Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ?? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_sheep
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3308
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieje, że znajdzie się tu jakaś wspaniałomyślna kobieta która powie mi co mam zrobić ze swoim trądzikiem. Jezeli chodzi o kosmetyki to ja jestem szary albo zielony jak kto woli :-). No wiec używam jakiegos żelu do mycia twarzy i toniku "Nastolatki". Kupilem sobie to bo tanie :D. No ale przemywam tym twarz regularnie i nie daje zadnych efektów wręcz przeciwnie twarz w miejscach gdzie są pryszcze zaczerwienia sie i to daje jeszcze gorszy efekt : /. Maseczek zadnych nie wiem jak sie robi a co mam kupić tez ine wiem. Prosze was pomóżcie mi i jezeli mozecie napiszcie jakis dzienny plan co ja mam robić żeby to zło znikneło z mojej tważy :-( plz pomocy !!
  
Re: <little_sheep> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




A TUTAJ już był siakiś wątek o tem, ehem.

Moja rada...moja rada - NIE MA RADY - zapuść wełnę. wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Sobota, 19 Marca 2005, 07:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Można też w sumie pójść do dermatologa.
  
Re: <little_sheep> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Sobota, 19 Marca 2005, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




No to ja się zabiorę do problemu profesjonalnie:
1. Kub kosmetyki przeznaczone dla cary trądzikowej (Np. Loreal Pure Zone lub Clean & Clear).
2. Używaj ich regularnie (rano i wieczorem) Mycie żelem, tonik i odpowiedni krem. Na noc uzywaj sztyftów punktowych na pryszcze. Od czasu do czasu używaj maseczki oczyszczającej (np. zmieniającej kolor Clean & Clear).
3. Wybierz się do dobrej (!) poleconej i sprawdzonej kosmetyczki.
4. Jeśli nic nie pomoże idź do dermatologa, ale nie takiego z ogłoszenia. Popytaj wśród znajomych.

I pamiętaj, trądzik nie zejdzie całkowicie i od razu! Potrzeba czasi i cierpliwości. Powodzenia życzę.
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem jak Ty ale ja miałem duze problemy, przez 2 lata sie meczyłem z tonikami, kremami i nic.. to samo - pryszcz koło pryszcza. Wkońcu zlałem to , myłem twarz zwykłym mydłem, powoli zaczęło przechodzic - dodatkowo kolezanka poleciła mi miejscowy antybiotyk dostapny w aptece bez recepty - davercin .... przeszło smile.gif
  
Re: <little_sheep> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 14:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
emira
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1271
Posty: 13


[ Osobista Galeria ]




DROMIN- kupisz w aptece bez recepty, bierzesz 2-4 tabletki 3razy dziennie (ja brałam 2) przez około 3 miesiace. Po miesiacu już są rezultaty. Opakowania zawierają 60 lub 100 tabletek. Ja kupowałam to po 60, kosztuje 14 zł z groszami. Naprawde warto.
Pozdrawiam.
  
Re: <emira> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 22:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Nie ma nawrotów??
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tasiek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3391
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Rady mojej prapraprababki:

Paskudny jest trądzik na twarzy niewiasty
- szczególnie ten, na którego nie ma pasty,
czyli kosmetyków w postaci kremów i żeli
- a gdyby tak spróbować coś zmienić: jeżeli

będziemy używać odpowiedniej wody do mycia
(bez ciężkich metali i toksyn) dobra też do picia,
- ale ta woda to pół sukcesu, jeszcze dieta białkowa
oraz (uwaga): potrzebna świeża macierzanka piaskowa...

I po jakimś czasie, zależy od stopnia "występowania"
- nasze cery będą wymagać drobnego wymodelowania
Piękne twarze i żadnych kompleksów czy... bezradności
- samopoczucie wzrasta... bo w pięknej twarzy wiele godności...
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Bardzo skuteczne i sprawdzone: zabieg oczyszczania skóry przez kosmetyczkę (raz na pół roku), przemywanie rano i wieczorem twarzy, zamiast zwykłej wody to ziółkami zaparzonymi (szałwia, rumianek, nagietek). Możesz ewentualnie spróbować antybiotyków (może sprzedadzą bez recepty) Davercin, albo Metronidazol.
Ale moim zdaniem najpierw trzeba dobrze oczyścić twarz, żeby można było dalej działać.
Nie mniej życzę powodzenia! :) Pozdrawiam
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 12:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




same kosmetyczne porady...
a przeciez to nie tylko kosmetyka... kosmetyki, kosmetyczki i nie daj boże dermatolog pomodą tylko objawowo a nie wyleczą... a dermatolodzy to maja czasem tak poronione pomysły jak na przykład sterydy...!
zacznij od zmiany diety, zobacz co jest najbardziej toksykującym czynnikiem w Twoim otoczeniu i zywieniu. jesli mozna to wyeliminuj, jesli nie to ogranicz lub przeciwdziałaj... cera to jedno, ale przyszcze związane są albo ze zmianami hormonalnymi (a to naturalne i mija szybko) albo z zatoksycznieniem i jest to masakrycznie częste a ten fakt sie pomija... poza tym warto sie upewnić czy nie masz alergii, bo często i tak się to objawia...
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




dieta ma duży wpływ na trądzik. W moim przypadku pikantne potrawy i czekolada to mieszanka wybuchowa. Wystarczy ze zjem np. chipsy i mam caly miesiąc z głowy, bo przyszcze łatwo wyskakuja ale poźniej cięzko się ich pozbyć :P. Dlatego też staram sie nie jeść różnego rodzajów fastfoodów ( przeważnie są ostre - ketchup itp)ani czekolady. Za to dużo warzyw i owoców nie zaszkodzi biggrin.gif . Oczywiście dobrze jest mieć też kosmetyki do oczyszczania skóry twarzy. polecam zestaw Garnier czysta skóra (niebieska seria).

pozdrawiam
  
Re: <Agnieszka003> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Niedziela, 31 Lipca 2005, 14:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
seria niebieska z Garniera
U mnie akurat ta seria przyniosła odwrotne efekty. Nie jestem zadowolona. Co do jedzenia pikantnych rzeczy- mój dermatolog powiedział że nie ma to nic wspólnego z nasileniem trądziku. I oto najlepszy moim zdaniem news. Nie używajmy kosmetyków przeciwktrądzikowych! W żadnym wypadku. Za bardzo wyuszają skórę, a więc pobudzają ją do naturalnego nawilżania, w efekcie, skóra się świeci, bo produkuje za dużo sebum, które to zatyka pory i przyczynia się do powstawania niedoskonałości. Takie kosmetyki niszczą też płaszcz wodno- lipidowy skóry. Tak więc najlepiej myć skórę żelem (np. do cery normalnej, mieszanej) i stosować preparaty punktowe na pojedyńcze wypryski.
  
Re: <little_sheep> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 08:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




serie kosmetyczne to chyba bardziej reklama firmy niz pomoc, w koncu na nastolatkach tez trzeba zarabiac... zel do mycia twarzy do cery tłustej, ja sobie kupiłam w Avon z wyciągiem z drzewa herbacianego, skóra od razu sie poprawiła... do tego w aptece bez recepty Acne - Derm... stosowany regularnie nie dosc ze wysusza to jeszcze rozjasnia miejsca po wulkanach cool.gif ... dieta równiez... trzeba zauwazyc po czym stan sie pogarsza... u mnie jest to równiez czekolada... no i zamiast kawy zaczełam pic zieloną herbate, tez pomogło... i regularny... a to chyba nie tu cool.gif wink.gif
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




bzzz :
i regularny...


...okres ?
Fakt, chyba nie tu wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




eszzz Wujek.. seks... czy sex... jak kto woli.. ale chyba nie tu bo tu młodziez z tradzikiem walczy.. wszystko trzeba tlumaczyc cool.gif
  
Re: <bzzz> Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Sierpnia 2005, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




aaaaa, jak seks to w porządku, niech się młodzież kurwuje....

eee..., kuruje znaczy
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
PostWysłano: Wtorek, 02 Sierpnia 2005, 15:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Karola_ :
Bardzo skuteczne i sprawdzone: zabieg oczyszczania skóry przez kosmetyczkę (raz na pół roku), przemywanie rano i wieczorem twarzy, zamiast zwykłej wody to ziółkami zaparzonymi (szałwia, rumianek, nagietek). Możesz ewentualnie spróbować antybiotyków (może sprzedadzą bez recepty) Davercin, albo Metronidazol.
Ale moim zdaniem najpierw trzeba dobrze oczyścić twarz, żeby można było dalej działać.
Nie mniej życzę powodzenia! :) Pozdrawiam


dokładnie - polecam szałwię!!!
a tak naprawdę, to chyba trzeba zacząć od diety (kosmetyczka mówi mi to za każdym razem) niestety:
stop czekolada,
stop ostre rzeczy (pieprz itd...)

no i regularność...polecam też tzw. "parówki" (nie nie o kiełbaski tu chodzi!)
bierzesz miskę, nalewasz do niej gorącej wody i wrzucasz torebkę z ziołami (rumanek/szałwia), następnie głowa nad parę i nakrywasz się ręczniekiem wink.gif
pomaga....
mam nadzieje, ze cos zrozumialas z tych moich instrukcji chaotycznych
pozdrawiam!
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ?
PostWysłano: Poniedziałek, 27 Sierpnia 2018, 23:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Na trądzik skuteczną opcją są zabiegi medycyny estetycznej. Warto jak najszybciej zadziałać niż później się męczyć. Wszelkiego rodzaju maści są często nieskuteczne, bądź działają na krótki okres czasu. Medycyna estetyczna natomiast to trwały efekt. Ja również mam cerę trądzikową, obecnie walczę z bliznami po pryszczach. Bardzo mi w tym pomaga gabinet medycyny estetycznej [ciach]
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ?
PostWysłano: Poniedziałek, 03 Września 2018, 12:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
maciejka
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #8059
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




Sama walczę z trądzikiem rózowatym i wypracowałam sobie kilka sposobów na to aby moja skóra wyglądała lepiej:

używam delikatnych dermokosmtyków przeznaczonych włąśnie do skóry trądzikowej.Nauczyłam sie czytać składy - to bardzo ważne
odpowiednia dieta [ciach]
unikam słońca oraz nakładam krem z filtrem
odżywiam sie zdrowo
piję dużo wody
[reklama]
oraz stosuje delikatne peelingi, ostre złuszczanie nie jest na pewno wskazane
  
Re: Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ?
PostWysłano: Czwartek, 25 Października 2018, 23:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
karola99
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8066
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Miałam też ten problem, ale na szczęście odkryłam ekstrakt z Dąbrówki. Stosowałam naprawdę dużo leków, ale żaden nie dał takich efektów jak to cudo. Polecam serdecznie, jest dużo artykułów na internecie.
  
Co zrobić z trądzikiem ktory nie chce zejsc ??
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010