Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Dynamiczny podział łącza w Windows
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dynamiczny podział łącza w Windows
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 19:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ufolek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3297
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam

Mam bardziej pytanie niż problem. Mam serwer na windzie 2003 serwer i użytkowników kożystających z łącza które jest dzielone na tym ww serwerze. I teraz tak czy jest jakiś program który bedzie sam dzielil łącze miedzy uzytkownikow dynamicznie podkreslam DYNAMICZNIE. Chodzi mi o to aby nie blokować żadnych portow, a gdy ktos wejdzie na neta to zeby automatycznie dzielilo transfer rownomiernie miedzy kozystajacych uzytkownikow. Moze jest cos takiego w windzie lub program ktory cos takiego potrafi.

PS Wiem ze na linuksie da sie to zrobić ale chodzi mi o Windowsa.
Pozdro.
  
Re: <Ufolek> Dynamiczny podział łącza w Windows
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




przeciez sama winda dzieli to dynamicznie
  
Re: <Ufolek> Dynamiczny podział łącza w Windows
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 12:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




zainteresuj się QoS Packet Sheduling
  
Dynamiczny podział łącza w Windows
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010