Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Udostępnienie WLAN pomocy !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Furcio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2802
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Witam.
Mam nastepujacy problem. Mam łacze internetowe radiowe. Posiadam karte sieciowa z planeta zewnętrzna na USB. Mam adres sieciowy 192.168.0.x. Administrator ma gdzies sobie swój serwer i ja jestem w jego sieci, której udostępnia połacznie internetowe. Mam w domu drugiego kompa, któremu chce udostepnic neta tylko, że konfiguratorem sie nie da. Posiadam system XP na obydwóch kompach. Konfigurator mi miesz adresy IP bo karta z której pobieram internet ma brame domyslna 192.168.0.1 Nie mam pojecia jak to rozdzielic. Czy sa moze jakies routery na uzadzenia USB? Jak to zrobic aby było tanio i zeby był net na dwóch kompach?
Przedstawie jeszcze raz jak wyglada moja siec. Jest serwer który jest bezposrednio połaczony z netem - udostepnia mi neta tworzac siec, ja chce udstepnic neta po przez komputer sieciowy. Jakby powiedziec trzeba zrobic jakos 2 osobne sieci.
Prosze o jakas rade! ! !!
  
Re: <Furcio> Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Sobota, 19 Lutego 2005, 17:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




jeżeli Windows sobie nie radzi, to zainteresuj się programem winroute, bądź winproxy.
  
Re: Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Niedziela, 20 Lutego 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




powiedz jeszcze jak co jest do czego podlaczone bo tzn jaki masz adapter jak jestes polaczony z drugim kompem w domu... a wtedy moze cos sie pomoze
  
Re: Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 09:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Furcio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2802
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Adapter jest z planet Wl (zewnetrzny na usb) tutaj fotka http://www.sirius.pl/img/products/8787-mini.jpg On jest podłaczony do głownego kompa przez usb. Z tego komutera wychodzi siec do drugiego kompa. Jak dalej nie wiesz o co chodzi to moge narysowac taki wstepny schemat.
Pozdrawiam i dzieki
  
Re: <Furcio> Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




napisz jeszcze jaki masz system operacyjny.
Schematu nie potrzebuję ROTFL
  
Re: Udostępnienie WLAN pomocy !!!
PostWysłano: Wtorek, 15 Marca 2005, 17:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Furcio
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2802
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




No mam Windowsa XP Sp2.. odrazu mówie ze zwykłym konfiguratorem nie idze
  
Udostępnienie WLAN pomocy !!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010