wspólne trzymanie sztamy w piskach i wrzaskach biggrin.gif

Aluś, uczymy się od Mistrzyni w Piskach, w końcu... biggrin.gif Panie siedzące przed nami co chwilę się odwracały, bo chyba za głośno dla nich było wink.gif no i z Falką pomyślałtyśmy sobie (dosłownie): "co by przeżywały, jakby Ala tu była!" lol.gif lol.gif lol.gif A najfajniejsze było, że jak koncert się skończył i zapalili światła, wszystkie baby jak jeden mąż odwróciły się, żeby obejrzeć sobie te, które tak się wydzierały wink.gif A dziś cały dzień obcy ludzie się na mnie dziwnie patrzą... czyżby nasza fota była w Fakcie??? wink.gif
  
Re: <Anna Teperek> 13.03.05- AKCJA - koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Mnie koncert zachwycił zwłaszcza od strony wokalnej.
Co tu dużo gadać - forma artysty rewelacyjna!
Mistrzostwo świata po prostu! eusa_clap.gif
Aplauz publiki spory /potwierdzam! ;-)/ ale... przydałby się jeszcze większy!!!
Szkoda też, że kobiece chóry na "Jamajce" wyszły tak jakoś ze średnim powerem confused.gif
Wiem, że wszystkie się starałyśmy.... lecz sądze, że powinnyśmy podwższać poprzeczkę i... w przyszłości się poprawimy. :-)))

Przecież za rok kolejne Święto Kobiet !!! wink.gif

Ps. Kreacje niektórych fanek wprost powalające!
Mogłam tylko żałować, że boa i ja nie stanowimy niestety zbyt zgranego duetu... :-)
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]




http://tvp.pl/video/2005/03/14/34667/film.asf

i fragm. wiadomości muzyczne

  
Re: <kachna> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




A czy może któraś z Was wie gdzie mogą pojawić się fragmenty kręcone wczoraj przez kamerzystów podczas występu, czy w korytarzu Studia Trójki?
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




kachna :
http://tvp.pl/video/2005/03/14/34667/film.asf

i fragm. wiadomości muzyczne


Szkoda, że tak krótko :-(
Ale niektóre kolorowe boa jednak zdążyły się rzucić w oczy :-D
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malcolm McCrane
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #483
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Drogie Panie,

w imieniu Maćka (prosił o to) i swoim dziękuję.
  
Re: 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 19:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kachna
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1184
Posty: 650


[ Osobista Galeria ]






  
Re: <kachna> 13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matka polka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1993
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




boże!niech on chodzi w okularach przeciwsłonecznych cool.gif
ależ go musiałyście wymęczyć
  
13.03.05- AKCJA- koncert MM w Trójce
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> VU

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010